Şimdi Ara

TR'nin TEK Şahini.... (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
1
Favori
46.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet maşallah çok temiz gözüküyor ALLAH kaza bela vermesin

ford focus bende bi arabanın boyalı veya değişeni olup olmadığını anlarım ama resimden anlaşılmaz evet fdd24 bi renk farkı var ama ışık yansıması diyor ve öyledir de yani resimden öyle gözüküyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: dembay

fordfocus kardesim....
    yanlış anlasıldık isek kusura kalma sadece fikir sormustum arabayı aldığımız adam kandırdımı diye merak ediyoruz toplandımı orjınal mi diye.
    bize hertaraf orjınal demişti de

tekrar söylüyorum yanlış anlama oldu ıse kusura bakma

Evet bir yanlış anlama olmuştu. Ama bu cevabınla düzeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: multijet

evet maşallah çok temiz gözüküyor ALLAH kaza bela vermesin

ford focus bende bi arabanın boyalı veya değişeni olup olmadığını anlarım ama resimden anlaşılmaz evet fdd24 bi renk farkı var ama ışık yansıması diyor ve öyledir de yani resimden öyle gözüküyordur

Arkadaşım doğru söylüyosun. Ama bu resimden resime göre değişir. Resim eğer netse çok da iyi anlaşılır. Hatta bazen canlı gözle seçemediğin şeyleri resimden daha rahat seçersin.
  • @dembay

araç arkadaşın dedi gibi çokkk tatLı duruyor...yani şimdi ben fordfocu arkadaşımın gibi bir özeLLiğim yok yani aracı gözümLe görüp yorum yapmayı seçerim..yani resimden şurası değişmiş burası boyanmış diyemem onun için şuan resimden gözüken araç çoook düzgün ama yeniden topLanmaı ama orjinaL onu gözümLe görmeden bişey diyemem..

onun için Allah kazasız beLasız binmeyi nasip etsin..

* araç kaç modeL..._????

*Km kaçta _?????
  • quote:

evet maşallah çok temiz gözüküyor ALLAH kaza bela vermesin

muLtıjet sana sonu kadar katıLıyorum bir aracın değişenini anLamak için gözünLe göreceksin...yoksa değişenini anLamka o kadar zor değiL ama zor oLan resimden nasıL anLAdın ..

diyorum ışıktan doLayı öLe gözüküyor...ama dinLetemiyorum...ama bu gün resimLeri çekecem bakam ozman o değişen yerLEri nasıL görecek.!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: fordfocus

fdd24 kardeşim benim için ekspertiz raporu alacaksan zahmet etme. Boşuna 70 liradan olmanı istemem. Beni de inandırmayıver. Diğerleri inandıya sana o da yeter.

Ama bu tür şeylerle daha önce karşılaştım. Geçenlerde birisi Marea alacağım yardım diye bir konu açmış. Ben aracın linkini istedim. Ve resimlerden baktım. Alacak arkadaşımıza kaputun çekiçlendiğini söyledim. Ve oda satıcının böyle bir şey söylemediğini söyledi. Öyle bir şey yok falan dedi. Ve arabayı gösterdikten sonra haklı olduğum ortaya çıktı. Yoksa arabayı göstermeden almıştı. Her neyse bu tür görsel durumlara çok dikkat ederim. Yolda giderken bile her arabanın kaportasına bakarım. Değişenden pek anlamam ama boya konusunda az çok kendime güveniyorum. Yine de paylaşımın için sağol.

kardeş ben tek senin için aLmayacam ama sen de inanacaksın merak etme ispat edeceğim..

demişsin çekiçLenmiş onu anLadım onu tabiki resimden anLaşıLır yani sonuçta çekiçLe yapılan bir işi ne kadar üstünü kapatabilirsin ..onu tmm eyw..

ama bu resimden değişeni anLamak işi yani beni hiç sarmıyor...hemde ışıktan doLayı bunLarı diyorsun orda göLgede kaLan kısımlar..değişmiş oLarak adLandırıLıyor...bugün sana çamurLuk içi ve şaseLerden de bi foto koyamda onlarada bak bakaLım onaLara ne diyeceksin...göLgede çekmemeye özen göstereyimde..

• quote:

Orjinalden alıntı: Fdd24

@dembay

araç arkadaşın dedi gibi çokkk tatLı duruyor...yani şimdi ben fordfocu arkadaşımın gibi bir özeLLiğim yok yani aracı gözümLe görüp yorum yapmayı seçerim..yani resimden şurası değişmiş burası boyanmış diyemem onun için şuan resimden gözüken araç çoook düzgün ama yeniden topLanmaı ama orjinaL onu gözümLe görmeden bişey diyemem..

onun için Allah kazasız beLasız binmeyi nasip etsin..

