Şimdi Ara

trader special shop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyuda aarada bir görüyom işte 30 min kaldı falan yazıoo oo ne oluyoo bi türlü anlamadım bilen biri yardım etsin

• Traderlik yaparken o süre içersinde kervanı yerine uğlaştırırsan daha fazla para alıyosun
    edit:Yanlış bilmiyorumdur umarım.
  • Bandit Kalesi, Tarim Basin, Taklamakan'da bulunan özel trader shopların devreye girdiğini ve bittiğini söylüyo o yazılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

Bandit Kalesi, Tarim Basin, Taklamakan'da bulunan özel trader shopların devreye girdiğini ve bittiğini söylüyo o yazılar.

• teşekür ederim herkese saolun bilgileriniz için
  • quote:

Bandit Kalesi, Tarim Basin, Taklamakan'da bulunan özel trader shopların devreye girdiğini ve bittiğini söylüyo o yazılar.

Bende o yazıyı

quote:

Traderlik yaparken o süre içersinde kervanı yerine uğlaştırırsan daha fazla para alıyosun
    olarak biliyodum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodzill

teşekür ederim herkese saolun bilgileriniz için

Sorun değil her zaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoMaDaNTe

quote:

Bende o yazıyı

quote:

Traderlik yaparken o süre içersinde kervanı yerine uğlaştırırsan daha fazla para alıyosun
    olarak biliyodum.

Yok benim dediğim gibi.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dodzill

teşekür ederim herkese saolun bilgileriniz için

Sorun değil her zaman.

Eywallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: _3RC4N3R_

YANLIŞ !!!!!!!!!

30 dakika içinde adlığın male belirtilen yerlerdeki kenar mahhalle speciallerciye satınca daha çok para alıonnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: oTToman_ARMY

quote:

YANLIŞ !!!!!!!!!

30 dakika içinde adlığın male belirtilen yerlerdeki kenar mahhalle speciallerciye satınca daha çok para alıonnnn

İmzan kural dışı.

• quote:

Orjinalden alıntı: oTToman_ARMY

quote:

YANLIŞ !!!!!!!!!

Ya yazmıyım diyorum zorla yazdırıyosunuz.
    Post kasmak için cevap verilen konuya neden tekrar yazıyosunuz anlamış değilim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.