Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
260.135
Cevap
2.985
Favori
13.341.839
Tıklama
Giriş
    1562 Mesaj
    37 euroya aldığımız sandalyeyi ups gümrüğe sokmuş şaka gibi evrak yolladık:))

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Cindeki tabletleri de paylaşır mısınız,

https://forum.donanimhaber.com/m_119895442//tm.htm#119895442 Bu satıcıya sonuna kadar kefilim. Ufak kar payıyla Çin'den gelmesi uzun sürecek tabletleri 2 günde alma şansı yakalanıyor. Ayrıca Çin'den sürekli alışveriş yaptığı belli bir firma olduğu için Garanti işlerinde çok yardımı dokunuyor.

Daha detaylı olsun diye:
    http://www.banggood.com/Original-Box-Chuwi-Hi12-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-12-Inch-Windows-10-Tablet-p-1042065.html?rmmds=search
    http://www.banggood.com/Cube-Iwork10-Ultimate-64GB-Intel-Atom-x5-Z8300-Quad-Core-10_1-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1040969.html?rmmds=search

Cube, Chuwi'ye göre biraz daha hızlı geldi bana. ANcak Chuwi'nin USB portları micro değil. Büyük avantaj. KAblosuz görüntü aktarımında iyi değiller ama ben projeksiyon ile ders içeriği yansıtmak için kullanıyorum ve Dolar patlamadan (2.89₺) Hemen önce almıştım. Intel'in yeni atom işlemcileri de gelmek üzere. Ayrıca Microsoft ARM işlemcilere destek vereceğini falan da söyledi ama yeni ATom işlemcili tabletler i3 notebook fiyatında olacakmış gibi hissediyorum. Acil ihtiyacı olan ister lavaboo ile iletişim kurar, ister Banggood'dan alır isterse de bu paylaştığım ürüne bakar. BEndekilerin çift işletim sistemine sahip olması büyük avantaj. Genelde windows kullanıyorum ama android ortamında oynadığım bir iki oyun da var.
    |
    |

• Yarbay
    2411 Mesaj
    Bugünü de boş geçtik. Yine ilerleyen zamanlarda OW ye indirim gelse bari ya. Kaçacak güzelim oyun yoksa.
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Binbaşı
    1090 Mesaj

Hocam montu illa almak istiyorsan amerikapostam adlı aracı sitenin verdiği amerika adresini kullanarak alabilirsin sana 10-16 $ kargo masrafına ve ayrıca 8.75% eyalet vergisine malolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 3700x - MSI X570 GAMING EDGE WIFI - SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M2 SSD - 16 GB (2*8) CORSAIR DDR4 3000 - COOLERMASTER 693 KASA - EVGA 850W G2 SUPERNOVA 80 PLUS GOLD PSU- ASUS STRIX PRO CHERRY BROWN - RAZER DEATHADDER ELITE&STEELSERİES MOUSE PAD- ASUS XONAR STX - LG DVDRW- AUDİO TECHNİCA MX50 HEADSET
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EMIR52

https://www.amazon.de/XFX-8192MB-PCI-E-3xDP-RX-480P8DFA6/dp/B01M19E0YN/
    Buyurun

Türkiyeye gönderimi yok. Satıcı amazon değil
    |
    |

aldım bende yedeklerinide ekledim. teşekkürler paylaşım için
    |
    |
    yalnizlik007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok kardeş yha bu aralar durgun. Sepete bakıyorum 0,32 azaltıldı altında 15,25 arttırıldı yazıyor başka ürüne sanki dalga geçiyor.

|
    |
    pastdreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 gunde kalkmisti o zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BusteID kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: StartPy

Beyler arkadaslarla kendi aramizda sicak firsatlari paylastigimiz watsapp grubu var. Girmek isteyen olursa bu linkten girebilirsiniz.
    https://chat.whatsapp.com/8U1UcSnpTet5uV7PSDqpib

Bu mesajı kaç kez daha yazmayı düşünüyorsunuz?
    |
    |

https://www.amazon.de/gp/product/B01I9QKQBE/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bu urunu satin aldim satici amazon degil ama gonderen amazon

180 euroluk indirim normalde satin aldiklarimda gumruk ucretlerini yansitiyorlardi bunda ekstradan bir masraf alirken cikmadi amazon.de den 70 euro ustu urun almadim amazon.com dan almistim orda direk odedim.

ekstradan bir gumruk masrafi cikma ihtimali varmi acaba ?

Orijinalden alıntı: eric_

Bir arkadaş protein tozu sipariş etmişti o ne oldu bilgisi olan var mı bulamadım mesajı.

