Şimdi Ara

Trabzon Sokaklarında stad ismi tartışması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: adizman

quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

rte destekleyip birde objektif yorum yapıyormuş gibi görünenler yok mu bitiriyor beni.

Fenerden önce tepki verilmesi gereken federasyon ve hükümet var ama kimilerinin işine gelmiyor veya menfaatleri izin vermiyor.

Bizim tabiki fenerle bir işimiz yok. Bizim işimiz fenerbahçeyi cezalandırmayan güçlerledir. Tepki verilmesi gereken kişiler onlardır. Ama bizimkilerin bir bölümü rteyi destekleyip fenere kızıyorlar.
    Federasyon burda tamamen bir piyondur , rtenin talimatlarını uyguluyor. Hacıosmanoğlu çıkıp şampiyonluğun rtenin korumasında olduğunu söylerse o zaman bu davaya olan samimiyetine inanırım. Federasyona sallamak iş değil. Asıl adreste arayacaksın hakkını.

Renkdaş bunları anlamak çok zor değil ama birilerine anlatmak imkansız. Şimdi birisi gelir aynen şu şekilde " Kılıçdaroğlu gelse kupavı verecek mü" tarzında cümle kurar.

Bizim ortak paydamız Trabzonspor'dur, rte değil eğer öyleyse biz olmayacağız. Geri kalan kitleye bakınca maça gitmeyen anca eleştiren cahil bir kesim kalıyor ve bu takımı gurbette destekleyen biriyim ayrıca şuna eminim biz gurbettekiler takımımızı daha çok sahipleniyoruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adizman

quote:

rte destekleyip birde objektif yorum yapıyormuş gibi görünenler yok mu bitiriyor beni.

Fenerden önce tepki verilmesi gereken federasyon ve hükümet var ama kimilerinin işine gelmiyor veya menfaatleri izin vermiyor.

Bizim tabiki fenerle bir işimiz yok. Bizim işimiz fenerbahçeyi cezalandırmayan güçlerledir. Tepki verilmesi gereken kişiler onlardır. Ama bizimkilerin bir bölümü rteyi destekleyip fenere kızıyorlar.
    Federasyon burda tamamen bir piyondur , rtenin talimatlarını uyguluyor. Hacıosmanoğlu çıkıp şampiyonluğun rtenin korumasında olduğunu söylerse o zaman bu davaya olan samimiyetine inanırım. Federasyona sallamak iş değil. Asıl adreste arayacaksın hakkını.

Renkdaş bunları anlamak çok zor değil ama birilerine anlatmak imkansız. Şimdi birisi gelir aynen şu şekilde " Kılıçdaroğlu gelse kupavı verecek mü" tarzında cümle kurar.

Bizim ortak paydamız Trabzonspor'dur, rte değil eğer öyleyse biz olmayacağız. Geri kalan kitleye bakınca maça gitmeyen anca eleştiren cahil bir kesim kalıyor ve bu takımı gurbette destekleyen biriyim ayrıca şuna eminim biz gurbettekiler takımımızı daha çok sahipleniyoruz.

Haklısın ama bizim elimizden geldiğince bunu Trabzonlulara, Trabzonsporlulara , Trabzonsporu seviyorum diyenlere gerçekleri anlatmalıyız. Şampiyonluğumuzun gerçtekte kimin korumasında olduğu bilmeyenlere anlatmalıyız. Gerçekten bazıları olayların nasıl geliştiğini bilmiyor, bu süreçlere hakim olmayan çok insan da var. Biz elimizden geldiğince Trabzonsporu seviyorum diyenlere anlatmaya çalışıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

mükemmel bir stadyum olacak ve bir sürü kentte yine güzel stadlar yapılıyor. elbette tayyip beyin ismi verilmesi şık olur ama kendisine sorsanız öyle bir şey istemez. bu iş daha çok eyyamcı, yalaka takımının işi oluyor. ülkedeki tüm stadyumların adı atatürk olsa hiç tartışma olmaz. atatürk stadı olmalı.

Atatürk'ün "a"sı büyük kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

mükemmel bir stadyum olacak ve bir sürü kentte yine güzel stadlar yapılıyor. elbette tayyip beyin ismi verilmesi şık olur ama kendisine sorsanız öyle bir şey istemez. bu iş daha çok eyyamcı, yalaka takımının işi oluyor. ülkedeki tüm stadyumların adı atatürk olsa hiç tartışma olmaz. atatürk stadı olmalı.

Atatürk'ün "a"sı büyük kardeş

ben imlacı değilim kardeş. benim için atatürk ün büyüklüğü adının büyük veya küçük harfle yazılmasıyla alakalı değildir, aşın bunları artık. ve mesajlarımı takip edin ben büyük harf kullanmam. çok da rahatsız oluyorsanız blok özelliğini kullanın.

• işte hergün uzun sokakta kimlerle aynı oksijeni tükettiğimi anlayın bu video ile

avrupaya 5 sene gitmeyelim bu arada ne olur ki ?
  • Gerçekten Trabzon'a ve Trabzonspor'a çok emek veren birisinin stada isminin verilmesi çok yerinde olmuş!..
  • Halkı bölücek değil bütünleştirecek isimler bulunmalı, ancak o stada o ismi belediye meclisi üyeleri kim bilir ne beklenti ile verdiler. Kraldan çok kralcı olandan korkucaksın...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.