Şimdi Ara

TRABZON'da yaşıyorum sorularınızı alayım(SS'li) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
10.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulan şu karadeniz gibisi varmı ya.Dünyalara değişmem orduyu sinopu trabzonu artvini.
  • Çömlekci
  • Pontus ve rumlar hakkında ne düşünüyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzon küçük bir şehir oldugundan halk ''Futbolcuları'' gezerken görüyormu ? görüyorsa tepkileri neoluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

Trabzonla ilgili mekan kız nerde gezirdirilir romantik mekan isleri için pm yeni öğrenci adayları için sormak istediği olursa falan

nerde gezdirilir

Kızımız baya güzelse aklını almak için gece mercan korupark derim deniz kıyısında

haha deniz kıyısı hep lağım yahu iyi gezdiniz mi bare?

geçen sene orda balık yemiştim 3 gün bir şey yiyemeden sadece kusmuştum.

Düzenli olarak pazar günleri boş olduğumda kahvaltısına giderim açık büfedeki çeşitlilik ve mekan bence iyi düzeyde.

• quote:

Orijinalden alıntı: fmci2014

Trabzon küçük bir şehir oldugundan halk ''Futbolcuları'' gezerken görüyormu ? görüyorsa tepkileri neoluyor ?

Yeni transferler olursa Cardozo,Consant gibi onlarla fotoğraf çekiliyor direk,tutup konusmalar falan

Ama net biliyorum Alanzinhonun forumda gezip bi kisinin bile fotoğraf çekilmediğini gurbetçiler haric tabi
  • Şu bulgurking fotoğrafını gördüm de 1 sene trabzonda yaşadım hiç denk gelmedim. Boşa mı yaşadım anlamadım. Tam olarak nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Trabzon küçük bir şehir oldugundan halk ''Futbolcuları'' gezerken görüyormu ? görüyorsa tepkileri neoluyor ?

Yeni transferler olursa Cardozo,Consant gibi onlarla fotoğraf çekiliyor direk,tutup konusmalar falan

Ama net biliyorum Alanzinhonun forumda gezip bi kisinin bile fotoğraf çekilmediğini gurbetçiler haric tabi

yani hemen hergün görebiliyorsunuz demi hocam ? eğer öyleyse çok güzel birşey halkla futbolcunun iç içe olması

• quote:

quote:

ben geçen sene çektirdim alanzinho ve henrique ile . baktım forumda oturmuş dondurma yiyodular gidip çektirdim hemen

• quote:

quote:

quote:

yani hemen hergün görebiliyorsunuz demi hocam ? eğer öyleyse çok güzel birşey halkla futbolcunun iç içe olması

Görmek istersen her an görebilirsin hatta genelde takıldıkları yerler olur oralarda oturur takılırlar genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

quote:

quote:

ben geçen sene çektirdim alanzinho ve henrique ile . baktım forumda oturmuş dondurma yiyodular gidip çektirdim hemen

Benimde SohoGreen's de yan masada otururlardı Alanzinho ile Henriuqe masasından kalkıp fotoğraf çekilen pek yoktu değeri düsüyo gittikçe oyuncunun biraz

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.