Şimdi Ara

TRAKYA MI KTÜ TIP MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Mf3 9500lerdeyim. Trakya mı ktü mü iki arada kaldım. Trakya evime 1.5 saat köklü ve büyük bir üniversite, ktü de köklü, kadavra sayısı açısından trakyadan iyi ve akreditasyonlu, bir de trakyanın daha zor olduğunu söylüyorlar, sık sık sınav varmış ktü ise ilk üç yıl bu açıdan rahatmış, bu da gözümü korkutuyor. Tavsiyede bulunacak var mı?? Kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fnmed -- 11 Temmuz 2015; 20:28:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evime 1.5 saat diyorsun daha ne ki, aklına ne takılıyor?
  • Fnmed F kullanıcısına yanıt
    ktü kadavra açısından trakyadan iyi mi?Nerden duydun?
  • Orda da yatılı kalcan katü de. De katü rahat tıp fakiltesi .şiddetle katü diyorum ben

• Abi uzak durun trabzondan. Ben rizedeyim. İyi bilirim trabzonu. Rize gibi insanları soğuk ve tutucu. Şehir zaten leş gibi. Büyükşehir olduğuna aldanma. Ayrıca kadavra olarak trakya ezer ktü'yü.

• Ktü de kaç kadavra var, edirne de kaç kadavra var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F191128EA -- 11 Temmuz 2015; 21:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droyts

Rize de kaç kadavra var, edirne de kaç kadavra var?

Rize ne alaka yav?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RABBANİYYUN

Abi uzak durun trabzondan. Ben rizedeyim. İyi bilirim trabzonu. Rize gibi insanları soğuk ve tutucu. Şehir zaten leş gibi. Büyükşehir olduğuna aldanma. Ayrıca kadavra olarak trakya ezer ktü'yü.

iyi sallamissin , insanlari hakkinda belki dogru olabilir ama trabzon cok kotu bir sehir degil

• Pardon ktü yazacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droyts

Pardon ktü yazacaktım.

Ktü'de şu an 7 kadavra var. Trakya'da her yirmi kişiye bir kadavra düşecek kadar çok kadavra var.
  • Yok yok Trakya da derste çıkarılan kadavra sayısı 2. Anatomi derslerine 2 grup 44 kişi girildiği için 22 kişiye bir tane düşüyor. Çok kadavra yok keşke olsaydı.
  • Evet ktü de 7 kadavra trakyada 2 hadi kadavra neyse de ktü nün daha rahat olması kafamı kurcalıyor nitekim marmara da öyle öğrenci tusa da çalışabiliyor dersini de geçiyor, ama uzak işte

Uzaklık çok sıkıntı oluşturur mu??

• runo55 R kullanıcısına yanıt
    İşte ailem biz gelebiliriz en azından diyorlar, ailemden ayrılmadım hiç sıkılurım eve gidip gelmem kolay olsun diyorum ama alışırım da diyorum, kafa karışık.

• işin sadece kadavra kısmıyla ilgilenmek çok saçma çünkü zaten kime sorsam kadavramız var ama maketler üzerinden gidiyoruz diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece kadavra sayısına göre tercih yapmanı önermiyorum. Kadavrayı yalnızca Anatomi'nin bazı derslerinde göreceksin. O da Temel Bilimler'de. Bütün Tıp Eğitimini göz önünde bulundurman tavsiyemdir.
  • Sadece kadavra sayısına baktığıma falan nerden ulaştınız acaba? Sizce ilk mesajda SADECE kadavra ile ilgili bir şeyler mi yazıyor? Ayrıca bir tek o olmamakla beraber bir kıstastır benim için, kadavra görmeden bir fakülteden mezun olmak istemem. Tercih zamanı da geçti bu arada.

• ya bu ne aile sevdasiymis kmk ben uzaklascam diye can atiyorum allah askina gidin biraz universite hayati yasayun kmklar xD

• Mage9797 M kullanıcısına yanıt
    Neden aile sevdası üniversite yaşamana engel mi kmk???

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.