Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93339334933593369337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajlari okurken dikkatimi ceken bir kisim gelmisti gun icerisinde. Aklima gelmisken yazayim.,

Aldiklarinizi vs paylasmayin nispet yapar gibi diye bir mesaj okumustum.

Arkadaslar burda paylasilan urunler tesfik ediyor bizi. Ornek olarak, abim cok eskidir bu forumda. Kendisi bile nasil ya? Cidden geldi mi urunler? Dedi. Yurt disindan alisveris yapmaya cekiniyor millet. Yurticinde yolunmak yerine artik yurtdisindaki firsatlari degerlendirmeliyiz. Aldigimiz urunleri paylasirsak diger arkadaslarimizin aklindaki soru isaretlerinide bi nebze dindiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 15 Aralık 2016; 1:14:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prestigi10 kullanıcısına yanıt
    MasterCard kampanyası bitti.

• Bu amazon iphone kablosundan alan oldu mu hiç? yorumlarda yanıp eridiğinden bahsedilmiş bazılarında ise apple sertifikalı olmadığından.Alıp memnun kalan var mı?
  • brkenn B kullanıcısına yanıt
    Olur hocam iptal etme

• jakabo1982 kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum iptal etmiycem bir kaç video izledim azda olsa rahat oluyor

• Arkadaşlar yılbaşına doğru indirimler olacakmı Black Friday tarzı ?
  • 1 yildir kullaniyorum sorun yok, alabilirsin.

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Evet. Chirstimas indirimleri olacak.

• "MERHABA" indirimi sipariş iptal olunca geri geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

http://www.backpacking-united.com/media/catalog/product/cache/49/image/650x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/c/o/columbia_f15_1465411_494_a2/columbia-men%E2%80%99s-mia-monte-jacket-night-shadow-32.jpg

Montun iç kısmı bu... zevk ve ihtiyaç meselesi ama ben o kadar para vermem şahsen...

O aliminyum folyo gibi şeylerin sayesinde donmuyorsun , patentli teknoloji işte, ne olması gerekti bilmiyorum ama içi polar olanlardan daha sıcak tutar. Başarılı bir ürün , boynerde 800 civari bildiğim kadariyla.

• cratos4203 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler içimi rahatlattınız. Çünkü çok fazla yorum gördüm amazonda yanma ve erimeyle ilgili.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Bu amazon iphone kablosundan alan oldu mu hiç? yorumlarda yanıp eridiğinden bahsedilmiş bazılarında ise apple sertifikalı olmadığından.Alıp memnun kalan var mı?

Çok düşük oranlarda her markada sorun çıkabilir. Apple kablolarından daha iyi olduğu kesin.
    1 seneyi geçmiştir kullanalı bir sıkıntı çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

bu var ya efso bir mont mağazasında denedim bu kadar mı cuk diye oturur omni heat omni tech bir arada. EFSOOOO
    ama gel görki yeni bir ürün ve 1047lira dedi mağazasında,almanyadan alsak 700e yakın oluyor..
    https://www.amazon.de/C...alpine%2Baction&th=1

Cidden çok kaliteli duruyor, düşebilir diye düşünüyorum fiyatı. Yılbaşı indirimlerinde.

• brkenn B kullanıcısına yanıt
    1,80 62 kg, M beden aldım. Renk inşallah resimdekinden güzeldir.

The North Face 3 in 1 ceketlerinde M giyiyorum. Ama S de oluyor. S dar, M daha genişçe.

Ama bu montta polar yok.Size olacağını düşünüyorum.

Türkiye fiyatı 529 TL. Amazon da fiyat harika.

• Musty28 M kullanıcısına yanıt
    Biliyorum şef. Gecen yine varfi bu kampanya ve bitti ama iki gun önce tekrar geldi. Buyuk ihtimalle 1000avroluk kampanya ilk bin kisi aliyor ve bittiyor.
    Iki uc hafta tekrar gelir diye dusunuyorum. Belki yilbasina!
    Insallah dinimiz amin...

• malkoc24 M kullanıcısına yanıt
    bende tam bilmiyorum. Taşımak için yetki istiyorlar sanırım, doldurdum, gönderdim. Biraz geçiktirdi.
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01LQF9UKS/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A8KICS1PHF7ZO&psc=1

Ps4 pro warehouse ürünü 272 euro ama vergi yok gümrükte ne çıkarsa riske girilip alınabilir. 1000 tl ye geliyor tr ye gönderimi de var. Bence sıcak...

• Siyah renk amazon marka apple ve samsung almıstım ikisindende memnun degilim .

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    ne zaman başlıyor ?
  • Kanmarl kullanıcısına yanıt
    Amazon sahiplerinin gayrimüslim olduklarını bilecek kadar yakınsınız demek..Bi kulaklığın indirime girmesini bekliyorum uzun zamandır bi kıyak yapabilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 93339334933593369337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.