Şimdi Ara

Trafik Cezaları Hakkında? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
19.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2008 yılı başında kesilen 110 liralık ceza 2010 yılında bugün itibarı ile 295 lira olmuş.Ben de bu konuyu okuyarak yıllar sonra af çıkmazsa öderim diye ödememiştim.Ama hala doğruluk payı olduğunu ve yanlış anlamış olabileceğimi düşünüyorum.

Yukarıda da söylediğim gibi cezam 3 katına çıkmış.Hani üst limit iki katı idi.
    Acaba gecikme zammı mı miktarın iki katını aşamıyor yoksa ödenecek toplam miktar mı cezanın iki katını aşamıyor.

Yoksa üst limit diye bir şey yok ve bu borç milyarlara mı ulaşıyor.
  • bugun benim arabamı arkadaşım kullanırken 140 tl radar cezası yedi ve bende bugun arabayı sattım devrinide verdim, ceza benim heliyete kesilmedi araba adımaydı ve aracı satıp devrini verdim alanda plakasınıda değiştirecek, sizce bu cezayı odemesem ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acy78

bugun benim arabamı arkadaşım kullanırken 140 tl radar cezası yedi ve bende bugun arabayı sattım devrinide verdim, ceza benim heliyete kesilmedi araba adımaydı ve aracı satıp devrini verdim alanda plakasınıda değiştirecek, sizce bu cezayı odemesem ne olur?

Eski plaka ortadan kalksa bile ceza üzerinizde kalır..
    Daha geçen gün trafikten çoktan silinmiş bir plakanın 2006 MTVsini ödedim..
  • bende size bir soru sormak istiyorum ben 2010 yılının şubat ayında emniyet kemeri cezası nisan ayında radar cesası(110 km hız sınırı olan bir yolda 155km hızla) temmuz ayında ise telefonla konuşmaktan ceza yemiştim bu cezaları hala ödemedim çok fazla faiz binmiş midir tahmini olarak ne kadar olmuştur cevaplar için teşekkürler))))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.