Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82278228822982308231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    black friday yoğunluğu sanırım. 1 günde Almanya'dan Türkiye'ye gelen paket 3 gündür gümrükte bekliyor şaka gibi
  • 3 günde 3 ülke gezen ceket geldi

Winter2016 indirimi ile toplam 47 euro ya M beden aldım. Çok şık ve kaliteli özellikle iç kısmından nasa teknolojisi akıyor Ön ceplerin içi polar tarzı kumaş gibi elleri sıcak tutmak için. fermuarlı iç cebi de oldukça büyük.

https://www.amazon.de/gp/product/B01J3JSRR6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Merhaba, Audio Technica ATH-M50x tekrar 120'ye düşerse birisi haber ederse sevinirim. Vergi iadesi olayı Amazon Almanya'da da mevcut dimi?
  • arkadaşlar bu almanya sanki black friday i çok da sallamıyor gibi. asıl indirimler cyber monday de mi olacak, ana sayfada da hep cyber monday reklamı geliyor.
  • Ben alırken de öyleydi hocam. Konunun ilk sayfasını okuyun ilk mesajda bilgiler mevcut.@StaatSanWalt

@Vatov Öyle valla hocam sorma 50 TL zarardayım öğrenci adamım koydu valla :)
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Daha çok teknolojik ürünler de oluyor

Black friday gibi iyi indirimler oluyor

İyidir

Bir hafta daha bu konuyu takip edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Tr gonderim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

bu 10 dolarlık ya da euroluk indirim nasıl oluyor biri açıklyabilir mi

master card kampanyası vardı.. 10 euro indirimi olan.. bildiğim kadarıyla bitti.. 50 dolar aldığınızda 10 dolar hediye geliyor.. 100 euro aldığınızda 5 euro hediye geliyor.. ilk sayfada anlatılmış hocam..
  • chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam iki üründe güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

quote:

Orijinalden alıntı: Darkwoods My Betrothed

quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

Arkadaşlar ps4 oyun öneriniz var mı? 10-20 dolar aralığında?

Bloodborne tavsiyemdir. 2 yildir PS4 kullaniyorum, konsolda oynadigim en saglam oyunlar arasinda ilk 3'e girer. Zaten diger ikisi de Witcher 3 ile Last of Us.

Link alabilir miyim acaba? Mobilim de indirimli olarak bulamadım.

https://www.amazon.com/Bloodborne-PlayStation-4/dp/B00KVR4HEC?th=1

Bu yalniz dijital. Yani size kod verecekler o kod vasitasiyla oyunu cihaziniza indireceksiniz. Kutulu degil. Ben cogu zaman dijital aliyorum oyunlari. Cok daha ucuz. Ve forumda konusu var, isiniz bittiginde oyunla satabiliyorsunuz kolaylikla.

• İyi akşamlar arkadaşlar,

Amazon.de üzerinde şöyle bir laptopa denk geldim:

https://www.amazon.de/gp/product/B01M26A6BG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

HP 15 – BA040NG (Y0 W42EA) 15.6 inch HD LAPTOP (AMD Quad-Core E2 7110, 4GB RAM, 128GB SSD, AMD Radeon R2, FreeDOS 2.0/Black

Özellikleri:
    AMD Quad Core E2 7110 (1.8 GHz, 2 MB cache); AMD Radeon R2
    Features: laptop 15 inch with: HD BrightView Screen, WLED backlight, DTS Studio Sound with 2 speakers, HD Webcam, DVD Writer, HP Lounge (Unlimited access to music)
    Battery: Li-ion Battery, 4 Cells, combined with 41 Wh, connections: 1 HDMI; 1 x Earphone/Microphone, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1 RJ-45, 1 SD card reader for your media of different formats
    Manufacturer's warranty: 1 year years when fulfilled by Amazon. In the event that this product is sold and dispatched by a private seller The respective seller's own terms and conditions apply.
    Box contents: HP 15 – BA040NG (Y0 W42EA) 39.6 cm (15.6 inch) in black

Sizce nasıl alınır mı değer mi?

720 TL'ye geliyor herşey dahil.

Temel günlük internet vb. kullanım için? SSD'si var :)

• dogusvealp D kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler

• ASiL35 kullanıcısına yanıt
    Güle güle giy koltuk altından koltuk altına kac cm hocam o mont söylermisiniz acaba
  • ASiL35 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam rengini cok begendim black friday sagolsun bu sene millet alamadigi columbialari doldurdu guzel oldu

• asus msi evga bf den haberleri yokmu gtx 1070 yalan oldu hiç kıpırdamadı
    bf bekledik dolar yükseldi bfde boş çıkınca patladık eskiden 1500e 1070i alabiliyorduk bekleyerek yanlış yaptık
  • powercolor rx460 için yorum yapıcak arkadaş yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albayraktar

Normali global olan hocam, herhangi bir sorun çıkmaz, ama emin olayım derseniz chate danışabilirsiniz. İyi alışverişler.

benimkide global o zaman benimkide normal :) son olarak chat linkini alabilirmiyim bir türlü bulamadım chati.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcifal

quote:

Orijinalden alıntı: gökhan86

Ne oldu Bf bitti mi?

Söylenmişti zaten 25 kasım günü içi çok bir beklentiniz olmasın o hafta bulduklarınızı alın diye..

bugün bir toplu iğne almadım.. ne olacak şimdi
  • arkadaşlar arka arkaya 5 tane sipariş girdim, bunlardan 1i 83 Euro bir diğeri 200 euro , geri kalan 3ü ise herbiri 70 euro civarında, gümrükten sorun çıkar mı bu kadar çok sipariş girdiğim için? arka arkaya dizmiş gibi oldum. Daha hiç biri kargoya verilmedi muhtemelen aynı anda onaylanıp kargoya verilcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: picasso2

asus msi evga bf den haberleri yokmu gtx 1070 yalan oldu hiç kıpırdamadı
    bf bekledik dolar yükseldi bfde boş çıkınca patladık eskiden 1500e 1070i alabiliyorduk bekleyerek yanlış yaptık

Zaten çok satan bir ürün olduğu için indirim yapmıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 82278228822982308231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.