Şimdi Ara

transmogrification (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene falan hep böyle bir şey hayal ederdim, geldiği iyi oldu.
  • Evet bu sistem oyuna az da olsa renk getirdiginin görüsündeyim. güzel oldu. ben lich king setlerini seviyorm ama o setler honor point istiyormus :/ icc raid yapmak isteyende yokki girsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Billaben -- 1 Aralık 2011; 16:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joneagle

Evet bu sistem oyuna az da olsa renk getirdiginin görüsündeyim. güzel oldu. ben lich king setlerini seviyorm ama o setler honor point istiyormus :/ icc raid yapmak isteyende yokki girsem.

O setlerin honorla nereden alındığını söylermisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesus

quote:

Evet bu sistem oyuna az da olsa renk getirdiginin görüsündeyim. güzel oldu. ben lich king setlerini seviyorm ama o setler honor point istiyormus :/ icc raid yapmak isteyende yokki girsem.

İcc in içerisinde. portal dan girip oda ya vardığında sağ tarafta paladin vendor var görürsün zaten.
  • Justice Point demeye çalışıyorda dili sürçtü işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Justice Point demeye çalışıyorda dili sürçtü işte

Kusura bakmayın, 4.3 oynayamadım hiç, transm. için tierleri düşürmeye gerek kalmadan justice ile alabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferilan

quote:

Kusura bakmayın, 4.3 oynayamadım hiç, transm. için tierleri düşürmeye gerek kalmadan justice ile alabiliyor muyuz?

Her patch'de bir önce ki tier'i justice ile alabiliyorduk.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ferilan

quote:

Her patch'de bir önce ki tier'i justice ile alabiliyorduk.

Hayır kastettiğim eski tier setleriydi. Tier 2 3 falan. Transm için yani
  • hayır eski tierlar için ilgili dungeon ilgili bossa gidip farm yapman lazım item düşene kadar
  • quote:

quote:

quote:

İcc in içerisinde. portal dan girip oda ya vardığında sağ tarafta paladin vendor var görürsün zaten.

Demek honorla veriyorlar icc setini. Öğrendiğim iyi oldu çok sağol

• Bwlde delirdin kac haftadir dusmedi chest forumlara kinu actim token sistemi gelsin diye
  • Beyler yeri gelmişken sorayım, beyaz ağırlıklı bir polerarm varmı bildiğiniz :P
  • bende eskiden kalan nemesis başlık vardı onu yaptım güzel oldu karazhandan düşenide ekliçemde chesti tek başıma geçemiorum :/
  • Arkadaşlar bu konuya uzağım biraz ondan dandik bir benzetmeyle sorumu soracağım; şimdi bi' kendisine benzetilen bide benzeyen item var.. Bu benzetme işleminden sonra kendisine benzetilen item siliniyor mu..? Teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

Arkadaşlar bu konuya uzağım biraz ondan dandik bir benzetmeyle sorumu soracağım; şimdi bi' kendisine benzetilen bide benzeyen item var.. Bu benzetme işleminden sonra kendisine benzetilen item siliniyor mu..? Teşekkürler :)

Hayir silinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: faaty

quote:

Orijinalden alıntı: Omara

Arkadaşlar bu konuya uzağım biraz ondan dandik bir benzetmeyle sorumu soracağım; şimdi bi' kendisine benzetilen bide benzeyen item var.. Bu benzetme işleminden sonra kendisine benzetilen item siliniyor mu..? Teşekkürler :)

Hayir silinmiyor.

Teşekkür ederim, iyi forumlar.. :)
  • Beyler tier 6 setlerini area52 den bulabilirsiniz. Honor la alınıyor 1500 honor sholder mesela. head 1000 hp.
  • quote:

quote:

quote:

Valla gittim aldım bende bisiler. Baska Paladin vendor varmı herhangi instnc girişinde ???

• Arkadaslar JP yada HP ile baaska alınabilecek Paladin tier setlerini nereden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrone

Beyler tier 6 setlerini area52 den bulabilirsiniz. Honor la alınıyor 1500 honor sholder mesela. head 1000 hp.

O Gladyatör sezon 6 seti değilmi ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.