Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir (21 Mobil) - 5 Masaüstü21 Mobil
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.748
Tıklama
Giriş
    453 Mesaj

aynısını takipteyim hocam stoğa girerse size zahmet bi haber ederseniz çok sevinirim ders çalışamıom bakmaktan
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vatana kanat gerdik Uğrunda neler gördük Dörtbin de şehit verdik Harekat derler bize.......
  • Yarbay
    3548 Mesaj

Ah pc başında olsaydım ne giftler alacaktım
    |
    |
    Siyah Kalem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ASUS VG27AQ 165hz | Logitech G710+ | SteelSeries Rival 710
  • Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

hanımının, kız kardeşinin, ablasının vs ayağı 36 numara varsa şu ayakkabıyı kaçırmasın.

Türkiye'de 500 TL amazon'da 30 euro :D
    https://www.amazon.de/Columbia-REDMOND-Damen-Trekking-Wanderhalbschuhe/dp/B00ROT6VYE/ref=pd_sbs_309_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=G3B8EJ5YXK51J3SRPB8W

Süper fiyat, tipide çok iyi bence, aldım 1 tane hediyelik.

• Yüzbaşı
    736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alee271

512 GB 67,14 EURODAN SSD ALAN ARKADAŞLAR

6-10 gün içinde stokları geliyor ve gönderiliyormuş.

Bilginize

2 gunden beri boyle bir sey yazacak bir insan evladı beklıyordum (ciddiyim)

yollamayacaklar iptal olacak diye içim ıcımı yıyordu...

elime gelene kadar inanmayacagım ama...

içime su serptin cok tesekkur ederim....

• Teğmen
    135 Mesaj

birkaç ürüne özel değil. kur dalgalanmalarını anlık olarak ürün fiyatına yansıtmıyorlar satıcılar. ki öyle peynir ekmek gibi satılan, çokça müşterisi olan ürünler değilse kur dalgalanmalarını fiyata yansıtmaları daha da zor oluyor.

siz yine birkaç üründen biri diyeceksiniz ama mesela sony rx-100 m3 compact kamerayı ele alalım. tr fiyatı 1794 lira. çek taksit puan garanti vs hesabı yapmayacağım. amazon.de fiyatı 579 euro. vergiler dahil 3340 liraya geliyor. şu an black friday indirim kapsamında değil. türkiye ile aynı fiyata gelmesi için yüzde 46 indirime girmesi gerekir. ki şu anda amazonda en fazla indirime giren dijital kamera (eski model döküntüler dahil) bile bu kadar indirime girmemiş.

başka bir örnek daha vereyim. nikon d610 makina türkiyede 4359 lira. amazon.de den satın alırsanız 8792 liraya geliyor. şu an indirimde değil. ve yüzde 50 üzeri indirime girmez.

ha, mutlaka daha ucuz ürünler var ki böyle bir başlık var ve donanımhaberde en etkin başlıklardan biri. ama şartlanmamak lazım yurtdışından alışveriş yapmaya.
    |
    |
    CuteDad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2154 Mesaj
    Sennheiser HD 598Cs, closed headphones

siparişi iptal ettim closed olmasa alırdım, 598 için çok iyi şeyler okudum ama bu o kulaklık değil beyler isim benzerliği var bu kulaklık bariz daha kötü..

düz versiyonu amazon.com 147$ indirimsiz bakalım belki indirime girerse onu alacağım.
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cinemaximum2016

Arkadaşlar bilgisayar kasası önerisi olan varmı
    |
    |
    Xbox one bekliyorum ama sanırım havamızı alıcaz
    |
    |
    Arkadaşlar PS4 Slim için garanti durumunu açıklıyorum.

Sony Türkiye ile görüştüm, eğer garanti belgesi üzerinde geçerli ülkelerde Türkiye var ise biz 1 yıl bakarız dedi.

Amazon ile de görüştüm, 2 yıl garantisi var dedi.Türkiye bakmasa bile bize gönderin biz bir sorunda ücret iadesi veya değişim yaparız dediler.

