Şimdi Ara

Transport Fever 2 Türkçe yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
10
Favori
14.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yama hakkında son durum nedir bilgi rica edebilir miyiz lütfen

• Neden aylardır kimse birşey yazmıyor. çalışma yarıda kaldıysada en azından bilgi verin bir zahmet de ona göre bekleyelim.

• Varmı bi gelişme

• yama iptal galiba

• İnsan bare yaptığı kadarını paylaşır... Uyuz oluyorum şöyle yamanın bir bölümü dahi yapılıp, çöpe atıldığına...

• Türkiye de boş adam çok kardeşim hep safi rüzgar

• Bir iki haftaya çıkmazsa bir operasyon yapicam bu oyuna.
  • Arkadaşlar konuyu takip eden herkesten özür diliyorum. Gerçekten bazı nedenler bazı olaylar ve en önemlisi hayat bazen zorluyor bizi. Boş vaktim çok değil evliyim iki çocuğum var. iş güç gerçekten kusura bakmayın yaz aylarında yoğun çalıştım. ve şimdi nisana kadar boşluğum var. Aslında bu yazıyı yazmak için birazda dosyaları bulamadığımdan. dil dosyası kolay açılabililen bir program değil zaten bunuda pc yazılımcısı bi arkadaş yapmıştı. Özel olarak. Urban game programı veremeyiz dedi :) bugün programıda buldum. Biten dosyaları sanırım 2. bölüm de kalmıştı. 2. bölüm bitsin paylaşırım.3. bölümde güncelleme olur artık. Tekrar ediyorum lütfen kimse kızmasın. Benimde bakmak yükümlülüğümde olduğum bir ailem var :) ...

• captain_musty C kullanıcısına yanıt

hocam merhabalar sizinle irtibata geçebileceğim steam/discord vs. iletişim aracı var mı ?

• captain_musty C kullanıcısına yanıt

bu arada sabirsizlikla beklıyorum yamanızı.

• Az yada çok emeğine sağlık

• Arkadaşlar merhaba, mustafa abimize öncelikle emeği için teşekkür ediyorum. Başka insanlar için en ufak bir zaman ayırmak bile çok değerlidir. Ellerine sağlık, yamayı bir noktaya kadar getirmiş. Ancak şu an için hala yama eksik ve ilk kontrollerime göre bazı çeviri hataları mevcut. Bu sebeple, eğer mustafa abimizin de izni olursa, yamasını revize ederek ve bitmemiş kısımlarını bitirerek yayınlamak istiyorum.

• yama iptal galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: muco4141

yama iptal galiba

konı başlığında link var :)

• Üstadım sandbox kısmı tamamen Türkçe mi acaba?

• kaanon kullanıcısına yanıt

Evet. Sadece 18 bölümlük senaryo modunun 10 bölümü çevrildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_musty

Arkadaşlar konuyu takip eden herkesten özür diliyorum. Gerçekten bazı nedenler bazı olaylar ve en önemlisi hayat bazen zorluyor bizi. Boş vaktim çok değil evliyim iki çocuğum var. iş güç gerçekten kusura bakmayın yaz aylarında yoğun çalıştım. ve şimdi nisana kadar boşluğum var. Aslında bu yazıyı yazmak için birazda dosyaları bulamadığımdan. dil dosyası kolay açılabililen bir program değil zaten bunuda pc yazılımcısı bi arkadaş yapmıştı. Özel olarak. Urban game programı veremeyiz dedi :) bugün programıda buldum. Biten dosyaları sanırım 2. bölüm de kalmıştı. 2. bölüm bitsin paylaşırım.3. bölümde güncelleme olur artık. Tekrar ediyorum lütfen kimse kızmasın. Benimde bakmak yükümlülüğümde olduğum bir ailem var :) ...

vakit en değerli şey elbette. lakin benim kıl olduğum nokta. neden herkes bilgi paylaşımı veri paylaşımı yapmıyor.

bir projeye başlarsın ama bitiremeyecek olursan elindeki veriyi ve bilgiyi paylaşırsın kaldığın yerden birisi devam etsin diye.

yani dil dosyalarını paylaşırsın açma paketleme programını paylaşırsın. nasıl yapılacağını anlatırsın. birisi devam eder projeyi bitirir.

eminim dil bildiği ve hevesli olduğu halde yazılımdan anlamayan bir çok oyuncu arkadaşım vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat

vakit en değerli şey elbette. lakin benim kıl olduğum nokta. neden herkes bilgi paylaşımı veri paylaşımı yapmıyor.

bir projeye başlarsın ama bitiremeyecek olursan elindeki veriyi ve bilgiyi paylaşırsın kaldığın yerden birisi devam etsin diye.

yani dil dosyalarını paylaşırsın açma paketleme programını paylaşırsın. nasıl yapılacağını anlatırsın. birisi devam eder projeyi bitirir.

eminim dil bildiği ve hevesli olduğu halde yazılımdan anlamayan bir çok oyuncu arkadaşım vardır.

Alıntıları Göster

Yama Paylaşıldı gerekli bilgilerde dosya içerisinde verildi. Sanırım indirip okumadan ön yargılı davrandınız.

• Mustafa.Karaca kullanıcısına yanıt

Elinize emeğinize sağlık. Bu akşam iş dönüşü keyifle oturup oynayacağım o zaman ve bunda da emeğiniz olduğu için teşekkür ederim. 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Karaca

Yama Paylaşıldı gerekli bilgilerde dosya içerisinde verildi. Sanırım indirip okumadan ön yargılı davrandınız.

Alıntıları Göster

evet indirmedim. haklısın. özür dilerim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.