Şimdi Ara

Trade ve Merchant?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir 8-9 sene önce bu oyunu oynadığımda baya düşük levellerle Merchant açabiliyorduk. Oyuna geri dönmeyi düşünüyorum ama bir sorum var. Internetten okuduğuma göre cash satın almadan trade ve pazar kullanılamıyormuş. Bu hala geçerli mi? Steamko, Usko fark ediyor mu?

Pazar açmak için ne gibi gereklilikler var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramelizeYogurt -- 17 Şubat 2019; 3:43:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Uskoda npoint yüklenen lazım. Steamkoda Cash yüklemeden pazar kuruluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Uskoda npoint yüklenen lazım. Steamkoda Cash yüklemeden pazar kuruluyor.
    Tamamdır teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • git 800 cash çek bronz pre al. parasını en fazla 2 günde çıkarırsın (yeni serverlarda)
  • Dakath kullanıcısına yanıt
    Hocam sen ne yapıyosun şu anda en son eslant towna slot çekip milleti yatırıp ban yemiştin

• quote:

Orijinalden alıntı: Change1

Hocam sen ne yapıyosun şu anda en son eslant towna slot çekip milleti yatırıp ban yemiştin
    Altar’da takılıyorum

Valla bende altardayım geçen hafta gem kırdırıp iflas ettim 1 hafta falan ara verdim geri dönücem işte
  • quote:

Valla bende altardayım geçen hafta gem kırdırıp iflas ettim 1 hafta falan ara verdim geri dönücem işte
    Bro şans oyunlarından ve anvilden uzak dur. Ben jr'de düşen black hariç ve bdw'den gelen kırmızı kutu dışında bir şey kırmadım, bankayı trina ile doldurdum, krowaz utc gelince çarı dizeceğim.
    Valla sen en mantıklısını yapıyosun en iyi yatırım trina en azından paran değer kaybetmiyor krowazıda 1 aya getirirler bence

• quote:

Valla sen en mantıklısını yapıyosun en iyi yatırım trina en azından paran değer kaybetmiyor krowazıda 1 aya getirirler bence
    oyun iyice sapıttı bırakma kararı aldım, bugün 30gblik upgrade yapıp bıraktım, 30 gbden kalan 200k oldu hiçbir şey geçmedi, daha da dönmem :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dakath -- 21 Mart 2019; 17:12:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakath

oyun iyice sapıttı bırakma kararı aldım, bugün 30gblik upgrade yapıp bıraktım, 30 gbden kalan 200k oldu hiçbir şey geçmedi, daha da dönmem :D

Alıntıları Göster
    Yav sen daha dün bana nasihat veriyodun :D :D Bende bu gün 83 cap geldi diye tamamen bırkatım hatta alt f4 çektikten sonra foruma girince senin cevabını gördüm aynı anda bıraktık

• quote:

Yav sen daha dün bana nasihat veriyodun :D :D Bende bu gün 83 cap geldi diye tamamen bırkatım hatta alt f4 çektikten sonra foruma girince senin cevabını gördüm aynı anda bıraktık

Alıntıları Göster
    aynen bro, 2000 liralık çar ile czde npt oluyorsam oynamanın anlamı yok. Keşke yakmasaydım da siteye satsaydım gbleri :(

Ama sağlam upgrade yapmışsın 60 gb=1500 tl senin rosettada çarın vardı onu ne yapcan

• quote:

Ama sağlam upgrade yapmışsın 60 gb=1500 tl senin rosettada çarın vardı onu ne yapcan
    2 ay önce rosetta'daki çardaki quest +8'i 9'a atarken yaktım, pek bir şey kalmadı. Yazın belki girerim duruyor öyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.