Şimdi Ara

❤️💙Trabzonspor 2023/24 Sezonu [Ana Konu] ❤️💙 #3. (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
8
Favori
20.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi fernandez baniya bunlara dışardan baksan futbolcu tipi yok zaten bin şahit lazım 20 yaş altından doldurun bari takımı bu ne ya.

Ama 3. yüz ha savunmaya bak yahu ilk 2 sana 40-50 puan fark açmış 3. lüğün anlamı ne ki...

• Abdullah Avcı ne yapsın kardeşim Samsunspor'un sağ beki Zeki, stoperi Alim. Samsunspor'un futbolcuları dünya yıldızı. Abdullah Avcı'nın elinde ise Meunier, Visca, Trezeguet, Onuachu, Orsic, Mendy var. Samsunspor'un kadrosu Abdullah Avcı'da olsaydı siz görün neler yapardı. "Dikfutbol"
  • Bakın defalarca yazdık Avcı hoca falan değil yaşlı adamları alır tek farklı skora yatar yan pas geri pas uykun gelir takımı her sene baştan kurarsın savunanlar ama sambiyon yabdi diyorlar yol yabdi gibi birsey bu anlatabiliyor muyum
    Uğurcan 2 senedir yoklari oynuyor satılmalı artık kaleciden bol ne var
    Pepe dünyanın parasını alıyor kiralık zaten yol ver gitsin oynatma yedek tut sezon sonuna kadar
    Onachu standartı yok her an sakatlanacak hissi veriyor çek bir petkovic arkamıza yaslanıp mac izleyelim asist de yapar
    Mendy koy orta sahaya süpursun adam nerde oynayacağını şaşırdı
    Umut güneş bonservise bak oyuna bak bu mu yani
    Tek doğru hamle menuier
    Avcı gitmeli istar ediyorsa başkan da gitsin yeter artık yeter ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 4 Mayıs 2024; 21:59:23 >
  • ankaragücü bu futbolla iyi bile gelmiş yarı finale.

karagümrüğü geçersek finalde işimiz zor. bjk bizden daha iyi takım
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Bjk bizden iyi görünüyor ama onların da oynadığı bi futbol yok, tamamen doğaçlama. Final maçı çok karambol bir maç olur ama bakalım bugün biz napıcaz
  • Dayanamadım maça gittim canım hocamın rezil rüsva oyununu izliyorum

&#10084;&#65039;&#128153;Trabzonspor 2023/24 Sezonu [Ana Konu] &#10084;&#65039;&#128153; #3.
  • ilk yarıdaki rezil oyunun üstüne 2.yarı güzel geldi.

teklic rakipte az oynadı ama iyi oynadı. iş yapar bizde.
  • İlk yarıdaki oyuna bakınca bu skor ile kazanmak güzel. Onuachu ne durumda bilmiyoruz umarım Beşiktaş maçında olur.
  • Anca geldim eve. İkinci yarı zevkten dört köşe olduk
  • bcan402 kullanıcısına yanıt

Avcı ilk yarı kontrollü oynadı. Belki hızlı hucum falan düşündü ama ortaya kısır berbat bir futbola döndü. 2.yarı gayet derli toplu oynadık. İlk golden sonra daha da rahatladık. Samsun maçını bugün ki maç yüzünden verdik. Defansı biraz dinlendlrdi.

İlk yarı sinir olsakta maç sonu rahat geçirdik tutuşmadığımız nadir maçlardan oldu.

Tek soru işareti trezeget ve onauchu nun sakatlıkları. Lig çok önemli değil 1 g 1 B bile bizi 3..yapar.

Kuoa maçına kadar inşallah iyileşir bunlar

• bidarxx kullanıcısına yanıt
    Haftasonu oynar dedi onuachu için.

Rakip İstanbulspor abi onuachu dinlet koy yerine poyrazı
  • Berat Çine gitmeden önceki kötü performansına geri döndü. Kaç maçtır vasatın altında oynuyor. Bu çocuğa ne oluyor anlamıyorum. Bi vurdumduymaz tavırlar var. Umut Bozok güzel kazanç oldu. Enisin yokluğunda Onuachu'dan kötü haber gelirse en azından formda ve moralli bir forvet daha var deriz. Kupada Beşiktaşı rahat yeneceğimizi düşünüyorum biz Beşiktaştan daha iyi top oynuyoruz sadece onların kadrosu daha kaliteli ve geniş.
    Avcı maç sonu da söyledi ilk yarı Onuachu ileride top tutamadığı için takım tutuk oynadı ikinci yarı Onuachu çıkınca takım da hücumu daha fazla düşününce, rakibin direnci de kırılınca maç bize döndü haliyle.
  • Başakşehir kilit maç. Bakalım hoca yine kupayı düşünüp saçmalayacak mı
  • şu saatten sonra 3.lüğü ibb ye kaptırırsak üzülürüm.

kötü bir sezonda 3.lük ve Türkiye kupası finali, gelecek sezon için bir umuttur.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Kupa yı düşünmez diye düşünüyorum bu sefer.

Başakşehir maçında alacağımız 1 beraberlikle bile 3 lüğğ garantiliyoruz. A. Gücü ne yenilsek dahi böyle. Aslında bugün başakşehir de puan kaybeder diye düşünüyordum ama Sivas 10 kişi kalınca ilk yarıda o şans pek kalmadı.

Başakşehir çok güzel top oynuyor. Biz özellikle son haftalarki kısır futbolumuzla iyi anlamda cevap veremeyiz bunlara.

Beşiktaş maçında da ilerleme kaydedemezsek final maçı tamamen kör dövüşüne dönecek
  • fountas'a yapılan net penaltı.

hakem vermiyor.
    yardımcı uyarmıyor
    var uyarmıyor
    futbolcular itiraz etmiyor
    teknik ekip ve yedek futbolcular itiraz etmiyor.

garip...
  • Şimdi Ankaragücü'ne yatma vakti
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.