Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92369237923892399240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _recoo

North face montlarda beden olculari nasil oluyor arkadaslar, Columbia gibi normalde L giyiyorken XL mi almali ne dersiniz?

Ben boynerde colombia'non montlarını denediğimde, normalde L giyerim L iyi oldu. Şu andaki montum Jack Wolfskin, onda M beden giyiyorum. Yine Jack Jones bir mont denemiştim, Xl anca olmuştu. Belki referans olur.
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Evet oyun, aldığın oyunu istediğin psn de oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: An nim

Merhaba indirimi ile Mastercard indirimi aynı anda olmuyor sanırım bilgisi olan varmı

Birleşmiyor heralde 2 ayrı ley alırsan ayrı kullanabilirsin sepet parçalı ise kargo ücretsiz olacak şekilde böl bence...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    O başka bir durum, lakin bu vatandaş da şu anda şu fiyattan satılıyor yurtiçinde şu fiyata alabiliyorsun değmez demişz. Hemen 2-3 kişi adama çemkirmeye başlamış, biri de kendi dükkanının linkini verdiğini iddia etmiş, neyse bunun üzerine tartışmak anlamsız ama milletin üzerine gidiliyor gereksiz yere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Çok ucuza bilgisayar sandalyesi alanlar vardı Çinli bi satıcıdan, noldu o sandalyeler

Para iadesi :)

• Beyler 10 euro merhaba kodu ile mastercard 10euro kodu birleştirilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackteam1

Malesef hocam olmuyo, ilk sayfada ve konuda yazmıyodu sonradan ekledi arkadaş

Evet ilk sayfada göremedim denedim sepette indirim de olmadi

• Beyler şu kolombiyanin meşhur botunu 46 numara 49 euroydu indirimle 32 ye geldi yani 126 lira gönderirler inşallah 😁 teslimat tarihi gözükmüyor yanlız
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01CQZN5OO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Fiyatının düşmesi için çok bekledim ama en son buraya kadar bekleyebildim ve sonunda bu ayakkabıyı aldım sonunda,indirimle 54 euroya geldi,türkiyede 500 tl,deneme fırsatım oldu gerçekten rahat ayakkabı,tavsiye edilir,gelincede yazarım.
  • picasso2 P kullanıcısına yanıt
    böyleyse, guzel

Yapı kredi filan çok fahiş fiyattan çekiyor.

teşekkürler bilgilendirme için
  • lethaltouch kullanıcısına yanıt
    eminsiniz dimi hocam ps3 de galiba pal ve ntsc gibi bölgeler vardı, amazon canlı desteğine kod için bağlandım usa psn i gerek dedi cd li alınca durum boyle türkiye psn ınde oynayabilirim yani?
  • quote:

North face montlarda beden olculari nasil oluyor arkadaslar, Columbia gibi normalde L giyiyorken XL mi almali ne dersiniz?

Ufak bir tüyo vereyim North Face ile ilgili. Mobilden thenorthface.com'a girin ve istediğiniz ürünü bulun. Ürünün sayfasında beden seçiminin altında Fit Finder Find Your Size yazısını göreceksiniz. Fit Advisor sizden kilo, boy gibi bilgilerinizi girmenizi isteyip ona göre beden önerecek.
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Overwatch u ne zaman aldınız hocam o fiyata?

• Mastercard Merhaba ile birleşmeyince bir anlamı kalmadı. Ben 40/8 Euro alıp kullanmıştım. Mastercard indirimini de daha önce kullanmıştım. Sonradan yeniden 40/8 almıştım aktifken. Şimdi mastercardı da yeniden aktif ettim. Sepette hiçbiri düşmüyor. Aradım müşteri hizmetlerini. Hesabınızda 18 Euro görünüyor dediler. Sepette düşmüyor dedim. Yarım saat ona bağlan buna bağlan çözemediler. Meğer galiba 40/8 i de Mastercardı da daha önce kullananlar kullanamıyormuş. Ondan olsa gerek. Araştırıp geri dönecekler bakalım ne olacak.
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Hocam pardon, ben dikkat etmemişim, .de'den aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    31/1/2017 yazıyordu murat kardeş kon kullanma tarihinde indirimin.
  • bigbaboll kullanıcısına yanıt
    Sabah denedim alınıyordu, son aşamaya kadar gelmiştim. Sonra vazgeçtim:)
  • Koreli01 kullanıcısına yanıt
    Yok birleşmiyor. Ben daha önce hiçbir promosyonu kullanmadım bende birleşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

quote:

Ben boynerde colombia'non montlarını denediğimde, normalde L giyerim L iyi oldu. Şu andaki montum Jack Wolfskin, onda M beden giyiyorum. Yine Jack Jones bir mont denemiştim, Xl anca olmuştu. Belki referans olur.

Teşekkür ederim hocam, North Face denediniz mi? Ben Columbia denedim, normalde L giyiyorum ama M beden iyi geldi columbia'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Yok birleşmiyor. Ben daha önce hiçbir promosyonu kullanmadım bende birleşmedi.

O zaman ayrı ayrı kullanacağız ikisinide

Üzdü...

• 
Sayfa: önceki 92369237923892399240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.