Şimdi Ara

TR Ranked Günlüğüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • westte d5'e düştükten sonra trde smurf kasmaya karar verdim gold 4 den plat 3 e çıkardım 2 günde her oyun sonu resimleri eklicem , bi kaç oyun ve win rate ;

TR Ranked Günlüğüm

• Bu kadar kocaman ss atman sağlığa zararlı olabilir
  • hocam vayne ye neden 2 tane lifesteal itemi alıyorsunuz? kanasusamış yerine ebedi kılıç daha mantıklı olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

hocam vayne ye neden 2 tane lifesteal itemi alıyorsunuz? kanasusamış yerine ebedi kılıç daha mantıklı olmaz mı?

Doubleift'de böyle yapıyor nedense. Mahvolmuş statik sonra kanasusamış tamamlıyor sebebini hala anlamadım belki kalkandandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

hocam vayne ye neden 2 tane lifesteal itemi alıyorsunuz? kanasusamış yerine ebedi kılıç daha mantıklı olmaz mı?

Doubleift'de böyle yapıyor nedense. Mahvolmuş statik sonra kanasusamış tamamlıyor sebebini hala anlamadım belki kalkandandır

%30 lifesteal oluyor yanılmıyorsam baya iyi olur ama benim gördüğüm profesyonel oyuncuların buildlerinde 2 tane lifesteal itemi olmuyor 1 tane oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

%30 lifesteal oluyor yanılmıyorsam baya iyi olur ama benim gördüğüm profesyonel oyuncuların buildlerinde 2 tane lifesteal itemi olmuyor 1 tane oluyor

gambit clg ıem finalinde görmüştüm ben 2-1 olan maçta.

• quote:

TR'de adc koruma mantığı olmadığı için ve 2 lifesteal itemi alıyorum splitte geleni kesiyorum tf de ise daha fazla hayatta kalıyorum benim açımdan da takım açısından da daha iyi oluyor genellikle tüm oyunları taşıyorum zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.