* araç kaç modeL..._????

*Km kaçta _?????

79 model ve 133 binde

• quote:

Orjinalden alıntı: geremy

fdd24 aracın hayırlı olsun güle güle bin.

saoL Geremy...
  • @dembay

79 modeL 133.000 km...

yani dedim gibi oLabiLir neden oLmasın kapaortacıya yada ne biLeyim motorcuya gösterdin mi bu böLgeLer için ne dediLer..kaporta ve motor hakkında...

ama araç tekrardan topLanmadıysa orjinaL gösteriyor...çok ta şirin..tekrardan Allah kazasız beLasız binmeyi nasip etsin..kardeşim..!!
  • quote:

@dembay

79 modeL 133.000 km...

yani dedim gibi oLabiLir neden oLmasın kapaortacıya yada ne biLeyim motorcuya gösterdin mi bu böLgeLer için ne dediLer..kaporta ve motor hakkında...

ama araç tekrardan topLanmadıysa orjinaL gösteriyor...çok ta şirin..tekrardan Allah kazasız beLasız binmeyi nasip etsin..kardeşim..!!

tesekkurler cumlemizinkini insallah

arac uzun zamandır bizde
    yılda ort 4 ila 5 bin km biniyorduk.
    96 slx alınca bu ikinci araç olarak duruyor,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembay -- 17 Eylül 2008; 13:26:05 >
  • quote:

arkadasım birde su araba hakkında görüslerini alabilir miyim......

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

araç çok temiz boyası orjinal gibi duruyor ama 30 sene orjinal ve bu kadar temiz insanın kafası karışıyor. ama bu modelin göstergeleri çok süper oluyor yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

quote:

arkadasım birde su araba hakkında görüslerini alabilir miyim......

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

araç çok temiz boyası orjinal gibi duruyor ama 30 sene orjinal ve bu kadar temiz insanın kafası karışıyor. ama bu modelin göstergeleri çok süper oluyor yaa

tesekkürler arkadasım...

aslında yarı belinden asagıda boya var. kulaklarını her zaman sevgiyle cinlattığım ........nin biri bir gece arabanın dört tarafını kazıya kazıya dolasmıs. bizde hafiften boyatmak zorunda kaldık...
    bu yastan sonra cürümeler var tabii.....
    birde göstergesini görmek istedin heralde .

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

TR'nin TEK Şahini....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembay -- 17 Eylül 2008; 17:15:51 >

• vallahi maşallad,sı var ALLAH kaza bela vermesin çok güzel görünüyor
  • quote:

vallahi maşallad,sı var ALLAH kaza bela vermesin çok güzel görünüyor

arkadaslar tesekkurler ama buraya konuyu acan arkadasa ayıp olmaya basladı herhalde..............
    konu fdd24 un arabası üzerine idi.kusura bakmasın... ben sadece fordfocus arkadasıma arabada degişen birsey varmı dıye sormustum nede olsa ilk sahibi degilim 2. sahibiyim........
  • fordfocus,sokakta çıplak ışıkta çekilmiş bir resimden arabanın boyandığını anladığın gibi,bir bakışta (okuyuşta) benim de arabadan anlamadığımı anlamışsın helal olsun.burda sidik yarışı yapar gibi,"ben arabadan şu kadar anlarım,şu kadar yıllık sürücüyüm,asıl sen anlamıyosun" gibi laflar mı edelim.bana söylediklerinden ben de şunu çıkardım ki,asıl sen insana insan gibi hitap etmekten anlamıyorsun.beni tanımadan hüküm verebildiğine göre.
    başka arkadaşlar da söylemiş,fotoğraftan asla % 100 emin olamazsın (çok belirgin olmadıkça)ve bu fotoğraflarda ışığın az ve çok geldiği yerler arasında ton farkları var,başka bişey yok.
    böyle polemiklere girmekten hiç hoşlanmmakla birlikte,sözlerini kendime yapılmış bir hakaret kabul ettiğim için cevap vermek zorunda kaldım.umarım devam etmek zorunda kalmam.(imzamdaki arabanın uno olduğunu görünce mi bu kanıya vardın onu da merak ediyorum,focusu olan çok anlar,unosu olan anlamaz gibi)
    saygılar.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: on_there

quote:

Orjinalden alıntı: özbekli35

kardeş ben 2,3 ve 4. sayfaları hiç okumadan yukardaki yorumumu yaptım.şimdi okudumki benim gibi düşünenler var.
    resimlerde aracın önden ve arkadan darbe aldığı bariz bir şekilde ortada(ön kaput,sol ön çamurluk,sol ön kapı ve arka kaputu boyanmış.hatta sol farda ve ön tamponda değişmiş)...

bence direksiyon da boyanmış(!)

arkadaşlar yapmayın etmeyin,elinizi vicdanınıza koyun da yazın.tertemiz orjinal araç işte,olamaz mı yani?

