Şimdi Ara

Trabzonun Cas Davasında Yeni Gelişme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.radyogol.com/haber/castan-trabzona-iyi-fenere-kotu-haber-/5090/

"Trabzonspor'a CAS'tan beklediği ilk müjdeli haber geldi... bordo-mavili kulübün yaptığı sunumun ilk etabını değerlendiren CAS Hakimler Kurulu, Trabzonspor'un TFF ve UEFA aleyhine dava açma yetkisinin bulunduğuna kanaat getirdi. CHK'nin aldığı bu karar çerçevesinde CAS da, davanın ile ilgili olarak TFF ve UEFA'dan savunma isteme kararı aldı."

esasen yeni değil ama bizim spor medyasında nedense hiç haber yapılmamış.

bu davada uefa ve fenerin ortak olarak itirazları Trabzonun bu davayı açmaya yetkisinin olmadığıydı. bu kararla bu itirazları reddedilmiş oldu.

ayrıca uefa ve tff den neyin savunmasını alacakları meçhul ama tff nin savunmasını yaparken nasıl bir söylem kullanacağını da cidden merak ediyorum.

bakalım. dava ciddi bir şekilde ilerliyor. sonuçları neler olacak hep beraber göreceğiz.

not: beni hep Trabzonzpor taraftarı zannediyorlar. Ultra Fanatik Bir Cimbomluyum.

• ya bırakın allah aşkına, önce sahada cevabı verecekler sonrasında mahkemeler ile uğraşacaklar.
  • Davayı bir kenara bırakalım ts nasıl bu hale geldi bunu sorgulyacaklarına hala bu şekilde taraftarı yok o sene şampiyonlakta yarıştığın takıma karşı bırak galibiyeti golün yok golün o tarihten beri herhalde bu konuda tektir trabzonspor ki dünkü maçta da görüldü seyirci bile kabullenmiş artık kavga olsun demiyorum ama orada 20 bin taraftarsın hiç baskı kuramadılar yani
  • Ha gayret alacaksınız kupayı hadi. Zuahahahahah
  • Kaynakları da baya sağlam fotospor. Fotospor haberlerini hala ciddiye alan var memlekette.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.