Ben sipariş etmiştim. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Pts adam akıllı gümrük kontrolu yapmadığındandır fakat ups ile gelirse gümrüğe çok yüksek ihtimal takılacaktır.

|
    |
    İntel i7 5960x | X99 Asus Rampage 5 | Kingston Hyperx Fury 4x4 2400MHZ | Evga Clasi 980 Ti | Corsair H100i GTX | Corsair 780T | Samsung 850 Evo 500 GB | Evga Supernova 750w | AUS MX239H | Logitech G910 | Bloody V7 | Logitech G240 G230 G930 |
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
    son aldklarım özellikle masaj aleti uzun süredir arıyordum . Türkiye fiyatları 200 civarı yorumlar olumlu.masterkart indirimi düştü.

masaj aleti: https://www.amazon.de/gp/product/B003ZDSQXC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

TR link: http://www.hepsiburada.com/beurer-mg-145-boyun-masaj-aleti-pm-sgbeurer644048

|
    |

• Yüzbaşı
    982 Mesaj

Eğer amazon.de ise ingilizce mail at. Baya hızlı dönüş yapıyorlar. Hatta bence siparişini ver normal kargo ile, sonra sor, duruma göre hızlı kargoya yükselt.
    |
    |
    E30a Biner Yan Yan Gider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dreamman115

arkadaslar merhaba

https://www.amazon.de/gp/product/B01I9QKQBE/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bu urunu satin aldim satici amazon degil ama gonderen amazon

180 euroluk indirim normalde satin aldiklarimda gumruk ucretlerini yansitiyorlardi bunda ekstradan bir masraf alirken cikmadi amazon.de den 70 euro ustu urun almadim amazon.com dan almistim orda direk odedim.

ekstradan bir gumruk masrafi cikma ihtimali varmi acaba ?

Satıcı amazon olmadığı için (gönderen amazon olsa da) vergi ücreti siteden çıkmaz.
    Ürünün fiyatını göremiyoruz, satın aldığınız fiyat 75 euro üstündeyse evet vergi çıkacaktır muhtemelen.
    (Şans olur gümrüğe girmeden gelirse çıkmayadabilir ama normal hali vergi çıkması)

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Parker dolmakalem güzelmiş kaç tane kartuş veriyor yanında. Yedek bulmak zor olur mu bilginiz var mı hocam?

hocam alma ekranında gözüküyor kartuşlarla 20 euroya geliyor alt tarafta.

|
    |
    İntel i7 5960x | X99 Asus Rampage 5 | Kingston Hyperx Fury 4x4 2400MHZ | Evga Clasi 980 Ti | Corsair H100i GTX | Corsair 780T | Samsung 850 Evo 500 GB | Evga Supernova 750w | AUS MX239H | Logitech G910 | Bloody V7 | Logitech G240 G230 G930 |
  • Yarbay
    3349 Mesaj

65i en son yaptım ilkin sizin ayarınızda kullandım ama fark ettim ki sarımtrak. hatta kardeşim de görür görmez ekran sarımtrak farkında mısın dedi. biraz degişiklik yaptık 50den 65e çektim. radeon ayarlarıyla biraz oynayalım bakalım. bilgi için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 14 Aralık 2016; 0:8:34 >
    |
    |
    Siyah Kalem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel 5820K CPU | MSI X99 Gaming 7 MBoard| 16Gb Kingston Hyperx Ddr4 2666 Mhz Ram | Powercolor Red Devil Rx 480 8Gb GPU | Crucial MX300 750GB SSD - WD Sata3 2TB HDD | Acer XF240Hbmjdpr 24" Monitör | Logitech G710 Blue KBoard | TP-Link TL-WDN4800 N900 WLAN Dual Band PCI-E | Logitech G402 - G300S Mouse | Zalman Z9 Neo Tower USB 3.0 Case | Corsair Gaming VOID - SteelSeries Siberia v3 Headset | SteelSeries Qck+ XLarge Mousepad | Akasa Venom VooDo Double Fan| Thermaltake 750W 80+ Gold Modüler | DeepCool Fan Control Usb 3.0 | Creative 2+1 | Xiaomi Mi5s Plus 4-64gb | Invicta 'Vintage' Automatic Model: 22568 - Seiko SKS485P Watch | SJ4000 Action Camera
  • Yarbay
    3232 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

G910 klavyeme müzik eklentisini ekleyerek bir video çektim Baya hoşuma gitti bu klavye..

benzerini az önce razerda denedim Razer blackwidow chroma ve razer mamba tournement edition senkron olarak efsane bir sonuç verdi :)) bende g910 kullanıyorum pacman falanda vardı sanırım ama sonra alete zarar veriyor diye çok kurcalamadım ufakta olsa memory var onu buradan yeyince sıkıntı edebiliyor bazen çokta oynama yani :)) gerçi benimki 1. yılını doldurdu taş gibi sağlam duruyor

insan kendini dr. dre gibi hisseder iyi ki RGB almamışım. mekanik klavyeyi daktilo gibi tez yazmaya motivasyon olsun diye aldım işi gücü bırakıp mix yapardım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    114 Mesaj

5 gün süre veriyor

|
    |
    aydinsukru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.