Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: stevenashty

Beli ince olanlar için calvin kot 36 euro, sadece 29 beden var. Kota girmek için 1-2 kilo verebilirim aslında

https://www.amazon.de/Calvin-Klein-Herren-Jeans-Sculpted/dp/B01LCOZAK2/ref=sr_1_54?s=apparel&ie=UTF8&qid=1491631531&sr=1-54&nodeID=1981298031&psd=1&keywords=calvin%2Bklein&th=1&psc=1

Tam benim bedenim
    Ne diyorsun kaliplari genis olmasin? Alicam bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Laptop için bir öneri istiyorum TR den alıp açgözlü satıcılara para yedirmek istemiyorum. Var mıdır 2000₺ civarında standart bir laptop tavsiyesi olan.

Not: oyunla yakından alakası olmayan bir kişiye alınacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Ptt ile geliyor ve adamlar paketin üzerinde yazana bakar benim beyanima bakmazlar ki hocam.. Kaldı ki ptt deyince adamin tuyleri urperiyor.. devlet memuru mu Allah ellerine düşürmesin

• Bu ürünü daha önce indirimdeyken almıştım bir arkadaşım da benden gördü çok beğendi şimdi onun adına sipariş verdik. Bonus kampanyasıyla 50 lira indirimli gene de iyi oldu.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Edit: com'da indirim varmış de'de yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 8 Nisan 2017; 11:38:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

Ptt ile geliyor ve adamlar paketin üzerinde yazana bakar benim beyanima bakmazlar ki hocam.. Kaldı ki ptt deyince adamin tuyleri urperiyor.. devlet memuru mu Allah ellerine düşürmesin

Ayıptır söylemesi tutar ne kadar ? Ptt kendisi açıp tespit yapıyor , adam ne yapsa boş. Sen önceki belgelerinle , yazışmalarına itiraz edeceksin. En azından olması gereken bu =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu ürünü daha önce indirimdeyken almıştım bir arkadaşım da benden gördü çok beğendi şimdi onun adına sipariş verdik. Bonus kampanyasıyla 50 lira indirimli gene de iyi oldu.

Kampanya koşullarını okuyup "amazon.de" adlı sitede geçip geçmediğini kontrol ettiniz mi ?

Bana ne ödediyseniz o fiyata alınmış gibi geldi.

• Jj mont geldi. Haber veren forumdaşlardan allah razı olsun indirimsiz 37₺ Geldi :)) hala aynı fiyat bence kaçırmayın. Bu arada 180 92 kiloyum L bana bi tık dar oldu XL tam olurdu muhtemelen.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01LD536OC/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8620979A2 -- 8 Nisan 2017; 11:12:42 >

• Viewsonic VA2265S-3 54,6 cm (22 Zoll) Monitor (Full-HD, VA-Panel) Schwarz

Dip fiyat: 97.46€

https://www.amazon.de/gp/product/B011RIQOP8

• Beyler sipariş geçecek varsa 1 adet mont bende almak istiyorum tek alınca kargo 13 euro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hiç bakmadım, olsa da olur olmasa da. Arkadaşıma alıyorum daha önce indirimli zaten aldım bu ürünü. Kendisi her halükarda faturada ne yazıyorsa vereceğinden ötürü telaş etmeye gerek yok :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurhfurkan4

Hocam her gün yeni paketi indirimde oluyor. Bugün Halo wars 2 bundle paketleri var.
    https://www.amazon.de/s...d_r=9W47HYPQG9QTNTT1874C

Anladım hocam teşekkürler.

Sizden sonra inceledim arkadaşa söyledim daha uygun fiyata geliyor de'dekini iptal edip com'dan sipariş verdim garantiye almış olduk galiba. Haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben ücretsiz kargo ile ürün aldım ama şimdi ürün Türkiye'ye gelince PTT getirecek diye biliyorum PTT kargo parası alacak mı benden ama sonuçta Türkiye içi ?
    Edit: Bana takip numarası verilmedi ana konuyu okudum ama bulamadım.
    Pts falan ne tam idrak edemedim.
    Satıcı bana JP post ile gönderecek . N'olur yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.JohnWatson -- 8 Nisan 2017; 13:22:38 >
    40Tl hocam

Ucretli gelene de 40tl vergi odedim

• Ben de bizim ufaklığa şunları aldım,fiyatlar cok uygun geldi. Kışa hazırlık.

• Wispe kullanıcısına yanıt
    Gönderim yok.
  • Elektronik sigara alsak gümrükten geçer mi acaba? (Babama alacağım sigarayı bırakması için)
  • amazon prime nedir bilen var mı ilk defa alışveriş yapacamda
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.