Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92839284928592869287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skeleton

Fazladan gelen ürün ile ilgili bir sorum olacak. Satın aldığım Sennheiser HD 598Cs kulaklık kargoda takılınca amazon a ulaştım ve bana daha hızlı kargo seçeneği ile yenisini gönderdiler, bu ürün elime ulaştı. Ama gelin görün ki daha önce gönderilen kulaklık da bugün elime ulaşıyor. Amazon ile iletişime geçtim eğer kargoyu getiren kişi ürünü teslim almamanızı kabul ederse bize geri dönsün iade gerçekleşir dedi, ama illa teslim etmek zorundayım derse bize sizin geri iade etmeniz gerekiyor dedi. Tahmin edeceğiniz gibi postaneye gidip bu ürünü geri göndermek ile uğraşmak istemiyorum, yurtiçi kargo ile gelen amazon.de ürününü kabul etmeyip geri gönderten oldu mu aramızda, bunu kabul ediyor mu YK?

.com benzer durumda siz de kalsın diyor da bu .de neden cinslik yapıyor hayret bir şey..

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Cinslik mi?

Bir urune tek fiyat verip iki tane almak CINSLIK degilmidir!

Her zaman oldugu gibi suistimaller basladi, bakalim kimlerin basi yanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok bence de bu üründe en az yarım veya 1 numara büyük almalı. Ben 43-43.5 giyen birin olarak 43.5 aldım. Yanlardan rahatsız edecek kadar sıktı. Bunu alan hele ki kalın çorapla giyecekse bir numara büyüğünü almalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

3.5mm ses çıkışı var mı kesin? O modeli aratınca bazılarında var, bazılarında yok. Çok kafa karıştırıcı. Ses çıkışı varsa ben de bu monitörden almak istiyorum.

Aynısının 24 inch olanını aldım, modelin resminde ses çıkışı var gözükmesine rağmen gelende yoktu. Ben de geri iade ettim kabul ettiler. İzmir-Almanya kargo gönderim bedelini makbuzu ibraz edişimin ardından hemen iade ettiler şimdi ürün Almanya'ya varınca ürün bedelini iade edecekler.

Bu arada bilginize, 24 inch bir monitör PTT kargo ile İzmir'den Almanya'ya 66 TL'ye gidiyor. Amazon hatalı olduğu için bu iade kargo bedelinin tamamını bana ödedi.
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bendede öyle hocam çok yoğunlar herhalde bende aradım kaç kez mailde attım ama sonuç yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Amazon fr 50 ye 10 indirim kodu gönderdi. Belki Almanya'da da çalışır. Kullanmak isteyen olabilir diye paylaşıyorum

VT8V-YYRC29-GRUPSP

amazon fransada da denedim çalışmadı. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipee

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Aliexpressten aldim sim kartsiz. Iki ay dayandi anca fazla da kullanmamama ragmen. Pek tavsiye etmem.

Bulamadim şöyle 300e kadar güzel bir akilli saat tr de :/ heves ettim kullanisliysa iyilerine yonelebilirim diye ama iste once denemek istiyorum.

Çok kullanışlı bişey değil bence, özellikle çin versiyonları. 300 euro civarına GPS'li saat alan bir arkadaş vardı. Doğa sporlarıyla ilgilenen için öyle bişey faydalı olabilir. Ama onun dışında dünyada da çok tutmadı zaten. Bir de spor salonuna gidiyorum, belki sim kartlı bağımsız akıllı saatlere spor salonu uygulaması kurulup faydalanılabilir bir ihtimal; telefon elde gezmek öbür türlü çok rahat değil. Belirli bir kullanım alanı belirlemediyseniz çok da gerek yok bence, boşa masraf olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kavuraki

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

3.5mm ses çıkışı var mı kesin? O modeli aratınca bazılarında var, bazılarında yok. Çok kafa karıştırıcı. Ses çıkışı varsa ben de bu monitörden almak istiyorum.

