Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canbotek

Vdsl fiber ise geçemezsiniz

Ewan ile fiber destekliyor deniyordu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı modem bende de var ewandan fiber oluyor ama gerçek fiber kablosu varsa dsl-n16 modem aldım vdsl özelliği var diye gerçek fiber kablosu yok vdslden bağlanıyorum n14u modemi router olarak kullanıyorum :D
  • Selam, Turkcell Vinn huawei e5573s modemi asusla çalıştırabilen oldumu?
  • Arkadaşlar NU 14 U modelini iki yıldır kullanıyorum sorunum yok .

Türk.net VDSL internete geçmeyi düşünüyorum ve benim modemde VDSL yok diye biliyorum? Öncelikle ilk sorum bu

Eğer ki ilk sorumun cevabı evet yoksa bana en uygunu dan VDSL modem önerir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

Bunu buldum fiyatı uygun ne dersiniz?

Bu modemi alırsam asusu menzil uzatıcı olarak , bilgisayar kapalı iken torent indirmek için kullanabilir miyim?

Cavaplariniz için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Arkadaşlar NU 14 U modelini iki yıldır kullanıyorum sorunum yok .

Türk.net VDSL internete geçmeyi düşünüyorum ve benim modemde VDSL yok diye biliyorum? Öncelikle ilk sorum bu

Eğer ki ilk sorumun cevabı evet yoksa bana en uygunu dan VDSL modem önerir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

Bunu buldum fiyatı uygun ne dersiniz?

Bu modemi alırsam asusu menzil uzatıcı olarak , bilgisayar kapalı iken torent indirmek için kullanabilir miyim?

Cavaplariniz için şimdiden teşekkürler

Buda benzer heralde ama 750 mhz bunu alsam ıs gorur heralde ne dersınız

http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr200-750mbps-wireless-ac-dual-band-gigabit-adsl-vdsl2-modem-router-p-BD804582

• Baxı kullanıcısına yanıt
    750 Mbps olunca senin internetin durduk yere hızlanmıyor, sen 300 500 700 mbps internet bağlatacak mısın ? yoksa ona da gerek yok.

N16 alın geçin, TP Link, ASUS kadar kaliteli marka değil çıkardığı ürünler bu yüzden genellikle ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

750 Mbps olunca senin internetin durduk yere hızlanmıyor, sen 300 500 700 mbps internet bağlatacak mısın ? yoksa ona da gerek yok.

N16 alın geçin, TP Link, ASUS kadar kaliteli marka değil çıkardığı ürünler bu yüzden genellikle ucuz.

evet 50 mbıt lık hıza gececem vdsl de .

o 750 mhz hız dedıgı sey degılmı dosya trasfer ederkenkı hız yanı harıcı dısk taktım tv den wifi üzerınden dısktekı fılmlerı ısleyecem işte o noktada ornegın 4k fılm oynatmamı saglayan ozellik degıl mı ?

yanlıs mı bılıyorum
  • Yeni dsl-n16 modelini aldım. Kurlumunu yaptım internet çalışıyor ama tivibu hata veriyor ve çalışmıyor. İnternetteki videoları denedim işe yaramadı. Tivibu powerline ile modeme bağlı yine bilgisayarımda öyle yerel ağ ayarlardan iptv portunu powerlinenin bağlı olduğu yere getirince sadece pcde internet gidiyor diğer cihazlarda sıkıntı yok ama tivibu yine çalışmıyor nasıl çözerim acil.

• Asus modemlerde tivibu maalesef çalışmıyor...O sorunu çözemediler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truecupper -- 22 Şubat 2017; 22:36:7 >
  • Merhaba n17u sahibiyim 1 yıl oldu.

Yaklaşık 1 saattir sürekli internet gidiyor.

Bunun iç detayını nerden görebilirim.

Modem mi reset atıyor.

Internet kablosumu sıkıntılı

Hatta problem var??

Nasıl kontrol edebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: truecupper

Asus modemlerde tivibu maalesef çalışmıyor...O sorunu çözemediler....

Yapma be ben yine yarın bir sorayım belki olur. Sağolasın.

• Cihan kullanıcısına yanıt
    ISS'nizi ararsanız yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

ISS'nizi ararsanız yardımcı olurlar.

Merhaba Murat

Aradım hattınızı güncelleyelim sorun ortadan kalkar dedi müşteri hizmetleri

Hatta reset attı kanımca

Daha sonra kopmalar devam etti.

Hattımda ek yok kabloyu direk camdan aşa atmıştım ordan apartman telekom kutusuna 1 yıldır tık yoktu. Dün nedense sürekli koptu.

Modem sistem günlükleri de pek işime yaramadı

• quote:

Orijinalden alıntı: balkesli582TR

quote:

Orijinalden alıntı: truecupper

Asus modemlerde tivibu maalesef çalışmıyor...O sorunu çözemediler....

Yapma be ben yine yarın bir sorayım belki olur. Sağolasın.

Bu nedenle ben aylardır modemimi (ASUS-DSLN66U) kullanamıyorum. Airties ve Zyxel modemlerde böyle bir sorun yok....
  • merhaba

bende ttnet in huawei fiber modem var...son bir kac aydır modeme ararda sırada baglanamıyorum ardından mesaj geliyor modem ayarlarınız uzaktan yardım ile guncellenmiştir diye..bende sifreleri tekrar giriyorum ama bu işlem ay da 1-2 kez oluyor.ttneti aradım onlarda modemde bir sıkıntı oldugunu servise gondermem gerektiğini soylediler.modem baglantım direkt telefon kablosu uzerinden aslında fiber kutusu apartmanda bana 5 metre mesafede direkt baglantı yapabilirmiyim. ayrıca asus n 16 bu işler icin bana uygunmudur.her halikarda yedek bir modem olmasını isterim.

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Böyle bağlantı gitmesi modemden nadir olur haberiniz olsun, %90 ISS kaynaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2017; 12:49:11 >
  • Modem sık sık şişiyor ve internete girmiyor ve arayüze bağlanması bile çok sürüyor. Restart edince herşey normal. Böyle bir sıkıntısı olan varmı ya da çözümü bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevfikseker

Modem sık sık şişiyor ve internete girmiyor ve arayüze bağlanması bile çok sürüyor. Restart edince herşey normal. Böyle bir sıkıntısı olan varmı ya da çözümü bilen?

Her resetten sonra aynı şeyi yapıyorsa servise gönderiniz.
  • Teşekkürler murat zamanında senin sayende aldığım HDD'yi sapasağlam hala kullanıyorum . Senden N12-E'de görmek isterim
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.