Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54385439544054415442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar amazondan ilk defa alışveriş yaptım ve haliyle bi kaç sorum olucak :) öncelikle aldığım ürünün linki:https://www.amazon.com/gp/product/B00QIH1GD4/ref=ya_st_dp_summary ürün güzel güzel gelmekte fakat 17 14:24 den beri pts den sorgulattığımda "17 Haz 2016, Cuma 14:24 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor" bu durum yazmakta i-parcelden de sorgulattığımda ise Arrived at destination and will be entered into the delivery stream after successful clearance ve i-parcelde mavi kutu içersinde Arrived in Country yazısı bulunmakta sorum şu ürün ülkeme girmiş gibi gözükmekte gümrüğe girdiğinde sanırım ülkeye varmış olarak işleniyo sistemlere dogrumudur ? 2.si ise aslında biraz aceleci davranıyorum bugün gün içersinde sanırım gümrükten çıkıcak diye düşünüyorum sizin yorumlarınız nedir ürün ne zaman elime ulaşır ? birde tam olarak adımlar nasıl gelişiyor acaba gelişen adımlar her ürün, her kişi için aynımı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. iyi forumlar bu arada konu mükemmel MühendisMurat eline emeğine sağlık hocam..
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] i-parcel de ki durumu
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] pts de ki durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

bikaç gün önce sipariş verdim içim yanıyor 90$+27$ vergisi ve kargosuyla

Chate durumu bildirin farkı ya karta yada hesaba geri yatırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vilox

Herkese merhaba arkadaşlar amazondan ilk defa alışveriş yaptım ve haliyle bi kaç sorum olucak :) öncelikle aldığım ürünün linki:https://www.amazon.com/gp/product/B00QIH1GD4/ref=ya_st_dp_summary ürün güzel güzel gelmekte fakat 17 14:24 den beri pts den sorgulattığımda "17 Haz 2016, Cuma 14:24 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor" bu durum yazmakta i-parcelden de sorgulattığımda ise Arrived at destination and will be entered into the delivery stream after successful clearance ve i-parcelde mavi kutu içersinde Arrived in Country yazısı bulunmakta sorum şu ürün ülkeme girmiş gibi gözükmekte gümrüğe girdiğinde sanırım ülkeye varmış olarak işleniyo sistemlere dogrumudur ? 2.si ise aslında biraz aceleci davranıyorum bugün gün içersinde sanırım gümrükten çıkıcak diye düşünüyorum sizin yorumlarınız nedir ürün ne zaman elime ulaşır ? birde tam olarak adımlar nasıl gelişiyor acaba gelişen adımlar her ürün, her kişi için aynımı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. iyi forumlar bu arada konu mükemmel MühendisMurat eline emeğine sağlık hocam..
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] i-parcel de ki durumu
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] pts de ki durumu

Bizlerde de durum aynı bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vilox kullanıcısına yanıt
    Benim de Cuma 14:31'de Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor. Aynı durumda olanlar var, beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mkardes1903 -- 20 Haziran 2016; 12:29:54 >
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi 0212 544 49 82 li numarayi aradim ve benden barkod numarasi istediler malesef bu barkod numarasi bana temin edilmedi gondericinizden ogrenebilirsiniz dediler telefonda simdi onu ogrenmeye calisicam.. Sizede de degisiklik olursa bilgilendirirseniz sevirim iyi forumlar..

• Cuma gunu veri girisi yapilan urunler bir gecikme yasanmazsa Sali gunu pts ye ulasmis olur Carsamba Yurtici kargoya verilir Persembe elinizde olur
  • Vilox kullanıcısına yanıt
    Ne barkod numarası ki herkes aynı şekilde pts yimi arayacak şimdi bu konu için bekleyin firmalar kendileri arasında çözerler işi

• cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Hocam vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Hocam barkod numarasını pts yada i-parcelden değilde gönderici firmanızdan temin etmeniz gerekli amazon ebay yada alibaba gibi dedikleri bu pts yide aradım zaten orası direk sorgulatabiliyo ama sitedeki aynı bilgileri veriyor..
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Şu mesajı görüp son anda değiştirdim, aynı fiyata GQ alıyordum :) süper oldu bu saol.
  • Amazon.co.uk üstünden gelen Amazon Fire TABLET HD 6 priz kısmı US modelinden biraz farklı bunun için nasıl bişi almam gerekiyor ?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Gkhan. kullanıcısına yanıt
    O uygulama artık bitti. Öyle bir şey yapmıyorlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

O uygulama artık bitti. Öyle bir şey yapmıyorlar artık.

Hadi ya, teşekkürler bilgilendirme için.
  • corsair void rgb 7.1 wireless

https://www.amazon.com/dp/B01B1H2TYA
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

Amazon.co.uk üstünden gelen Amazon Fire TABLET HD 6 priz kısmı US modelinden biraz farklı bunun için nasıl bişi almam gerekiyor ?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Onun altında usb bağlamıyor musun ? Telefon şarj aleti kullan o adaptör yerine. Ben kindle için öyle yapıyorum

• Logitech G430 ve Corsair M65 Pro almak üzereyim $98.84 toplamda. Bu fiyata daha iyi mouse+headset önerisi olan var mı ?
  • Ateşle Barut kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim.
  • Amazona ne oldu yahu 2 gündür, ellerindeki malı bitirmeye çalışan kapanacak dükkanlar gibi fiyatları düşürdü
  • 
Sayfa: önceki 54385439544054415442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.