Daha önceden biliyorum amazon gerçekten ürünlerin arkasında duruyor bunu buradaki baya kişi de tecrübe etmiştir.

Durum budur herkes bilerek satın alsın.

Orijinalden alıntı: Man Down

hocam halen aynı fiyat, onun üzerine 30 euro kadar gümrük masrafı var tabi :)

https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-500GB-schwarz-CUH-2016A/dp/B01LQF9RDI

Tamamdır hocam teşekkürler, bende alayım o zaman bir tane.. o kadar indirmişler ayıp olmasın
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: ismet07

vergi almadıklarını bılemezsın orda vergi alınmadı yazmıor :)

ayrıca ne zaman 183 euro dusdu bu monitor 220 lerde sadece urun kacırmısım bende 144hz arıom

Vergi alınmadıklarını bilemez miyim

Hocam kaç kere gümrüğe vergi üstü ürününüz girdi bilemiyorum ama benim bi 15-20 olmuştur. Gümrüğe tabi yani vergi alınması gereken ürünü senin vekaletin olmadan bir Allah'ın kulu gümrükten çıkarıp da kargoya teslim edemez

hayırlı olsun, da yalnız burdan biri böle warehose dan ürün almış %18 vergi istendiğini söylemişti, biraz şans işi sanırım

• DH Yönetici
    1783 Mesaj
    Amazon.com ve .de ikisi birlikte toplam 5 PS4 oyunu almış bulunmaktayım. Bu bf oyun ağırlıklı geçti. Birde Dx Racer 1 de bi indirim olsa güzel bir indirim alacam direk.

|
    |

Orijinalden alıntı: legolasbride

Roku indirimde şuan ama stick modeli normal modeli indirime girer mi bilmem.Deal:$34.99 + $6.08 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Geçen sene Fire tv stick almıştım.bu sene roku stick aldık.Seneye ne alırız artık bilmiyorum.Bu Bf tek hedefim Roku idi aldım rahatladım.Çok ekstrem bir indirim olmaz ise başka birşey almayı düşünmüyorum

Teşekkürler. Benim beklentin box modelineydi. Zaten apple 4 var. Sırf dts-hd ve h265 desteği için alacaktım.

Her şey otomatik hocam, masrafları vs Amazon hesaplıyor işlemleri onlar hallederiyor. Kargo direk adrese geliyor.
    |
    |
    swat882 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu hariç hepsi :) 1 yılda 10 15 kez anca kullandım sağ kulaklığı bozuldu.
    |
    |
    ugguurr07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir ps4'da ben patlattım. Dövize inat alışverişe devam:) Bu arada mastercard kampanyasından nasıl yararlanırım? Ana sayfada bir açıklama göremedim?
    |
    |

Orijinalden alıntı: qedo

quote:

Orijinalden alıntı: Alee271

512 GB 67,14 EURODAN SSD ALAN ARKADAŞLAR

6-10 gün içinde stokları geliyor ve gönderiliyormuş.

Bilginize

2 gunden beri boyle bir sey yazacak bir insan evladı beklıyordum (ciddiyim)

yollamayacaklar iptal olacak diye içim ıcımı yıyordu...

elime gelene kadar inanmayacagım ama...

içime su serptin cok tesekkur ederim....

yine yollamayacaklar, müşteri temsilcisinin dediğine pek bakmamak lazım.
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Ah pc başında olsaydım ne giftler alacaktım

Şans hocam ben sabah gördüm pek ilgilenmedim zaten uygulanışta ufak tefek sıkıntılar vardı olmuyordu sonra öğlen 3-4 gibi bir daha denedim oldu ama bu sefer de kullanamadan akşam silmişler hemen

Sonra geldi 1-2 kişi chat e bağlanın falan dedi bağlandık sağolsun iyi birine denk geldik 10$ courtesy tanımladı işte bugün de bir 10$ daha göndermişler
    |
    |

• Yüzbaşı
    465 Mesaj

Bende 42.5 yerine 42 aldım hocam ve bot hala var ve daha ucuz , alabilirsiniz
    |
    |
    TorukMactoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,005
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.