Şimdi Ara

Tramer 5664 Rezilliği [ Sonradan kayıt çıkması ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014.8 ayında aracımı alırken Tramer sorgulaması yaptığımda 5 Adet hasar kaydı çıkmaktaydı ve fiyat olarak 5-6.000 TL 5 parça , parça parça hasar kaydı çıkmaktaydı. 2 gün önce sorguladığımda karşıma çıkan manzara ile şok oldum. 5 adet hasar kaydı çıkan aracımda 6 adet hasar kaydı çıkmış ve 2014.1 Ayında 5.000 TL'lik tek parça bir hasar kaydı çıkmaktadır , bu kayıtta neyin nesidir ? Üstüne üstün detay sorgulaması yaptığımda ise aracımın ÖN KAPUT-ÖN PANEL- KLİMA-Radyötör vs Komple değiştiği yazıyor halbuki aracımın ön tarafında boya dahi yok bu saçmalık neyin nesidir ? Nasıl bir yol izlemeyeliyim daha önce başına gelen var mı acaba ?

Edit: Bilir kişiden orjinaldir raporu vs alsam bir çözümü olur mu acaba nasıl bir itiraz yolu izlemeyelim ? tramer'e mail attım fakat beklemekden ziyade ne yapılması lazımsa hepsini yapmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_emre34 -- 7 Eylül 2016; 9:45:16 >

• Hocam sigortacilarin işgüzar ligi siz aracı alana kadar kayıti bekletip siz aldıktan sonra geçiyorlar sisteme bana göre nitelikli dolandırıcılık fakat nasıl bir yol izlemelisiniz tam bilmiyorum bilgili arkadaşlar aydınlatır olay eğer benim dediğim gibi ise geçmiş olsun bu ara da hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boya yok işte değişmiş.bu hasar kaydı saçmalığını kaldırmaları lazım millet arabaya değil kayda bakıyor.
    sanayide kayıtsız yapılsa sorun olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TryToBe

Hocam sigortacilarin işgüzar ligi siz aracı alana kadar kayıti bekletip siz aldıktan sonra geçiyorlar sisteme bana göre nitelikli dolandırıcılık fakat nasıl bir yol izlemelisiniz tam bilmiyorum bilgili arkadaşlar aydınlatır olay eğer benim dediğim gibi ise geçmiş olsun bu ara da hocam

Hocam teşekkür ediyorum, dosya bu kadar uzun bekletilmez diye düşünüyorum ? Expertiz raporu sorgulamasında gelen değişen parçaların , kazanın olduğu yerde leke dahi yok nasıl bir saçmalıktır anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_emre34

quote:

Orijinalden alıntı: TryToBe

Hocam sigortacilarin işgüzar ligi siz aracı alana kadar kayıti bekletip siz aldıktan sonra geçiyorlar sisteme bana göre nitelikli dolandırıcılık fakat nasıl bir yol izlemelisiniz tam bilmiyorum bilgili arkadaşlar aydınlatır olay eğer benim dediğim gibi ise geçmiş olsun bu ara da hocam

Hocam teşekkür ediyorum, dosya bu kadar uzun bekletilmez diye düşünüyorum ? Expertiz raporu sorgulamasında gelen değişen parçaların , kazanın olduğu yerde leke dahi yok nasıl bir saçmalıktır anlamıyorum

Hocam yanlışlık olmuştur belki diyeceğim ama oda çok çok zor bir ihtimal siz kendi sigortaciniza bi danışın isterseniz ne kadar bekletilebilir vs olay dediğim gibi ise nitelikli dolandırıcılık tan hem sigortayı hemde aracın önceki sahibini dava edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.