Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90689069907090719072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkese 10 Euro İndirim.

https://www.amazon.de/b//ref=as_li_ss_tl?node=12199238031

Türkiye'de yaşayan müşterilerimize hoşgeldiniz hediyesi olarak tüm ürünlerimizde 10 € indirim veriyoruz. İndirim Kodu: MERHABA

Nasıl katılabilirim?

Toplam sipariş tutarı en az 40 € olacak şekilde seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekleyin. Alışverişi tamamla adımında "Hediye kartı ya da promosyon kodu ekle" yazan kutucuğa "MERHABA" indirim kodunu girdiğinizde, 10 € indirim otomatik olarak sipariş tutarından düşülecektir.

31.12.2016 tarihine kadar sadece Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir. Kitaplar, takvimler, dijital ürünler, hediye kartları ve 3.parti tarafından satılan ürünler bu kampanyanın dışındadır.

Sadece Türkiye’deki teslimat adresleri için verilen siparişlerde geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

30 kasımda sipariş ettiğim Thermos geldi bana 22.7 dolara maloldu haber veren Murat beye teşekkürler

https://www.amazon.com/gp/product/B0017IHRNM/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

aynısı geliyor bana da :)

• quote:

Orijinalden alıntı: relling

quote:

Orijinalden alıntı: eşom21

quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

quote:

Arkadaşlar ziraat gençbankkart ile alışveriş yapabilir miyim ? Teşekkürler.

kredi kartı özelliği aktifse kullanırsın. banka kartından çekemiyorlar para. ya da yapabilen varsa paylaşırsa iyi olur.

Kredi kartından alışverişt mağazalarından alışveriş yapabiliyorum.Amazonda denedim sorun çıktı.Anlayamadığımız bir sebepten dolayı parayı çekemedik diyorlar.

Hocam amazonda 3D secure yok. Ziraat 3D secure olmadan alışverişe izin vermiyor diye biliyorum. İninal kart alıp kullanmanızı tavsiye ederim. İlk kartı ücretsiz talep edebiliyorsunuz.

Bende ininal kart mevcut.77 euro için kaç tl yüklemeliyim ? Kesinlikle ininaldan rahatlıkla alışveriş yapabilir miyim ?

• Tchibo cafissimo compact geldi. 21 euroya almistik. Yalniz bunu direk prize taksam sorun cikmaz degilmi herhangi bir donusturucu vs. ihtiyacimiz yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de sitesinde MERHABA kodu çalışıyor mu?

• ismuta kullanıcısına yanıt
    çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: relling

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

quote:

Arkadaşlar ziraat gençbankkart ile alışveriş yapabilir miyim ? Teşekkürler.

kredi kartı özelliği aktifse kullanırsın. banka kartından çekemiyorlar para. ya da yapabilen varsa paylaşırsa iyi olur.

Kredi kartından alışverişt mağazalarından alışveriş yapabiliyorum.Amazonda denedim sorun çıktı.Anlayamadığımız bir sebepten dolayı parayı çekemedik diyorlar.

Hocam amazonda 3D secure yok. Ziraat 3D secure olmadan alışverişe izin vermiyor diye biliyorum. İninal kart alıp kullanmanızı tavsiye ederim. İlk kartı ücretsiz talep edebiliyorsunuz.

Ziraat Maximum kredi kartı kullanıyorum. Buna bağlı olan sanal kart ile hem .com'dan hem .de'den sorunsuz alışveriş yapabiliyorum. Müşteri hizmetlerine sorduğumda sorunsuz alım yapabilirsiniz diye cevap da gelmişti
    Bankkartlarda farklı bir uygulama var ise bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 10 Aralık 2016; 12:35:32 >

• Sistem ithalat ücreti depozitosunu yüksek hesaplarsa bununla ilgili birşey yapılamıyordu, değil mi?

Sipariş vereceğim ürün 295 Euro, vergisi 123 Euro çıkıyor. 2 katından daha fazla.
  • Telsiz telefon ihtiyacım vardı. 10€ indirimiylehttps://www.amazon.de/gp/product/B013QFRBDO aldım. Toplamı 45€ tuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElPoderoso -- 10 Aralık 2016; 12:37:36 >

• 40 euroluk gift kart aliminda 8 euroluk promo hala gecerli mi hic kullanmayanlar icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 10 Aralık 2016; 12:38:08 >
  • Amazon'un sitesiyle iparcel arasında fark var. Bu neden olabilir acaba?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 10 Aralık 2016; 12:42:8 >

• Biraz lüks bi ihtiyaç ama 10Euro indirimi görünce dayanamadım
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Hocam denk gelmesi mi lazım yoksa bildirim felan geliyor mu? Çünkü sürekli aralıklarla fiyat iniyor. Nasıl haberdar olabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XLTRN -- 10 Aralık 2016; 12:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Biraz lüks bi ihtiyaç ama 10Euro indirimi görünce dayanamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_tek -- 10 Aralık 2016; 12:53:2 >

• Alınabilecek,alanların memnun olduğu güzel bir columbia veya jack wolfskin mont var mı acaba?
  • Bunlar aklınca uyanıklık yapıyor indirim kodu ayağına ! daha önceden takip ettim fiyatını ezbere bişldiğim 20 ürün 5-10 eu zamlanmış...
  • Musty28 M kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyi geldi işte. vergili 40 euro üzeri siparişinize 10 euro indirim yapıyor. kasa için fan ve harici optik sürücünün yanına rotring kalem ekledim kampanyadan yararlanmak için :D önceki kargom da garantili teslim süresini aştığı için bu siparişimi de hızlandırılmış kargo ile gönderiyorlar.

amazon.de sen ne güzelsin be!

• Hala Logitech G930 alınır mı yoksa o fiyata daha iyi bir şeyler alınır mı?
  • Bu promosyon birden fazla kez kullanılıyor mu acaba

Edit: şimdi gördüm bir kere gecerliymis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsad1905 -- 10 Aralık 2016; 12:54:02 >
  • 
Sayfa: önceki 90689069907090719072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.