Şimdi Ara

Trafikte Yeni Kurallar.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: set

Hız sınırı şöyle bi olmuşken 220 falan olsun... Hız sınırı ne kadar artarsa kazalar o kadar azalır! Zaten kazalara aşırı hız değil yavaş gitmek sebep oluyor! Basın basın arkadaşlar, iyicene basında bi kaza olursa tam olsun, ortalık savaş alanına dönsün...

Otoyolda 120 hadi neyse de,120 ile geçtiğimiz şehir içindeki ferah yollarda niye hız sınırı 50 olur ben onu anlamıyorum.Yoksa derdim hız sınırı 180-200 olsun değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: delteo

quote:

Hız sınırı şöyle bi olmuşken 220 falan olsun... Hız sınırı ne kadar artarsa kazalar o kadar azalır! Zaten kazalara aşırı hız değil yavaş gitmek sebep oluyor! Basın basın arkadaşlar, iyicene basında bi kaza olursa tam olsun, ortalık savaş alanına dönsün...

Otoyolda 120 hadi neyse de,120 ile geçtiğimiz şehir içindeki ferah yollarda niye hız sınırı 50 olur ben onu anlamıyorum.Yoksa derdim hız sınırı 180-200 olsun değil.

Adı üstünde sehir içi olduğu için

• mersin antep arası otobandada 3 şerit ve tr deki diger otobanlara nazaran sakin 160 km ile gidilebilecek bir otoban
    quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

bizim otobanlar 160 gidilecek yollar değil. adap.-ist. arası bile çoğu yerde 2 şerit. sağda bir kamyon, solda sen 160 kaptırmış gidiyorsun. 90-100 le giden arabalar napçak? 4 şeritli bir otoban olacak ki 160 olsun hız sınırı.

quote:

cok dogru diyorsun bence 160 olmalı hız sınırı otobanlarda bu sayde dah az kaza olcak eminim.

otoban denmez zaten ist -adap. yoluna otoban dedigin ;

ist - ankara ve izmir otobanlarıdır ( bornovadan giriln )bu otobnlarda ben hız sınırına riayet eden bir kişi bile gormedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

mersin antep arası otobandada 3 şerit ve tr deki diger otobanlara nazaran sakin 160 km ile gidilebilecek bir otoban
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

bizim otobanlar 160 gidilecek yollar değil. adap.-ist. arası bile çoğu yerde 2 şerit. sağda bir kamyon, solda sen 160 kaptırmış gidiyorsun. 90-100 le giden arabalar napçak? 4 şeritli bir otoban olacak ki 160 olsun hız sınırı.

quote:

cok dogru diyorsun bence 160 olmalı hız sınırı otobanlarda bu sayde dah az kaza olcak eminim.

otoban denmez zaten ist -adap. yoluna otoban dedigin ;

ist - ankara ve izmir otobanlarıdır ( bornovadan giriln )bu otobnlarda ben hız sınırına riayet eden bir kişi bile gormedim.

Daha once hiçantep otobanına girmedim bilmiyorum

@set

ii demogoji yapmıssın

• şehir içi yola insanda çıkar hayvanda çıkar.50 şehir içinde gayet iyi bence..
    quote:

Orjinalden alıntı: delteo

quote:

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.