Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93999400940194029403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saolun hocam resmen bedavaya aldım ben 107 tl ye geldi darısı başınıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım 19 € dan kapşonlu puma ferrariden kapan olmuştur. Şu an 125 € fiyatı

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01AYDIYN2/ref=ox_sc_saved_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

quote:

Orijinalden alıntı: croxilex

Paylaşıldıysa affola
    Dremel MM40
    https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bu da ülkemdenhttp://www.e-hirdavat.com/Dremel-MM40-Multi-Max-Elektrikli-F013MM40JC,PR-34603.html?gclid=CjwKEAiAm8nCBRD7xLj-2aWFyz8SJAAQNalaN_P2c3DARTyInTkaGG7Ll8XxnvxITW3I62kKPJGX5hoCUW3w_wcB

Bu nasıl bir fiyat farkıdır amanın! İhtiyacım yok, ama ya olursa ilerde diye benim bile alasım geldi :) Almanya fiyatında bile %62 indirim var, Almanlar için bile sıcak, bizim için alev alev.

Türkiye'ye gönderim yapmıyor sanırım ;/

• Daha önce soranlar oldu; Amazon warehouse deals içerisinde %20 indirime ek olarak bazı ürünlerde 100 euroyu geçince 30 euro daha indirim oluyor. Gümrük sıkıntısı olmasa yine nispeten iyi siparişler oluşturulabilir; ama 100 euroyı geçip bir de toplam sipariş 75 euroyu geçmesin diye uğraşmak biraz zor ama belki uğraşmak isteyen vardır. Ben örnek bir sipariş yaptım mesela, resimlerden bakabilirsiniz; güzel indirim olabiliyor. İkinci el almakla sorunu olmayanların işine yarayabilir. Tabii warehouse deals'ın 1 ay garantisini de göz önüne alın.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Seçili ürünler de bunlar:
    https://www.amazon.de/Warehouse-Deals-Ausgewaehlte-Selektion/b?ie=UTF8&node=8872697031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 16 Aralık 2016; 13:55:52 >

• ckn. kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgi için teşekkür ederim hocam. İçinden çıkanların tadına göre toplu sipariş vereceğim.
  • mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    UPS ile mi geldi hocam? Ben de aynı gün sipariş geçtim. Son güncelleme İstanbul 15/12/2016 19:43 Çıkış Barkod Okuması.
    Ankaradayım sizinki geldiyse benimki de gelir herhalde.
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Kullanilmis ds4 49 euro baya uygunmuş😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Kullanilmis ds4 49 euro baya uygunmuş&#128514;&#128514;

41 euro o sepette, üstüne de 30 euro indirim geliyor zaten. Hesaplayamayacak insanlar zaten hiç bulaşmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn16

https://www.amazon.de/S...RID=KH9KR71JDTHESSJMZJC7 ben bu saati almayı düşünüyorumda aldıgı yıldızlar düşük acaba aynı shark markasında önereceginiz başka saat varmı. Türkiye gelir dimi sıkıntı olurmu acaba ?

Saatin videosuna baktım, fiyatına göre gayet iyi görünüyor. Zaten saat sayfasının alt taraflarında diğer benzer fiyatlardaki saatleri gösteriyor, bence inceleyip seçebilirsiniz birisini.

Aliexpress te çok var bunlardan bi bak belki daha uyguna üzcetsiz kargoyla bulabilirsin

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Evet ups

• hayansame H kullanıcısına yanıt
    ne aldınız
  • trakianboy kullanıcısına yanıt
    S bedeni alıpta kullanmayacak varsa talibim.

• Amazonapp den gelen 5$ ile amazon eklentiden gelen 5$ birleşiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuI -- 16 Aralık 2016; 14:07:59 >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Sonunda aldim :) tanesi 23 kusur euroya denk geldi. Cumartesi gece siparis verdim. Persembe geldi. Sonunda pil derdinden kurtuluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DorukAkinci

Ana sayfada yazan 100 euroya 5 euro olayını yapayım dedim fakat gelen mailden birşey anlamadım.

Guten Tag,

vielen Dank für Ihren Einkauf bei Amazon.de. Für Ihre Bestellung 303-3935062-xxxxxx erhalten Sie einen Aktionsgutschein, den wir Ihrem Kundenkonto gutgeschrieben haben. Der Aktionsgutschein wird automatisch bei Ihrer nächsten Bestellung eingelöst, für die der Gutschein anwendbar ist.

Nähere Informationen:
    Weitere Informationen hierzu finden Sie auf der Aktionsseite.

Viel Spaß beim Einlösen!

BITTE BEACHTEN SIE: Dieser Amazon.de Aktionsgutschein ist NICHT einlösbar für Bücher einschließlich eBooks, digitale Inhalte, Geschenkgutscheine, Marketplace-Artikel und Warehouse Deals!

Der Aktionsgutschein ist gültig bis zum 17. Februar 2017. Es gelten die Bedingungen zum Einlösen von Gutscheinen .

