Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81628163816481658166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HyperX Cloud II 65 dolar TR gönderilmiyor ama takipe alın derim belki açılır.

https://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-PS4/dp/B00SAYCVTQ/ref=lp_12324976011_1_1?srs=12324976011&ie=UTF8&qid=1480085572&sr=8-1

G.SKILL RIPJAWS KM780R MX Mechanical Gaming Keyboard, Cherry MX Blue

https://www.amazon.com/G-SKILL-RIPJAWS-KM780R-Mechanical-Keyboard/dp/B0186W6PB6/ref=lp_12356219011_1_2?srs=12356219011&ie=UTF8&qid=1480085597&sr=8-2

tamda mekanik klavye ihtiyacım vardı...Cherry mx blue olması bilek desteği olması geniş ve güzel olması beni cezbetti acaba corsair strafe ile karşılaştırınca hangisi alsam ya da beklesem mi karar veremedim ?

• salagil kullanıcısına yanıt
    silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacidayi -- 25 Kasım 2016; 17:57:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Bazı Clarks ayakkabılara sepette %20 indirim gelmiş, Mastercard ile aşağıdaki ayakkabıyı 33 Euroya aldım.

https://www.amazon.de/gp/product/B008Y8HHCY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

tüm indirimli ayakkabıların linki varmı hocam

Aradım ama bulamadım öyle bir link. Bir Clarks ayakkabı modelinde %20 indirim vardı, sonra benim beğendiğim ayakkabıyı da geldi 1 saat sonra. Ama hala bazı Clarks modellerinde yok. İlginç bir mekanizma var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G900 YANIYOR

sağ taraftan 75 dolar amazon gösteriyor hemen alın :)

• Rezalete bakın. 1 haftadır ürünü bekliyorum kargo takip numarasında bir güncelleme olmuyordu. Bir arkadaş iparcel'e mail at dedi hemen cevap yolladılar. Amazon adamlara ürünü göndermemiş. Bu nasıl bir rezalettir böyle? Parayı falan çektiler müşteri hizmetleri her şey yolunda diyor birde utanmadan?

Thanks so much for reaching out. I've checked into your shipment and it doesn't look like we ever received the actual package from Amazon.
    They did give us some details on it letting us know the order was placed on 20.11.16 and that it was on the way but it never reached us.

I'm sorry there's not a lot more we can do for you right now as the retailer handles getting the shipment to us.
    Your best next steps would be to reach out to Amazon and let them know it doesn't seem to have been shipped.
  • yanlızkurt007 kullanıcısına yanıt
    Strafe bence
  • Yalniz asil amazon'dan hic haber yok....amazon.com firsatlari ciliz mi kaldi arkadaslar? Demek ki almanlar olmasa yandik.

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Daha uygunu vardı dostum!

• FUJIKA kullanıcısına yanıt
    anladım hocam pardon yanlış anlamışım seni
  • aceloq kullanıcısına yanıt
    Mekanik uzun süre kod yazımında sesi rahatsız edebilir endişesi yaşıyorum hocam sizin daha önce bu tip bir model deneme şansınız oldu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

ps4 siparişinde parayı henüz çekmedi sizde durum nedir?

Yarın çeker. Amazon Kargolama süreci hazır olmadan çekim yapmıyor.

Benden 15 dk önce çıktı. Sevkiyata hazırlanıyor diyor şu anda. İkinci kol için en iyi seçenek amazon.com mu hala?
  • çetinov kullanıcısına yanıt
    çok aşırı sıcak tutuyor ayağımı, hatta gereksiz bir sıcaklık :)

Nefes almıyor ayakkabı sanırım, o yüzden.
  • picasso2 P kullanıcısına yanıt
    gelmez o ya ben hepsiburadadan alıcam 1850 tl ye geliyor bıktım beklemekten kaç saatir uyku uyumadık
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Sadece kapalı olduğu için mi kötü dediniz yoksa driverları filan da mı farklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

ps4 siparişinde parayı henüz çekmedi sizde durum nedir?

Yarın çeker. Amazon Kargolama süreci hazır olmadan çekim yapmıyor.

Benden 15 dk önce çıktı. Sevkiyata hazırlanıyor diyor şu anda. İkinci kol için en iyi seçenek amazon.com mu hala?

2.kol için en uygunu amazon.com

• Arkadaşlar,

Kullanış bakımından uzun ömürlü olarak, hangisini önerirsiniz, 2tb olarak düşünüyorum ama kararsız kaldım.

• Seagate Backup Plus Slim 2TB Portable External

• Seagate Backup Plus Slim 1TB Portable External

• WD 1TB Black My Passport Portable External

• Seagate Expansion 1TB Portable External

edit: link hatası

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LampdaLamp -- 25 Kasım 2016; 18:0:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyde

Yanıyorrrrrrrr Logitech G900 75 + Kargoya aldım ödeme yöntemini sonradan değiştirebiliyor muyuz ? Hatta Gift Kart alsam Kredi Kartı yerine ödeme yapsam ?

link var mı

• Altyazar kullanıcısına yanıt
    3 ay önce aldım 40 dolara

• 
Sayfa: önceki 81628163816481658166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.