Şimdi Ara

TRABZONSPOR - Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | 26.10.2014 - 16:00 ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kritik bir maç, bu maçı alırsak bu gazla hem Lokoren'i deplasmanda yener hem de ligde yolumuza rahat devam ederiz.

• kimse bakmıyor mu la

Trabzonspor 0 - 2 Gaziantepspor dakika 45
  • Şu maçın şöyle olmasının tek sebebi Halilhodzic! İşi gücü yok çıkıp yok yorgunuz, yok 3 maç yapıyoruz yok bilmem ne. Yerim arkadaş yorgunluğunuzu, ne yaptınız taş mı taşıdınız? Milyon dolarları cebe atarken sorun yok ama 3 maç oynayınca yorgunuz. Sen çıkıp diyeceksin yorgunluk olmaz, futbolcularını psikolojik olarak etkileyeceksin. Bizimki çıkmış tam tersini yapıyor. Üstelik aptal aptal rotasyonlar içine giriyorsun. Soner'in, Zeki'nin, Vahid'in prensi Medjani'nin zerre yeri yok bu takımda.

Süper Lig'in defansı en zayıf takımına karşı doğru dürüst pozisyonumuz yok, yazık!
  • 1-3 Muhammed Demir.
  • gool chibuike 2-4 oldu mahalle maçı gibi bi o atıyo bi o atıyo
  • 2-3 Yatabare bugünkü izlediğim bütün maçlar çok zevkli arkadaş

derken 2-4 chbuike
  • Oha lan 3-2 oldu diye yazacaktım tam buraya o sırada 4-2 oldu.Bir takım evinde bu kadar kolay gol yememeli
  • oha noluo lan sefa attı 3-4
  • Ligde iyi maçlar oldu bu hafta
  • Saka mi la bu? 3-4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 şükürler olsun be böyle maçlar olsun bundan sonra hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piece de Resistance

Oha lan 3-2 oldu diye yazacaktım tam buraya o sırada 4-2 oldu.Bir takım evinde bu kadar kolay gol yememeli

Tam bunu yazdım 4-3 oldu maça bak
  • taş gibi 1461 trabzon jenerasyonunu geri cevirdiginiz
    mustaafa hocayı yuhalayarak kacırdınız
    galatasaray'ın altyapısı haline geldiniz

herşey müstehak size
  • Güzel maçtı,yazık oldu antepe
  • Cardozo son dakikada attı 4-4 bitti.
  • Öhhh be 8 gol böyle maç görmedim ben helal olsun formanın hakkını vermek bu olsa gerek
  • Stresten yoruldum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x4lük maç çok güzel bi maçtı
  • İkinci yarıdaki kadroyla çıksak fark atardık Gaziantep'e ama Vahid hoca sağolsun öyle rotasyonlar yapıyor ki bir puana sevinir hale geliyorsunuz. Hadi Mustafa'nın hatalarını 2 aydır oynamamasına verelim ama Medjani'ye ne diyeceğiz? Başka bir teknik direktör gelsin bırakın ilk 18'e almayı adamın kontratını fesh eder anında.

Özer çok iyi top oynadı, Constant ile gayet iyi anlaşıyorlar.
  • Süper kalecimiz Fatih'de 3 lig maçında toplam 8 gol yemiş. Devre arasında kesinlikle bir takviye lazım, hatta şu anda bile Fatih'in yedeğinde kim varsa o oynamalı, böyle rezillik olmaz. Adam balon gibi gelen her şutu yiyor, durduramıyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.