Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87758776877787788779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İş Bankası mı?
  • kardaşbaşınıyesinla kullanıcısına yanıt
    Çevirici alıp kullanabilirsinz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostlord

Şöyle bir durum var. Dün öğlen amazon.de sitesinden 222 Euro' ya "Acer XF240Hbmjdpr" marka monitör sipariş ettim. Ödeme para birimi olarak Euro' yu seçtim. fakat bugün kartımdan 235 dolar çekmişler. Bu normal midir anlamadım.

normal
  • 30 kasım .de den sipariş ettiğim priz bloğu bu gün ups ile geldi. Aynı sepetteki tavla daha yola çıkmadı :)

Malzeme kalitesi ve özellikle yapı olarak burda muadili yok olsaydı 200 TL isterlerdi :) Konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yakup
    https://www.amazon.de/gp/product/B00143VE70/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B00HQ51F74/ref=oh_aui_detailpage_o00_s01?ie=UTF8&psc=1

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himan -- 2 Aralık 2016; 15:17:53 >

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Daha Türkiye'ye giriş olmamiski ı parcelden takip edin

• keşke ülkemizde dolar kullanılsa TL yerine ne güzel olurdu :D ADATA m2 lerden ses var mı arkadaşlar 10 tane siparişim hala bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

25 kasimda siparis verdigim ps4 elime ulasti. urunleri gumrukte bekleyen arkadaslar panik yapmayin. islemler biraz yavas ilerliyor, elbet sizinki de gelir

Slim geldi değil mi normal kasa değil

• SrcnAkty kullanıcısına yanıt
    bende bir tane verdim hala beklemede. yanlış anlamadım değil mi? 10 adet sipariş verdin.
  • Geçenki bavul indirimini kaçıranlar bu fırsata bakabilir, marka nasıldır bilemiyorum ama görüntüsü Türkiye'deki muadili fiyatta olanlardan çok daha kaliteliyim ben diye bağırıyor. %50 den fazla indirim var, bavul ihtiyacı olana iyi fırsat. https://www.amazon.de/b/ref=as_li_ss_tl?rh=i%25253Aluggage

• darkness12 kullanıcısına yanıt
    evet 500 gb slim olan

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Telefonla aradilar zaten kadin dondu kaldi. Dioki 1 eu basina 0.2 kurus fark olabilir dedi hesapladik hesabada gerek yok 60eu zaten alisveris 60×0.2 12tl eder eeee dedim 60tl fark var dedim telefonda duraksada bekleyin lutfen dedi bekledim zirvaladi işi bilmiyo kur farkindan efendim dedi yapacak bisey yok dedi dedim iade edel kargoyu almayim dedim yeniden beklemeye aldi.o ara dusundum.lan ne iadesi dedim.kendi.kendime z533 zaten 450tl burda 160tl fazla cekse bile zararim yok dedim icimden o ara beklemeden cikti telefon iptal ediyorum onayliyomusnz dedi dedim yok yolla onaylamiom iptal etmiom dedim. Bidaha hayatta eu usd.almam. cevirip.alacam suprizle karsilasan gene olur bence :) bankamlada.konussam ne diyecek amazon alisverisinizden sukadar eu karsiligi.kesilen para dicek.suanda tek tesellim amazon.com 48$ havadan gift yatirdi bana onu harcadim zarar yok :))

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

bende bir tane verdim hala beklemede. yanlış anlamadım değil mi? 10 adet sipariş verdin.

evet hocam ayrı ayrı aldım 10 adet z170 sistemlere takacağım gelirse
  • Beyerdynamic DT 770 Headphones, black
    109€ ürün fiyatı 3Dk sonra normal üyelerehttps://www.amazon.de/beyerdynamic-16-Ohm-Black-Kopfhörer/dp/B01G8K70GW

Bitmeden yakala olduğu için bize uymuyor boşverin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Aralık 2016; 15:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Beyerdynamic DT 770 Headphones, black
    109€ ürün fiyatı 3Dk sonra normal üyelere
    https://www.amazon.de/beyerdynamic-16-Ohm-Black-Kopfhörer/dp/B01G8K70GW

