Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 91009101910291039104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oluyor sorun olmaz..
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Evgada kingpin galaxda kfa2..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar .com'da philips traş makinesini amazon assistant'ın 5$'lık indirimi ile birlikte. Bu siparişi iptal etsem bu 5$'lık indrimi tekrardan kullanma şansım var mı ?
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Neden imkansiz? Oncelikle kullandiginiz dili indilizce yapin, ardindan ayni yardim asamalarini izleyin, son asamada telegonu secin ariyorlar.

• cio_cio kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız dili İngilizce yapınca telefon ekranında Turkey seçeneği iptal diyor. Doğal olarak telefon numarasını girerken +90 ibaresi çıkmıyor ve Türkiye'den bir telefon numarası giremiyoruz. Bilmiyorum siz nasıl yaptınız ama?
  • hangi bedeni aldı hocam. xl uygun su anda
  • Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    MH'ye bildir durumu hocam. Buyuk ihtimalle urunu geri isterler, yenisini gonderirler ya da istersen parani iade ederler.

• Resul069 kullanıcısına yanıt
    1.80 65kg jack & jonesde M beden giyiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

ARKADAŞLAR LOWA MARKA BOT ALMAM LAZIM Bİ ARKADAŞA DA TAKTİKAL UYGUN FİYATA GÖREN DUYAN OLURSA HABERDAR EDERSE İYİ OLUR TÜRKİYEDE 800 TL DEN BASLIYOR YARI YARIYA ALABİLSEK YETER :)

https://www.amazon.de/gp/product/B013RC30O0/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

buyur hocam

Arkadasın ayak numarası 44

Hayırlı olsun hocam aynen dediği gibi 1.5 aydır ürünlerin gelmesini bekliyoruz ama malesef hala haber yok.
    Corsair kasa cabuk ulaşmış hayirli olsun

• Arkadaslar acil yardım.
    Alıverişte kullanmak icin hesap kartımla dolar ve euro aldım ve .com ve .de sitelerindeki alışverişlerimde usd ve euro yu sectim ki benim alışveriş tutarında aldığım dövizler kullanılsin.
    Fakat kredi kartından kendi kur değerlerine denk gelen şekilde tl çekilmiş. Ne yapmaliyim. Düzelmenin bir yolu var mı
    Teşekkürler.

• Saç için tıraş makinesi tavsiye edebilecek olan var mı?

• Blizzard1905 kullanıcısına yanıt
    bu teklif için geçerli değilmişim. yahu 3 yıldır şu amazonu kullanıyorum, bir teklif için de eligible olayım. nedir bu saçmalık?

linke tıklayınca ''Sorry, you are ineligible to participate in the promotion.
    This offer is only valid for customers who have not recently used Amazon Assistant. If you think you are getting this message by mistake, please sign-in with a different account.''

yazıp da 5 promotion alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanemre112

Puma furyası vardı şimdi sanırım Tommy Hilfiger furyası olacak, 10eu ya tommy tshirt, harika fiyat!
    https://www.amazon.de/...d=67d96ad91dc1473c622818dda4c65173

Tommy severim kaliteli bir çok ürünü, bu da güzelmiş, umarım birçok modeli girer indirime.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

Amazon Asistan Eklentisini Yükleyenlere +25 Dolarlık Harcamalarında 5 Dolar İndirim Kampanyası

1: Buraya tıklayarak promosyon sayfasına gidilir.
    2: (Hesabınıza giriş yapılı olduğunu farzediyorum) Açılan sayfadaki sarı butona tıklanır. (Install now for Google Chrome yada Firefox vs yazan buton)
    3: Eklenti kurulunca bir sayfa açılır: Your installation is Complete yazar.
    4: Tarayıcınızdaki eklentiye tıklayın, size sistemi tanıtıcı bir demo gösterilir, izleyin yada en alttan skip yazısına tıklayıp bu adımı geçin.
    5: Eklenti sayfasında sarı bir buton beliricek. Redeem offer now yazar. Ona tıklayın.
    6: Hesabınıza giriş sayfası çıkar, giriş yapın tekrardan. Karşınıza şu yazı çıkar: Thank you for installing Amazon Assistant. The $5 credit toward your next $25 purchase through Amazon Assistant has been applied to your account. This credit expires on December 31, 2016.

Tebrikler, hesabınıza 5 dolar tanımlandı. Amazonun sattığı ve postaladığı ürünlerden birini alırsanız ve bu ürün en az 25$ tutarında olursa, sepette otomatik olarak 5 dolar indirim belirir.

bununla 5$ amazon app indirimi birleşir mi acaba?

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Eğer asistanı daha önce indirip kullandıysanız maalesef promosyonu vermiyor size verdiği uyarıdada o yazıyor. Teklifimiz amazon asistanı daha önce kullanmamış müşterilerimiz için geçerlidir demiş. Eğer kullanmadıysanız daha önce, chatten sorabilirsiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

windows içinden mağazaya ulaşınca, windows10'u bize 729tl'den satmaya çalışıyorda, buradan nasıl 40tl gibi fiyatlara alabiliyoruz? Güvenilirmi bu sitelerden alacağımız ürünler? Windows niye kendi mağazasında 40'tan satmıyorda bunlar satıyor gibi kafamda deli sorular...

Bunlar tahminim hediye gelen keyleri satıyorlar. Bende gittigidiyor üzerinden almıştım bir adet,pc'nin hdd'si değiştirip format attığımda key'ı kabil etmedi.Saticıya ulaşmaya çalıştım sallamadı bile,onun için tavsiye etmiyorum 50 tl boşa gitmişti benim.

Bi ara alacaktım yurt dışında öğrencilere deneme amaçlı ücretsiz keyler veriyolar onları satıyorlar ama onu alsanda geçerliliği yok onuda geçtim herhangi bir bilgisayar firmasından pc aldığınızda yanında satılan windows oem diye geçer atıyorum başka bir pc ye kurarsan o lidansta geçersiz oluyor windowsun gmd miydi neydi öyle bir türü var o her pcde geçerli ama oem atıyorum 400 liraysa gmd nin fiyatı 3 katı civarı

Dogru hocam ben oraya Kibris hattim var +357 li onu yaziyorum o yuzden o nuansi kacirdim belirtmeyi. Yine de mail atilabilir en azindan ingilizce

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Resul069 kullanıcısına yanıt
    1.84 75kg originals s core m giyiyorum kapşonlularda birde mont var o da m
  • 
Sayfa: önceki 91009101910291039104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.