Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93289329933093319332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyahinci83

Şu meşhur Puma Arsenal montundan bende almıştım sipariş tarihinden ittibaren toplam 8 günde i-parcel ile geldi görselleri ekliyorum arkadaşlar (çift taraflı bir tarafı gri renkte diğer tarafı kırmızı)

Link var mı çocuk montu güzelmiş.

• İnsanlar aldıkları ürünlerin fotoğraflarını paylaşıyor ya burada bence çok mantıklı değil bu. Aslında mantıklı çünkü teoride X ürününü aldım bunlarda fotoğrafları, beklediğimden daha iyi/kötü çıktı vs yorum yapılmalı ve sonrasında aynı ürünü almayı düşünen insanlar özel mesaj yoluyla iletişim kurmalı. Sonuçta özel mesaj herkese açık, gayet kolay ve üstelik ücretsiz. Teorideki ile pratikteki tutmuyor ama, adam X ürününü almış paylaşmış gelen soru aynı markanın başka ürünü hakkında ve boy/kilo muhabbetleri.

Sayfa başına 2 ürün paylaşılıyorsa gerisi muhabbet maalesef. Bu mesajımla ben de katkı sağladım farkındayım ama dayanamadım, kusuruma bakmayın.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oyuzden biraz tereddut ettim alışabilir miyim acaba media marktde filan deniyim en iyisi haftasonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedivizvizviz

Aldığım kahve makinesinin yanına bir de bunu ekledim.

https://www.amazon.de/Bodum-CAFFETTIERA-Kaffeebereiter-Permanent-Edelstahlfilter/dp/B00008WU98/ref=gbph_img_s-5_f583_2a463774?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=a874ba8a-a51a-49b5-8760-947bf481f583&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=V76DFPHTWZ9RTB4N4K23

Bu gece biraz masraflı oldu ama güzel oldu. Güzel kaliteli ürün. artık ürünler gelince telafi ederiz

hemen bende ekledim hocam çok teşekkürler

• alibjk1903183 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • dirim7 D kullanıcısına yanıt
    Gece gorursunuz hocam :) benimki ispanya İtalya Almanya İstanbul toplam 7 saat te gezmişti :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda1043

Hocam bende oyuzden biraz tereddut ettim alışabilir miyim acaba media marktde filan deniyim en iyisi haftasonu

ben G303 kullanmıştım ve G502 ile karakteristikleri çok farklı, tutuş,ağırlık vs. Dediğim gibi G pro'ya göz atın şuan g pro kullanıyorum, G303/302 den daha iyi olduğunu düşünüyorum fakat zor indirime giriyor maalesef. G303 ün ışıklandırma bölümünün malzemesini beğenmemiştim, yazın nemli havada elime yapışıyordu, G pro'nun ışıklı bölümü farklı bir malzemeden yapılmış ele yapışmayan
  • lonewarrior L kullanıcısına yanıt
    çok da fırsat değil açıkçası 10-15 liraya satılanlar da aynı işi yapıyor. önemli olan kahveyi süzmesi, gerisi hikaye...
  • parka tarzı mont alan var mı ? Beden konusunda riske girip almak istiyorum daha önce hiç bu tarz mont giymedim şişme montlara göre çok farklı olur mu bedenler ?
  • arkadaşlar logitech g900 ve g502 almıştım. g502 isteyen arkadaş varsa aldığım fiyattan vereceğim.
  • Güzel bir katı meyve sıkacağı arıyorum. Var mı sıcak arkadaşlar?

• Ignite kullanıcısına yanıt
    Hızlı gelmesine sevindim ancak o içtiğin latte machiato filan değil, süt tozlu espresso içiyorsun.
    süt tozu içinde 1 kapsül yediği için kahve maliyeti 2 katına çıkmış oluyor.

sen normal espresso veya espresso lungo kapsül al, süt köpürtme işinide şu profesyonele bırak (30 euro)
    https://www.amazon.de/gp/product/B002UXQK4A/ref=oh_aui_detailpage_o01_s01?ie=UTF8&psc=1
  • xprofessorx X kullanıcısına yanıt
    Belli kurallar olmadığı için gayet normal, dediğiniz gibi olsa 3115 sayfa olmazdı bu konu.
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Fiyat yükselmiş ben alırken öyleydi hocam
    Ödeme ekranında kdv eksildiği için toplam tutar düşer Amazon tarafından satılan her üründe

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    amazon.com'dan alınan ve amerikaya teslim edilecek ürünler için de geçerli mi bu dedikleriniz? yoksa "amerika sınırları içersine" teslim edildiği için vat kdv vs fiyattaki gibi kesilir mi? (mantıklı olan bu)

teşekkürler
  • Bişey sormak istiyorum. Diyelim 100 dolarlık ürün alıcaz 50 dolarlık gift card aldığımız zaman hesaptan mı düşer?
  • 
Sayfa: önceki 93289329933093319332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.