Cloud 2'nin tıpkısının aynısı
  • Arkadaşlar yetki belgesi istedi ups bu palet şnorkel gözlük için faturasıda bu sizce gümrükten masraf mı çıkartırlar bu fatura için? eğer çıkartırlarsa kabul etmeyip iade etme şansım var mı gümrükten doğru almadan

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

Telefonla aradilar zaten kadin dondu kaldi. Dioki 1 eu basina 0.2 kurus fark olabilir dedi hesapladik hesabada gerek yok 60eu zaten alisveris 60×0.2 12tl eder eeee dedim 60tl fark var dedim telefonda duraksada bekleyin lutfen dedi bekledim zirvaladi işi bilmiyo kur farkindan efendim dedi yapacak bisey yok dedi dedim iade edel kargoyu almayim dedim yeniden beklemeye aldi.o ara dusundum.lan ne iadesi dedim.kendi.kendime z533 zaten 450tl burda 160tl fazla cekse bile zararim yok dedim icimden o ara beklemeden cikti telefon iptal ediyorum onayliyomusnz dedi dedim yok yolla onaylamiom iptal etmiom dedim. Bidaha hayatta eu usd.almam. cevirip.alacam suprizle karsilasan gene olur bence :) bankamlada.konussam ne diyecek amazon alisverisinizden sukadar eu karsiligi.kesilen para dicek.suanda tek tesellim amazon.com 48$ havadan gift yatirdi bana onu harcadim zarar yok :))

Tamam aynı şeyleri sürekli tekrarlama dostum bir kerede anlayabiliyorum.

Bu aşırı bir şey kaç yıldır bir sürü fahiş çekim işlemi okuduk burada ama bunda başka bir şey var, bankanı ara durumu sor böyle çeviri mi olur diye olmadı itiraz falan et çünkü amazon senden extra para çekmiyor total neyse o onu çeviren senin BANKAN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Aralık 2016; 15:25:40 >

• HATUKAY kullanıcısına yanıt
    İsbank degil.hocam garanti bankasi sanal kart hatta kredi karta bagli bi sanal kart bile degil kredi.karti kullanmiom maas kartina bagli sanal.kart.aslinda ben tutari yaklasik hesapliom mesela 224 ya 230 yukluyom herketeye yatiyom eu olarak bende cok aldim hocam burasi turkiye abi supriz cok oluyo dedigin gibi benim agzim yandi ben bidaha eu usd almam turk lirasina ceviririm amazon orda ne yaziyosa tl karsiliginicim rahat.olur 233.55 mi? Sanal.kartima tam o miktari yollarim.keyfime bakarim zaten aldigim urun 160tlye amazon satiyo trde 450tl. Dahada 10 20 kar pesinde kosmam basiniza gelmesin diye ben uyariyom isteyen istedigi bili alir basiniza gelince zaten alarsiniz ben artik amazon kuru ile alacam :))) şemsiye misali yapacak bisey yok.

• mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    Ben 1 haftadır neler yaşadım burada hocam bir bilseniz.. Zam bile yapıyorlardı az kalsın bana.. (BU ARADA ZAM HİKAYESİNİ BİLEN ARKADAŞLAR VARSA SONUÇ: İNDİRİM FİLAN OLMADI KART DAN AYNEN 166 TL 44,61 € ÇEKİLDİ.) Sözde bana söyledikleri 5,61€ indirim yapıldığı kartımdan çekilmeyecekti hatırlarsanız 3 kere teyit ettirmiştim. Parayı çekmişler sonra Gitmişler amazon hesabıma 5,61€ promosyon uygulamışlar. Tam bir beceriksizler anlayacağınız.

Hayırlısıyla 24 kasımda sözde kargoya verilen ses sistemim bir elime ulaşsın bir daha bu amazon.de ye girmeyeceğim bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 2 Aralık 2016; 15:30:52 >
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Senin bankan fazla çekmiş parayı amazonla ilgisi yok bankani ara sor

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Beyerdynamic DT 770 Headphones, black
    109€ ürün fiyatı 3Dk sonra normal üyelerehttps://www.amazon.de/beyerdynamic-16-Ohm-Black-Kopfhörer/dp/B01G8K70GW

guzel fiyat ihtiyaci olan kacirmasin. daha once dt1350 kullanmistim asiri memnun kalmistim. beyerdynamic kulakliklar oldukca kaliteli.

• 
Sayfa: önceki 87758776877787788779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.