Arkadaşım gördüğüm kadarıyla arabadan anlamıyorsun. Ama en azından basit olarak gözünle de bunu görebilirsin. Mesela arka bagaj kapağıyla arka sol çamurluğun renklerine bir bak aynı mı?

• quote:

fordfocus,sokakta çıplak ışıkta çekilmiş bir resimden arabanın boyandığını anladığın gibi,bir bakışta (okuyuşta) benim de arabadan anlamadığımı anlamışsın helal olsun.burda sidik yarışı yapar gibi,"ben arabadan şu kadar anlarım,şu kadar yıllık sürücüyüm,asıl sen anlamıyosun" gibi laflar mı edelim.bana söylediklerinden ben de şunu çıkardım ki,asıl sen insana insan gibi hitap etmekten anlamıyorsun.beni tanımadan hüküm verebildiğine göre.
    başka arkadaşlar da söylemiş,fotoğraftan asla % 100 emin olamazsın (çok belirgin olmadıkça)ve bu fotoğraflarda ışığın az ve çok geldiği yerler arasında ton farkları var,başka bişey yok.
    böyle polemiklere girmekten hiç hoşlanmmakla birlikte,sözlerini kendime yapılmış bir hakaret kabul ettiğim için cevap vermek zorunda kaldım.umarım devam etmek zorunda kalmam.(imzamdaki arabanın uno olduğunu görünce mi bu kanıya vardın onu da merak ediyorum,focusu olan çok anlar,unosu olan anlamaz gibi)
    saygılar.

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: özbekli35

kardeş ben 2,3 ve 4. sayfaları hiç okumadan yukardaki yorumumu yaptım.şimdi okudumki benim gibi düşünenler var.
    resimlerde aracın önden ve arkadan darbe aldığı bariz bir şekilde ortada(ön kaput,sol ön çamurluk,sol ön kapı ve arka kaputu boyanmış.hatta sol farda ve ön tamponda değişmiş)...

bence direksiyon da boyanmış(!)

arkadaşlar yapmayın etmeyin,elinizi vicdanınıza koyun da yazın.tertemiz orjinal araç işte,olamaz mı yani?

Arkadaşım gördüğüm kadarıyla arabadan anlamıyorsun. Ama en azından basit olarak gözünle de bunu görebilirsin. Mesela arka bagaj kapağıyla arka sol çamurluğun renklerine bir bak aynı mı?

Anlamıyosundan kastım imzandaki araban falan değildi. Hayatta en sevmediğim şey böyle küçük görmektir. İmzandaki arabaya hiç bakmadım bile. Olayı nerden nereye çektin ya helal olsun. Ben sadece bir tepki olarak öyle bir şey söyledim.
    Ayrıca arabadan şu kadar iyi anlarım bu kadar iyi anlarım diye bir iddiam hiç olmamıştır. Benim söylediğim sadece yolda giderken bile arabaların kaportasına bakarım değişen boya çizik falan varmı diye. Bu artık bende bir alışkanlık haline geldi. Tekrar söylüyorum hiçbir zaman arabadan şu kadar anlarım veya en iyi ben anlarım demedim. Birde olayı insanlık boyutlarına falan taşımıssın onun için ben bişey demiyorum. Yine de senden hakkını helal etmeni istiyorum.
    Bundan sonra da bu sayfaya yorum yazmayacağım. Her söylediğimiz yanlış anlaşılıyor. Selametle....

• yöneticiler konuyu kapatıverin artık çoooooook uzadı.
  • quote:

quote:

arkadaslar tesekkurler ama buraya konuyu acan arkadasa ayıp olmaya basladı herhalde..............
    konu fdd24 un arabası üzerine idi.kusura bakmasın... ben sadece fordfocus arkadasıma arabada degişen birsey varmı dıye sormustum nede olsa ilk sahibi degilim 2. sahibiyim........

yok kardeş önemLi değiL...benim konum oLsun senin arabanı koy sonuçta OrjinaL 2 'side...

bu arada göstergeLerde hakkaten ÇiL ÇiL....

Allah kaza beLa vermesin..!!

• quote:

quote:

quote:

yok kardeş önemLi değiL...benim konum oLsun senin arabanı koy sonuçta OrjinaL 2 'side...

bu arada göstergeLerde hakkaten ÇiL ÇiL....

Allah kaza beLa vermesin..!!

sagol ALLAH RAZI OLSUN....bu dilek herkes için insallah.....

• AMİN................
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.