Nochmals vielen Dank für Ihren Einkauf bei Amazon.de.

Amazon.de

Möchten Sie mehr über die Verwaltung Ihrer Bestellungen bei Amazon.de erfahren, besuchen Sie bitte unsere Hilfeseiten.

Hinweis: Diese E-Mail wurde von einer nur für Benachrichtigungen verwendeten Adresse gesendet. Eingehende E-Mails können nicht angenommen werden. Bitte antworten Sie nicht auf diese Nachricht.

Sie möchten keine HTML-E-Mails erhalten? Hier klicken.

Yazıyor. Burada bana gerçekten bir promosyon kodu mu gelecek yoksa otomatik olarak harcama yaparken kendi mi düşecek. Çünkü sonraki alışverişinde otomatik olarak accountuna redeem edilecek diyor. Ayın 17'sine kadar geçerli diyor bir de işler iyice karıştı zira yarın 17'si Bu işi daha önce yapmış olan varsa kısaca açıklayabilse iyi olur. Almanca da anlamıyorum zaten iyice sarpa sardı google translate

---

Edit:

O kadar yazdım ama sanıyorum direkt otomatik düşüyor şu anda son alım ekranına geldiğimde hem 100euroyu hem 5 euroyu düşmüş hem de MERHABA promosyonu birleşmiş -15 euro olmuş bilginize. Alışveriş yapacak olan varsa

Hocam burda sadece kullanım şartlarını ve hangi ürünlerde kullanamayacağınızı yazmışlar. Aldığınız kupon ebooklar,digital içerikli ürünler, hediye kartları, Marketplace ürünleri ve warehouse deal ürünlerinde kullanılamıyor.

Hocam %20 indirim deyince yanlış anlaşılabilir malum bir ara sepette yüzde 20indirim+vergi indirimi vardı bütün warehouse ürünlerine sonra niye yüzde 20görünmüyor demesinler :) Vergisi çıktığı için yüzde 20 gibi görünüyor doğal olarak.

Bende aldığım bilgiler doğrultusunda şöyle yardımcı olmaya çalışayım:

Ben 2 tane sepet oluşturdum. Biri 78 biri 70 euro tuttu indirimler eklenince. Ayrıca arkadaşlar aldığınız ürünlerin vergisi çıkınca 100 euroya tekabül etmesi gerekiyorki 30euro indirim gelsin.(yani sepet 120 euro olacak,100'e düşecek ordanda 30euro indirimle 70 olacak) Bilmeyenler varsa bu kısma dikkat etsin sonra niye olmadı demeyin. Ayrı bir noktaysa forumda ürünleri gümrüğe takılanlar vardı sanırım ama bu ürünler gümrük dışı normalde. Amazona bu konu hakkında 3 kere yukarıya iletmeleri için mesaj bıraktım. Sonrasında konuştuğum bir kaç MH' de ürünlerin gümrüğe girmeyeceğini paketlerin üstünde ikinci el warehouse olduğuna dair ve vergi alınmayacağına dair bütün işaretlemelerin olduğunu söylediler. (şayet benim siparişim takılırsa bu sözü hatırlatacağım) Bu söylediklerini kanıtlayan son bir kaç sipariş gördüm arkadaşlarda. Koltuk alan arkadaşınki gelmiş. Gümrükte görülmeyecek bir ürün değil malum. Daha öncesinde bir arkadaş daha direksiyon mu almıştı büyükçe kutulu bir ürün almıştı onunkide takılmamıştı. Yani bu durum düzeltilmişte olabilir. (i-parcelle gelirse şayet zaten takılma ihtimali daha düşük oluyor , ups'de sorun oluyordur belkide)

Edit: Ayriyeten arkadaşlar 100e30euroluk indirimli ürünlerin fiyatları normallerine göre hafiften fazla olabilir. Oda çok önemli değil dikkat ederseniz 100euroya tamamladığınızda 30 euro indirim alıyorsunuz. Her halükarda kara geçiyorsunuz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panter94 -- 16 Aralık 2016; 14:12:23 >

Üstüne 30 euro indirim geliyor derken hocam ? Biraz daha açar mısınız ? Ben de almayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Temporarily out of stock.

TR'deki gibi para hemen çekilmediği için beklemeyi dert etmeyenlere sıkıntı yok.
  • Bazen ayrı çekiyor, bende de aynısı oldu, ürünlerin birini yolladılar, diğeri tedarik sürecinde, sıkıntı yok ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

https://www.amazon.de/gp/product/B0051E16LW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Linkteki alet çantasını almayı düşünüyorum,bu fiyata daha iyi yok galiba?
    İnceleyen alan kullanan var mı aramızda?

Bestseller zaten götürebilirsin.

EV ÜRÜNLERİ'ne eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Aralık 2016; 14:11:27 >
  • 
Sayfa: önceki 93999400940194029403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.