Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80948095809680978098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dövüş oyunu severler şuna bi baksın, sepette 32 euro oluyor bana gayet güzel geldi fiyatı ki markası da hori

https://www.amazon.de/PS4-Fighting-Stick-Mini-PlayStation/dp/B019MMN94A/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480068045&sr=8-2&keywords=FightStick
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaeNs

Kime göre? Neye göre? Rival daha iyi bir sensöre sahip. Hem de switchleri logitech'in switchlerinden daha iyi.

Rival 300 varken g502 almanın tek mantıklı yanı ellerin küçük olması olabilir bence.

Cs go takılıyorum arada onun için alıcaktım hocam. Rival 300 daha büyükse g502 den onu alayım

bu linkteki bana kaça patlar:
    https://www.amazon.com/SteelSeries-Rival-Optical-Gaming-Mouse/dp/B016KG7I8O/ref=sr_1_45?ie=UTF8&qid=1480065891&sr=8-45-spons&keywords=steelseries+rival+300&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BPG2004 -- 25 Kasım 2016; 13:7:55 >

• Arkadaşlar shop liste attığımız ürünler indirime girince mail olarak bildirim gelir mi ?
  • ps4'ü alasım varda evde tv yok, monitör sadece dp portlu. yanına tv/monitör lazım birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Ps4 1 tb+2kol+call of duty paketini iptal ettim bunu aldım.Umarım pişman olmam,
    yanına gold wireless ve 1 kol da ekledim.

Hocam bence sizin sipariş ile bunjn fiyatı aynı gibi. 1 tb ilave kol ve oyun ile birlikte zaten arada100 Euro farkı karşılar gibi?

call of u oynamayacaktım direk satacaktım zaten 150 tl desek,70 lira için 1 tb dan vazgeçmiş oldum.Kararsız kaldım ancak hata ettim galiba
  • Amazon.de de hala Cyber Monday yazıyor anasayfada neden hala BlackFriday Yazısı gelmedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Of babalar of

SteelSeries Arctis 3 Gaming Headset with 7.1 Surround for PC, PlayStation 4, Xbox One, VR, Android and iOS - Black
    70$
    https://www.amazon.com/gp/product/B01LWYNW1D

Yeni ürün dibin dibi

Hocam bu Steelseries arctis 3 mü iyidir yoksa HyperX Cloud 2 mi? İlk defa görüyorum bu ürünü yardımcı olan olursa çok mutlu olurum

Bende meraktayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    Tek kol tabiki var, neyle oynayacak millet alıp
  • Abi resmen hiç aklımda yokken konsol sahibi olmak üzereyim :D Tek kelime ile ef-sa-ne fiyat gerçekten.. Daha önce hiç konsol sahibi olmadığım için 500 GB problem olur mu bir tek o konuda emin olamıyorum.
  • Dün iyi ki almamışım 300 euroya ps4 bundle şimdi 500gb olanı aldım geçtim iyi oldu. Emeği geçenlere teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kime göre? Neye göre? Rival daha iyi bir sensöre sahip. Hem de switchleri logitech'in switchlerinden daha iyi.

Rival 300 varken g502 almanın tek mantıklı yanı ellerin küçük olması olabilir bence.

Rival 300 cok dayaniksiz hocam cabuk bozuluyor ve servisi kotu ss in, logi gibi degil. Cok gecerli bir sebep bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagle27

Hiç aklımda yoktu ps4 falan zor tutuyorum kendimi usta sanırım alacağım :)

+1

• Hiç aklımda ps4 yoktu 2 ay önce yeni pc topladım daha önce konsolumda olmadı ama TR fiyatına bakınca çok iyi görünüyor arada kaldım Alınır mı ne dersiniz ?
  • quote:

pmw3366 vs pmw3310
  • Param olsa ps4 ü alıcam çok çok iyi fiyat
  • Arkadaşlar 100 liray kadar önerebileceğiniz bir kulaklık var mıdır günlük kullanım için güzel bir fırsat olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

normal ps4 var yoksa anında kapardım pro cıkmasa gene kapardım :D pro artık birakaç sora alırız sanırım bütceyi 0ladık

Seneye pro ya da böyle bir güzellik yapmalarını bekliyorum almak için. Olmazsa 2 sene sonra :)
  • Beyler slimi alicam pro bekliyordum..nr dersiniz

• 
Sayfa: önceki 80948095809680978098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.