Şimdi Ara

Train Simulator 2013 (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
5.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi Çıktı ama yeni gelen özellikler nedir tam olarak kurmadan bilemeyeceğiz sadece rota güncellemesi ve tren güncellemesi görsellikte ufak tefek değişiklik varsa verilen paraya değmeyecek gibi

Fotoğraflar
    Steam Adresi

Video

Resmi Sayfa

İndirip Deneyen Arkadaşların Yorumlarını Bekliyorum

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 21 Eylül 2012; 11:34:51 >

• Görselde süper değişiklikler yok.
    Ek 3-4 paket geliyor.

Eski senaryolarda da bazı düzeltmeler yapılmış.

Örneğin "Heavy Freight" senaryosu bence hatalıydı, ya da en azından harita üzerinde makasları değiştirerek rotanızı ayarlamak sorun oluyordu.
    Bazı görevlerde ne tarafa gideceğiniz, ne yapmanız gerektiği vs. karışıyordu, o tip şeylerde ufak tefek düzeltmeler yapmışlar.

20 küsür doları da sanıyorum ek paketlere vermiş oluyorsunuz aslında. Yoksa normalde güncelleme gibi birşey.
    Zaten 2012'nin üzerine yaklaşık 3 küsür GB veri indirerek kuruluyor.
  • Şu tür oyunları onamayı hâlâ öğrenemedim. Halbuki çok severim internette kullanmasını öğreten bir yazıyı bulamadığım için çoğu zaman kurcalarım ve çözemem maxsimum bilgisayarımda kurulu kaldığı saaat 1 saati geçmez.
  • Oyunun kendi içinde "Training" menüsünde elektrikli, buharlı ve dizel trenleri nasıl kullanacağınız anlatılıyor.
    Hatta daha detaylı bilgilere oyunun klasöründeki PDF dosyalarından ulaşabiliyorsunuz.
  • arkadaşlar ben netten indirdim ama şifre istiyor benden nasıl çözdünüz bu problemi ya da sizler nerden indirdiniz link verebilirmisinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Oyunun kendi içinde "Training" menüsünde elektrikli, buharlı ve dizel trenleri nasıl kullanacağınız anlatılıyor.
    Hatta daha detaylı bilgilere oyunun klasöründeki PDF dosyalarından ulaşabiliyorsunuz.

kardeş netten indirdim kuruluma geçiyorum yüklemeden enter password for the encrypted file: diyor şifre nedir acaba bulamadım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: robber03

arkadaşlar ben netten indirdim ama şifre istiyor benden nasıl çözdünüz bu problemi ya da sizler nerden indirdiniz link verebilirmisinz

Link paylaşımı yasak arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: B€rk

quote:

Orijinalden alıntı: robber03

arkadaşlar ben netten indirdim ama şifre istiyor benden nasıl çözdünüz bu problemi ya da sizler nerden indirdiniz link verebilirmisinz

Link paylaşımı yasak arkadaşım

eyw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.