Aynısının 24 inch olanını aldım, modelin resminde ses çıkışı var gözükmesine rağmen gelende yoktu. Ben de geri iade ettim kabul ettiler. İzmir-Almanya kargo gönderim bedelini makbuzu ibraz edişimin ardından hemen iade ettiler şimdi ürün Almanya'ya varınca ürün bedelini iade edecekler.

Bu arada bilginize, 24 inch bir monitör PTT kargo ile İzmir'den Almanya'ya 66 TL'ye gidiyor. Amazon hatalı olduğu için bu iade kargo bedelinin tamamını bana ödedi.

Teşekkür ederim. 24" için ses çıkışı olmadığını öğrendim. Soru-cevap kısmında da var; ama 22" olan için kesin cevabı öğrenemedim. Ses çıkışı olmayan bir cihaz bağlarsam sesi alamama durumu var. En azından 3.5mm ses çıkışı olsa iyi olur. 22" olan versiyon için mail atsak cevap gelir mi?

• Dün arkadaşın hesaptan amazon.de üzerinden saat aldık. Kredi kartını ilk kez ekleyip ilk kez sipariş verdi.
    Bugün denemiş hesap kilitlenmiş.
    Mail gelmiş galiba bir de..
    Daha önce hesap kitlenmesiyle ilgili yazanlar vardı, ne yapmamız gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Gençler mangal yellemek için pilli saç kurutması var midur?

Şaka değil; ciddiyim.

Aradıgınız ürün bu
    https://www.amazon.de/gp/product/B01D0809SQ/ref=oh_aui_detailpage_o07_s01?ie=UTF8&psc=1

Saç kurutma makinasından da daha işlevsel aldım memnunum ben

Adamım benim.

Aradığım da bulamadığım birşey. Çok teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Cinslik mi?

Bir urune tek fiyat verip iki tane almak CINSLIK degilmidir!

Her zaman oldugu gibi suistimaller basladi, bakalim kimlerin basi yanacak.

biraz üst taraf da .com dan 1 tane almış 2 tane ürün çıkmış durumu bildirince önemli değil demişler. bu arkadaş da ürün gelmedi deyince yenisini göndermiş ama .de geri iade edin diyor. adam kötü niyetli olsa burda niye yazıp akıl istesin, çoktan cebe atmıştı.

demek istediğim .com jest yapıyor ama .de anlayış yok demek ki.
  • nihattr kullanıcısına yanıt
    Ben yeni bir sipariş için güvenemedim, çünkü müşteri hizmetleri de pek emin konuşamıyor. Ses çıkışı olup olamayacağını, sundukları çözüm bir sipariş daha verin yine audio output yoksa yine iade edersiniz diyorlar. Böyle olunca para iadesi aldım, duruma göre ileride yeni bir sipariş vereceğim.
  • Alkanlı kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uçlar evrensel mi? Black&Decker ile kullanılabiliyor mu örneğin?

• panter94 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşım bende satın aldım.
  • doktorum60 kullanıcısına yanıt
    Sadece ucu alsak Black&Decker ile uyumlu olur mu acaba?

• harabesin H kullanıcısına yanıt
    hocam bende de o şekilde çıkıyordu.Benim amazondan ilk alışverişim olduğu için prime deneyi tıkladım o şekilde sipariş verdim sizde deneyin.
  • Merak edenlere Optimum Gold protein tozları siparişlerini iptal ettiler..

Kargo dan iade olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavuraki

Ben yeni bir sipariş için güvenemedim, çünkü müşteri hizmetleri de pek emin konuşamıyor. Ses çıkışı olup olamayacağını, sundukları çözüm bir sipariş daha verin yine audio output yoksa yine iade edersiniz diyorlar. Böyle olunca para iadesi aldım, duruma göre ileride yeni bir sipariş vereceğim.

Sağolun cevabınız için. İade etme durumu sorunsuz olsa da uğraşmak ve boşa giden zaman can sıkıcı. Artık ya bağlanan cihazlardan ses çıkışı olanı kullanırım ya da başka monitöre bakarım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 92839284928592869287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.