Şimdi Ara

TR Smurf - İlk Oyunlar, Günlük gibi bişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Westte hesabımın ceza sınırı aşmıştı.( flame falan o yüzden onu bi arkadaşa sattım.Haberi var ama o sakin oynar ceza falan yemez sorun olmaz dedi, TR de başladık 30 olmayı bekliyordum olduk.
    2 günde attığım oyunlardır şuanlık 8 tane attım. 8/6 gidiyoruz bakalım.

İLK MAÇI BULAMADIĞIMDAN MAÇDAN ALDIĞIM SS Yİ EKLEDİM.

1. Oyun : SemihG ile premade girdik karşıda silver 5 trolü vardı 15 dakikada bitti easy.
    2. Oyun : Oyunda kimse sesini çıkarmayınca ap yi alıp mid dedim. Yine SemihG ile premade. Sonra biri Leblanc pickledi ilk 10 oyunum yapma kazanmam lazım dedim verdiği cevap : Ben böyle oyunları hep kaybederim ^^ neyse premade bot gittik q falan atamadığımdan(minionlar falan) zorlandık ve bizde gittik turretlere öldük oyun bitsin diye. Normalde yapmam böyle şeyler ama çok zoruma gitti yaptıkları.
    3. Oyun : SoloQ Evet kill bırakmadım bıraksam rahat kaybederdik gank falan attık işte tf de adc focus yapan tek ben neyse takım free oyun aldı.
    4. Oyun : SoloQ Yine oyun başlarında bot lane baya faildi killerin alayını bıraktım başta. O killerle bile laneyi alamadılar 16-4 gibi skordan 25-23 oldu benim moral 0 dı ff falan verdim kabul etmediler. Wardladım etrafı 5 li brusha pusmaları onların sonları oldu lol
    5 .Oyun : Duo SemihG , Bot lane ve top baya faildi. Mid giden arkadaşım iyi durumdaydı o yüzden top bot babysit yaptım. Garanti oynuyorduk skor 14-4 oldu. Ama yinede fight alamıcağımızı biliyordum çünkü bizim adamlar vurmayı bile bilmiyordu ashe heroyu kule altı afk bıraksa daha çok minion keserdi. Neyse 20 ye kadar tek yakalayıp skoru 20 -5 falan yapalım sonra surr verirler dedim. Duom bi an gaza geldi Pantheonla dive soktu bizi ace oldu 15-9 sonra zaten lose.
    6. Oyun : Duo SemihG , Semih bot gitti o yüzden bota gank atmadım. Top bot gank atarken karşı takım kavga etmeye başladı. Bizim top voli baya kötü oynuyordu karşı takım kavga ederken dianaları trollemeye başladı kolay maçtı. Oyun sonu onlardaki nasus isyan ediyordu voli oyun kazandı diye.
    7. Oyun : Duo SemihG , arkadaş top singed aldı ben jungle. O topda baya aktı gitti resmen o yüzden bota gank attım supp yoktu bizim adc nin minionları çalan tryn vardı wardlarıda yoktu mecbur o laneden çıkmadım. Arkadaş singed olduğu için direk botrk falan çıktım karşı adc focus dan sonra tf bizimdi.
    8. Oyun : Duo SemihG , ilk oyuna girdik ve bu maçlar çok killi geçtiği için snowball olunca bu oyunlarda durdurulamayacak heroları banladım Zed - Kha - Akali baktım adamlar sövmeye başladı shen amumu niye banlamadın falan. Neyse junglemi pickledim. Karşıda Diana - Taric - Varus - Voli ve Jax olmasına rağmen adam kata aldı pickleme dedim pickledi. Neyseki biri dodge attı hemen yenisine geçtik bu sefer karşıya gelen 2 premade bize gelmişti bizim daha önceki kata karşıya gitmişti. arkadaş kennen top gitti , bizim takımadaki diğer duo mid adc aldılar. Normalde platmışlar arkadaşlarının hesaplardan oynuyorlarmış elo boost hesabı. Tahmin ettiğim gibi daha önce bana gelen Kata falan feeder çıktı bide oyun başı yok karşıya gitmişler %100 win gibi laflar ediyorlardı 25- 30 gibi surr verdiler hatırlamıyorum.

Son 2 oyunumu yarın atıcam onlarıda eklerim.

Bilgilendirme : TR de oyun taşınmaz diye birşey yok. Sadece Solo taşımak biraz zor gerçekten. Duo girdiğinizde çok rahat oluyor trol gelmedikçe. Çok çok kötü bi ranked geçmedi şu ana kadar sadece TR'nin kendini beğenmiş tipleri vardı. Westte oyun bilen adamların trollemeleri daha çok koyuyordu şahsen.

Belki maçları koymaya devam ederim belki güzel maçlar oluyor aslında oyun sonu tebrik ediyorlar falan.

Trollemeyin lea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 12 Mayıs 2013; 14:27:22 >

• Simdi birileri bu konuyu alıntılasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bi heveslendim de alta indikce bitmedi yazi.

• Yapmasınlar

@LoL_Game

Oyunları tek tek anlatıyım dedim

@illfeelbot
  • Son maçıda attık yine SemihG ile premade.

Kolay oyundu karşısı baya kötüydü jungle garen falan. 10/7 yaparak silver 3 den başladık hadi hayırlısı.

Edit : Resim JPG oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 12 Mayıs 2013; 14:26:54 >
  • Tutmaz.
  • tutmasın ben her maçda uplarım.

@khanjui
  • Hic bir oyunu bileginizin hakkiyla kazanmadinizmi ? Hep troller falan varmis baksana

• Öyle olmuyor o işler. İlk 5- 10 dk da fark uçurum olunca kavga çıkıyor adamlarda durduk yere trollemiyorlar yoksa. 1 kere oldu sadece oyun başı.
  • resimleri bmp gibi anlamsız bi formatta kaydettiğin için tarayıcı indirmeye çalıştığından bakamadım.
  • bu konu tutacak o kadar

yine SemihG ile premade kolay bir maç.

Edit : Resmi jpg yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 12 Mayıs 2013; 14:26:14 >
  • Başarılar
  • Resim formatını değiştirirsen incelerim konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

Resim formatını değiştirirsen incelerim konuyu

direk painte kopyalayıp yapıştırıyorum nasıl değiştircem kaydederken mi birşeyler olucak

Edit : Mesela PNG falan olarak mı kaydetcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 12 Mayıs 2013; 14:23:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KartalYorulmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

Resim formatını değiştirirsen incelerim konuyu

direk painte kopyalayıp yapıştırıyorum nasıl değiştircem kaydederken mi birşeyler olucak

Edit : Mesela PNG falan olarak mı kaydetcem

Sanırım farklı kaydetten jpeg olarak kaydedip öyle upload edeceksiniz.
  • Yine kolay bir maç tr op

• chatteki kufurleri kapa uyari yersin.

• gold 3-2 gibi çekişmeli iyi oyunlar olmaya başlar diye düşünüyorum daha yolun var böyle baya
  • hergün yiyoruz zaten birde bundan yiyelim.

@illfeelbot
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.