Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85268527852885298530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tam boyle vergi sınırında olan bir ürünü konuşup vergi altına çekme durumu oluyor mu mail atacam ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Alsam mı almasam mı bilemiyorum Yılbaşında indirim oluyor değil mi? En kötü Kulaklığı yılbaşında alırım...

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Al gitsin ya mezara mı götüreceksin parayı

• Beyler ben bu bilgisayar bileşenlerini tak çıkar vs uyumlu mu pek anlamam. Samsung Evo 850 250 gb alsam. Msi GE70 2qe laptop'a uyum sağlar mı?
  • Garanti euro yu 3.75 ten cekmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverus

anladım hocam bende alabilirim bu modeli. daha detaylı bilgi verebilir misiniz?=

sarjlı calısıyor, 1 sarjla 4-5 kullanım sunar, 1-2 gunluk sakal icin ideal ancak kirli sakal traşı için bu makinayı onermem , üzerindeki göstergeden ne kadar sarjı kaldıgını gorebiliyorsun, ıslak kuru traş olabilirsin baska bir ayrıntı aklıma gelmedi zaten amazonda yazıyor ozellıklerı kullanıcı yorumları onlarıda okuyabılırsınız
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Sağolun,neden böyle bir şey oldu anlamadım.Dekontda gönderdim ama yinede biz çekmedik dediler,sonradan ilgilenmediler bile.Bir daha amazon.fr den alış-veriş yapmam.Amazon.de ilede 1 hafta önce aldığım ürün kargoya verildi gözüküyordu takipsiz kargoydu yolda mı diye sordum sorunca daha yeni verdiler kargoya birde yolda diyorlar.Ama yinede bir şey demiyorum bu kadar uyguna gelirken biraz sabretmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.Hepsi Amazon.com gibi müşteri odaklı olsa daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkimki

Garanti euro yu 3.75 ten cekmis

Akbank mesai saatleri dışında da kura yakın fiyat alıyor.

• 79euro mu oha 2gün önce 63e kapmıştım.
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    26 Kasım olan cumartesi mi?
    Yahu bu ne acele? Durun biraz. Pazar belki çalışmıyolardır daha neredeyse 1 iş günü olmuş nereden mail atabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solideo

Ya bu RGB aydınlatmalı klavye,mouse kulaklık olayı nedir ya,
    Adam gtx 950 kullanıyor 80 dolara mause aldım diye seviniyor
    Git işe yarar bişey al ekran kartı al,ram al işlemcini değiştir,
    Eczaneye git omega 3 hapı al,
    %10 oranında hafızayı bir miktarda zekayı geliştiriyor,
    Upgrade edilmiş hafıza ve zekanız ile inanın, oyununuzu çok daha iyi oynarsınız.
    Yakında usb ile pc ye bağlanan aydınlatmalı oyuncu koltuğuda çıkar,
    Gece ışık saçarak oyun oynarsınız,
    Ertesi gün okula giderken karşı komşu sorarsa " oğlum gece senin oda, gökkuşağı gibi, heryer rengarenk oluyor ne yapıyorsun orda"
    sizde cevap verirsiniz "e-spor yapıyorum"
    Corsair RGB aydınlatmalı paçalı don üretse, yemin ediyorum onu bile alacak adam var.
    Yazıyı beğeninde ilk sayfada belki çıkar, 3-5 kişiyi kurtarırız,
    Gerçi ilk sayfada en az okunan yer, emin olamadım.

Vurmuş gol olmuş, bi daha vurmuş o da gol. En son bi vurmuş Puskas'a aday yemin ederim, çok güzel gol

• WexaR kullanıcısına yanıt
    O 63 euro sepette değilmi? Orda yazan değil Bu sepette 66 ya düșüyor.

• mattblack kullanıcısına yanıt
    Uyar kardeşim. Ama o zaman da içindeki hdd yi sökmen gerekir

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Valla adata'lar arazi olacak herhalde bende son anda verenlerdenimde amazon getirmeyi düşünmüyor sanırsam şuanda başka firma satıyor. Getirdiği anda bizimkileri kargolama zorunluluğu var çünkü Ve asıl amazon değil sonuçta almanya şubesi yani iptal edip herkese 5 euro'da verebilirler .com'daki gibi müşteri memnuniyeti beklemek saçma olur.
  • hsyn16 H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sipariş verdim ama daha elime ulaşmadı. En az 4 kişi falan var alan. Mantık olarak bölge kodu 2 olduğu için tr altyazılı olması gerkiyor. PS konusunda tr altyazılı olduğunu söylüyorlar. Gelince hepimiz öğrenecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Aldığım ürün 3,5€ ucuzlamış acaba ayıp olur mu 3,5€ için diye düşünüp şansımı denemek için mail attım. 5€ para iadesi yapacaklarını söylediler hemde 1 saat içinde gerçekten helal olsun Türkiyede defolu ürünü kabul etmezler.

Amazon.de 'ye mi mail attınız benim iki ürünlü siparişim 10€ daha ucuza geldi ben sipariş verdikten 3 gün sonra. Mail attım birşey yapamayız dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

8 siparişim 4-5 gündür yatıyor, kargoya verilen bir adet ürünüm yok. Chate bağlanıcam ya da telefon görüşmesi talep edeceğim ama aha Türk kesin bedava kargo isticek yada ürün 1euro düşmüş onu talep edicek diye düşünürler diye bağlanmıyorum.
    Ne rezil bir milletiz.

hakkını aramaktan aciziyeti milletime hakaretle haklı çıkarmak şikayet bile az kalır bu mesaja
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    2 gündür Almak istediğim oyundu, yanına kampanyalı oyun yada kulaklık bekliyordum, eklediğim anlık indirimli roccat ve usb kablosu ile Türkiye fiyatına geldi, amazon.de de ürünlerin kampanyasız fiyatıyla sepete eklenip toplanıp kargo ucretinin hesaplaması gerçekten harika

Bende aldım oyunu fakat teslim tarihi, 1aydan fazla seneye, 02-30 Ocak 2017 görünüyor.
    Sizde teslim tarihi aralığı nedir?

• Aynı durum bendede var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Hocam ben sipariş verdim ama daha elime ulaşmadı. En az 4 kişi falan var alan. Mantık olarak bölge kodu 2 olduğu için tr altyazılı olması gerkiyor. PS konusunda tr altyazılı olduğunu söylüyorlar. Gelince hepimiz öğrenecez

Kaç güne geliyor acaba. Başka oyun aldınmı peki baya bir soru yagmuruna tuttum ama bayadır witcher almak istiyorum indirimleri bekliyorumda ondan soruyorum
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Amazon.de şuan ön sipariş olarak EUR 235,00'ya satıyor.
  • 
Sayfa: önceki 85268527852885298530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.