Şimdi Ara

❤️ 💙 Trabzonspor 2022/23 Sezonu [Ana Konu] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
8
Favori
28.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam kuassinin attığı topada yetişemedi ve cidden yetersizdi.hoca işte bu yüzden gençleri oynatmıyor çok toy ve hamlar oynayıp gelmeleri gerekiyor misal tekke antepde kirada oynayıp dönüp bizde gol kralı oldu

• Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt
    Koşmadı ki yetişsin manken gibi koştu resmen. Bu çocuk ciddi şekilde uyarılmalı bizim taraftar Trabzonda da böyle yaparsa bunu linç eder bi daha da forma şansı bulamaz Ts taraftarıyla dalga geçilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta lig kupasını görmeye trabzona gittim. Şimdi süper kupayı bahane edip bi memleket turu daha yaparım. :)

• O nasıl penaltı vuruşu ya gerçekten ya zaten 4-0 öndesin nesini düşünüyorsun karşında düşmanın var gibi aban bari topa nereye giderse gitsin yine bişey demem de böyle cılız vuruşlara hep gıcık olmuşumdur. Bence futbolcu için ipucu veren en önemli noktalardan biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık sarmıyor

• Keyif boğay :)

• ❤️ 💙 Trabzonspor 2022/23 Sezonu [Ana Konu]

❤️ 💙 Trabzonspor 2022/23 Sezonu [Ana Konu]

Mükemmel ❤️ 💙 Trabzonspor 2022/23 Sezonu [Ana Konu] 

Grande.. Seni canlı izlemek büyük keyif.

Larsen taş gibi topçu. Gradel'e adım attırmadı. Golden sonra tribünlere dönüp coşması müthişti.

Tribünleri kendine hasta etti. Oynadıkça daha da iyi olacak.

Çok büyük karakter. Rakipler durdurmak için sert fauller yapıyor. Hakem görmezden geliyor ama kalkıp tekrar mücadeleye devam ediyor. Maçın oyuncusu olmayı hak etmişti zaten. Helal olsun.

• Ben hocanın bu orta saha diziliminden çok rahatsız oluyorum.

“Ömür-Bakasetas” ikilisinin olduğu maçlar genelde hep tırt oluyor ama bu maç Ömür iyi gösterdi kendini, Bakasetas yine tırt. Ne oldu bu adama anlamadım.

Defans olarak da hoca “Ben Dorukhan gibi ileri çıkıp basacak, yeri geldiğinde stoper olan bölgesini koruyacak birini istiyorum” mesajını verdi bence. Bakalım süreç ne gösterecek.

Tekrar söylüyorum. Kazansak da fark etmez, bu taktik çok canımızı sıkar bu sezon.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

ömür bence bu sezon kariyer sezonunu oynar.baka formsuz satılırsa üzülmem.doruk mecburen orada oynadı yeni stoper gelince orta sahaya geçer

• Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt
    Stoper de insallah Dorukhan’ı aratmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İbre Danimarkalı vestergaard a döndü 1.99 boyundaki stoper ayakları da iyi harika olur bekliyoruz

• Orta sahada Ömür Bakasetas Hamsik üçlüsü verimsiz oluyor bunu herkes görüyor hoca görmüyor. Ömür-Baka oynayacaksa geride Hamsik değil Siopis olmalı ki koşsun bassın Hamsik yaşlandı eski mücadeleci hali yok. Ha illa Hamsik oynayacaksa Baka veya Ömür'den birisi oynasın diğeri de rakibin gücüne göre ofansif veya defansif bir isim olabilir. Bence Ömür kanattan daha verimli oynuyor on numara pozisyonunda. Bakasetas satılsın veya yedeğe çekilsin hiç olmadı ikinci yarılarda girer şutlarla rakibi yorar.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.