Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98549855985698579858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen parayı hemen cekiyo iş kargolamaya gelince bekle babam bekle G900'ün parası 23 aralıkta cekildi benden hala kargolanmadı.
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

amazon.com dan yaptık ilk siparişimizi.

sağolsunlar 5 dolarda nezaket indirimi verdiler. (nasıl verdiler diye sormayın bilmiyorum, bir iki konu danıştıydım chattan bi baktım sipariş sayfasında vermişler)
  • Teken kullanıcısına yanıt
    O kasanın o parayı hak edecek hiçbir yanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion4201

quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

kargo bedava kampanyası ve 10 Euro merhaba kodu ile cazip fiyatlı ürünler yakalanabiliyor.
    Misal 48 Euro ya Columbia softshell mont 36 Euroya North face rüzgarlık birde bot almıştım. 48 Euro olan ürün şuan 80 Euro tekrar düşerse yine alacağım.

Columbia ürün linkini atabilir misiniz Cascade Ridge II Softshell miydi düşerse tekrar bende alayım.

Bedeninizin bir alt bedenini alın pişman eder bu columbia. Eşşek gibi amerikalıları baz alınca S giymek için bile kalıplı olmanız şart.

• mustyde kullanıcısına yanıt
    gönderim için hazırlanıyorda kaldı parası çekilen ürün peki ben chate bağlanıp iptal talebini iptal edebilirmiyim
  • tras makinalarinda iyi urunler var miydi?

veya sakal sac sekillendiriciler diye sorayim, top sakal filan icin
    bu best seller ama acaba 10-20 eurodaha verip philpslerden mi almali?

buarada TRdeki fiyati daha iyi olabilir bir suru ayni marka var ama tam olarak ayni modeli bulamadim,

ne dersiniz?

https://www.amazon.de/Remington-4008496590117-MB320C-Bartschneider-Set/dp/B000OS72Y0/ref=sr_1_1?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1482704877&sr=1-1

• Güzel klavye önerisi olan var mı? 300 tl yi geçmicek şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

Omni-heat Columbia mont bakanlar için fena olmayan bir fırsat. Vergi altına düştü, çok aranan S beden kargoyla birlikte sepette 89 Dolar ve Türkiye'ye gönderimi var... (satıcı Amazon değil)

https://www.amazon.com/...sc=1&smid=A3DJHCI907R70M

Ürün sayfasında Türkiye'ye gönderiliyor yazsa da gönderilmiyor. Deneyip görebilirsiniz. Model çok güzelmiş ama onu söylemeden geçmeyeyim.

Ben sipariş verebiliyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethanol

gönderim için hazırlanıyorda kaldı parası çekilen ürün peki ben chate bağlanıp iptal talebini iptal edebilirmiyim

Para çektilerse chate danışın bence iptal talebini iptal edebilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: picasso2

bu kasa zaten vergi üstü, vergisini zaten veriyorsun ne gibi başın ağrıyabilirki

Maalesef bu olay, kafaların karıştığını gösteriyor ilk sayfayı okumalıyız.

evet malesef ilk sayfada detaylı açıklama yazmana rağmen olayı tam anlamayanlar var

yeni vergi düzenlemesi 75 euro üstündeki siparişleri hiçbir şekilde etkilemiyor , bunu yurtdışı alışverişleri kapatılacak gibi anlayanlarda var ,

75 euro altındaki kulaklık fare gibi basit ürünlerin süper fiyatlarla alınmasını engelleyecek , sadece eskiden vergisiz alınabilen 30-75 euro fiyat aralığındaki ürünlerin %18-20 fiyatı artmış olacak, ama türkiye fiyatı ile karşılaştıramıyacak kadar yine ucuza alınabileceği için yeni vergi sisteminden sonrada amazona devam

• quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion4201

quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

kargo bedava kampanyası ve 10 Euro merhaba kodu ile cazip fiyatlı ürünler yakalanabiliyor.
    Misal 48 Euro ya Columbia softshell mont 36 Euroya North face rüzgarlık birde bot almıştım. 48 Euro olan ürün şuan 80 Euro tekrar düşerse yine alacağım.

Columbia ürün linkini atabilir misiniz Cascade Ridge II Softshell miydi düşerse tekrar bende alayım.

Bedeninizin bir alt bedenini alın pişman eder bu columbia. Eşşek gibi amerikalıları baz alınca S giymek için bile kalıplı olmanız şart.

Bahsettiğim modeli denedim diğer ürünleri gibi değil slim tasarım ama uyarınız için teşekkür ederim yorumda 10 numara :)

• Teken kullanıcısına yanıt
    O kasa yerine Fractal Design Define S, NZXT H440, Phanteks P400S gibi kasalara bakmanızı öneririm
  • şuan amazon.de de chata bağlanamıyorum bi sorunmu var
  • patren kullanıcısına yanıt
    hocam 40 euro 8 euro hediyesini de birleştirebiliyor muyum merhaba ile?
  • Ayakkabı satın alıcam satıcı Amazon olmasına rağmen "Merhaba" kodunu uygulayamıyorum sıkıntı nedir acaba ?
  • Şu gözlük günlük hayatta giyilir mi acaba ? Yorumları bayaa iyi gibi, almayı düşünüyorum ancak su sporları için değil de genel olarak günlük hayat için almayı düşünüyorum. Sizce uygun mudur ? Bir de gözlük cam mı yoksa plastik mi onu da anlayamadım.

https://www.amazon.de/gp/product/B00CO4APA0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    +1
  • bu amazon.de .com gibi değil cidden hayal kırıklığına uğradım ayın 19unda verdiğim siparişim halen kargolanmadı 2 kez müşteri hizmetlerine şikayet etmeme rağmen.
  • 40 dolardan daha mı düşük fiyatlı ayakkabı?
  • 
Sayfa: önceki 98549855985698579858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.