Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80468047804880498050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ininal var bende aynısı sayılır ama neyse çok alıyor demek ya :(
  • Blueheron B kullanıcısına yanıt
    Hocam 42.5 yok işte
  • arkadaşlar her gördüğünüze atlamayın önce tr ye fiyatlarına bakın ürünün.geçen günlerde jack jones mont için çok uygun çok uygun denildi ancak mizuda birebir aynı mont amazondan çok daha ucuzaydı. Dikkatli olalım
  • Sunun fiyati cok uygun ama neden 50 dolarlik vergi koyuyo ki?

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00MCHE38O/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1480053138&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=sony+bluetooth+headphones&dpPl=1&dpID=416gg9lTpkL&ref=plSrch

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resul069 kullanıcısına yanıt
    Euro kuru ile alınca zaten abartı oluyor TL ödersen. Euro öde deyince kuru bizimkine yakın veriyor ama yine çok fazla :D Ne olacak bu hal.
  • Arkadaslar amazon.de de black fridat basladimi acaba ?

• doobeyy kullanıcısına yanıt
    Bazı ürünlerde vergi hesaplaması sorunu var.
  • İsteyen olursa buradan mesaj atıp istiyor zaten (büyük ihtimalle görmüşsünüzdür) ama burada mesaj atıp konuyu sabote etmek veya çek-satışta 5$ hediye çeki verilir diye ilan açmanın saçma olduğu düşüncesindeyim zaten biraz daha konuyu sabote ederseniz büyük ihtimalle uzaklaştırma alacaksınız.
  • MX300 750GB dün .com dan çekemedik bugün .de den almak nasip oldu avro yüzünden 30 lira fazlaya gelecek ama 1 haftada gelecek.
  • Caykara_61 C kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal sorunsuz giyersin botları öyle dar değildi. Ayakkabı olsa kork derdim :)
  • claswan kullanıcısına yanıt
    Allah affetsin hocam :D gidiyoruz ama sonumuz hayrola. BF dedik bişey almayacaktık bütün bursu buraya verdik
  • ssd varmi 120-240 gb?

• Keşke kalkmasaymisim der gibiyim daha birsey goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

Hocam ininal var bende aynısı sayılır ama neyse çok alıyor demek ya :(

ininal daha beter

ben hesaplamamı şu şekilde yapıyorum ve genelde tutuyor

meselahttp://www.altinkaynak.com.tr/Doviz/Kur/Guncel burdan satış kurunun 3.6650 bende 3,765 civarı çekiyor

ama kurlar oynadığından beri garanti acayip geçiriyor en az parayı 3-4 gün provizyonda tutup bugünler içindeki en yüksek kurdan al sat yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah kalktım ve hesap kilitlenmiş, aldığım herşey uçtu, fax felan istiyorda bir gün içinde geri açılabiliyor mu? yoksa hiç uğraşmıyacağım, lanet olsun
  • Sandisk 512GB M2 SSD.143 Euro.Tabi 67 euroluk adata gibi fırsat değil ama yinede fiyat iyi.

https://www.amazon.de/SANDISK-X400-2280-512GB-intern/dp/B0194MV3XM/ref=sr_1_4?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1480053604&sr=1-4
  • appta kodu girmelik yer bulamadım ilk girişim deel ki
  • HyperX Cloud II Gaming Kulaklık (PC/PS4/Mac için) Kırmızı
    EUR 63,77

Corsair Gaming VOID Wireless RGB Gaming Headset - Carbon
    USD 70.97

Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround Sound Gaming Headset
    USD 80.55

Fiyatlar kapı teslim, ve ben alacağıma karar veremiyorum ya bir türlü :/ kablosuz istiyorum ama kablolu şu iki alet beni al diyor resmen..
    +amazon.com 10dolar indirimi yollamış sabah...
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru dediniz de columbia,the north face,merrell gibi outdoor markalarında yarı yarıya hatta daha ucuza bulunabiliyor. Bakın timberland botta da çok fark var :) Hatta 3-4 saat evvel 8-10 euroya merrell bot kapışıldı bu başlıkta amazon.fr üzerinden:)

Kulaklık,mouse gibi ürünlerde cidden ucuz oluyor. Rüzgara kapılmamak lazım tabii her ürünü bir Türkiyeden de check etmekte fayda var.
  • Clarks marka ayakkabı daha önce giyen var mı? Bir tane sipariş etmek istiyorum ama kalıpları hakkında hiçbir bilgim yok. Skechers 41.5, Nike 42.5 giyiyorum.

• 
Sayfa: önceki 80468047804880498050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.