Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79467947794879497950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E2i4LiFe

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

HyperX Cloud II Gaming Headset for PC & PS4 - Gun Metal $64.99

Cloud II'nin gun metal rengi Türkiye'ye gönderilmiyor. Nedenini anlamak zor.

Arkadaşlar .com a bakmayın .de de gun metal versiyon 66euro gönderim var almaya devam edin keyfinize bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Php

Boşuna yazıyorsun. başlıkta 50 kere yazdım blackwidow almayın diye Hüloğğğ RGB diye atladılar yine.

CM Storm F/P konusunda çok iyi klavyelerde onu da belirtelim.

Boşver hocam biri görüp işine yararsa ne mutlu. CM lerde güzel katılıyorum ona. Ben aktifken çok Türkiyede az vardı ve az satıyordu ondan atlamışım.
  • Logitech G303 Mouse dip fiyat 25$ + kargo

https://www.amazon.com/Logitech-Daedalus-Performance-Gaming-910-004380/dp/B00TKFD51M/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1480005629&sr=1-1&keywords=g303

Not: kalitesini bilmiyorum türkiyede 170 lira civarında fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mühendis -- 24 Kasım 2016; 19:44:47 >
  • hocam şu ramle ssdye 1 dolar indirim gelse yetecek zaten bugün ikisinide almıştım ama herşeyde vardır bir hayır bekliyoruz bakalım.
  • Corsair Gaming K55 RGB Klavye bekleyenler stoklara girdiğinde gönderecekler.Ben Almayı düşünüyorum ama kargo sanki pahalı geldi bana

https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-K55-Keyboard-Backlit/dp/B01M4LIKLI/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480005530&sr=8-2&keywords=Corsair+k55

Order Summary
    Items: $49.99
    Shipping & handling: $29.29
    Total before tax: $79.28
    Estimated tax to be collected: $0.00
    Order total: $79.28

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    hocam bende bekliyorum aman yazmadan geçme !! (bende yazarım denk gelırse.)
  • Güzel bi gtx 1070 indirimi varmı şuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuthWine55

Hyper x c2 kulaklığım biraz önce geldi. Ancak aşağıdaki saçma sapan durum nedeeniyle şunun mutluluğunu bile yaşayamadım. Daha bf de mouse alacaktım yalan oldum :(

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

''Arkadaşlar ayın 17sinde sipariş vermiştim 206 lira çekildi 2-3 gün sonra kargolanmıştı. Bugun kartımdan tekrar para çekilmiş neden böyle birşey oldu bilen varmı ne yapmam lazım
    Olmaz olsun böyle iş. Bankayı arıyorum amazon 2 kere ücret çekmiş diyor. Kontrol ediyorum 17sinde çekmiş ve o günki işlem açık provizyona düşmüş. Ardından 21inde amazon tekrar para çekmiş ve bu dönem içi hareketlerde gözüküyor. Amazonu arıyorum diyorum böyle böyle olmuş onlar bana diyorki imkanı yok sistemden kontrol ettik 21nde para çekilmiş sadece. 15 dakika boş boş konuştuk hiçbir şeye yaramadı biz sizi daha sonra arayacağız diyip kapattılar telefonu. Giden parayamı yanayım para geri gelse ne zaman gelecek bf de alacaklarım vardı bunlar yüzünden kartım kullanılmaz hale geldi onamı yanayım. '' :(

Amazon com dan 64.99 a indi fakat TR ye gönderim yok gözüküyor. Hayırlı olsun customer service e banka hareketlerini gösteren resmi atarsanız eminim size yardımcı olacaklardır.

• Alfred Kantorowicz kullanıcısına yanıt
    ben ilk linktekini aldım. gidip denedim boynerde nb ve nike de 42 giyen birine bunun 42 si süper oluyor tavsiye ederim 650 liraydı boynerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E2i4LiFe kullanıcısına yanıt
    Bende bu ayın 17 sinde sipariş vermiştim.Türkiye'ye yollayamıyoruz falan demişlerdi fakat para çekilmişti iptal edeceğiz dediler.Bende M.H.'lerine hiç şansımız yok mu beklesek dedim son teslim tarihine kadar bekleyin gelmez ama gelirse de şansınıza dedi.26'sı sondu bugün elime ulaştı iptal etsem fırsatı kaçıracaktım 204.80 Tlye geldi mastercard indirimiyle beraber ama sanırım şimdi tamamen kapanmış ödemeyi de yaptırmıyorlar.
  • Geçen gün bir mastercard indirimi vardı. Onu başarıyla uyguladım. Şu an alışveriş yapıyorum indirim yapmıyor. Neden olabilir acaba ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu?
  • Corsair Void Wireless veya HyperX Cloud 2 desem hangisi daha iyi dersiniz?

Sağlamlık ön planda benim için :) Çok çabuk bozuluyor özellikle Logitech'ler.

https://www.amazon.de/HyperX-Cloud-Gaming-Kopfh%C3%B6rer-metal/dp/B00SAYCVTQ

https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-VOID-Wireless-Headset/dp/B013GMX9HE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480005801&sr=8-1&keywords=corsair+void

• lastzombie kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bilgi için teşekkür ederim. :)
  • Nescafe dediğin kahve Robusta adı verdiğimiz çekirdeklerin dondurulup işlenmesiyle çözülebilir hale geliyor.macchiato, cappuchino ve latte dediğimiz kahveler ise espresso tabanına süt ve süt köpüğü eklenmesiyle ortaya çıkıyor. Süt köpüğü eklerseniz macchiato, süt ve süt köpüğü eklerseniz cappuchino sadece süt eklerseniz latte oluyor.

2 kahve grubunu karıştırmak pek doğru olmaz. Tang ile Taze sıkılmış meyve suyunu karşılaştırmak gibi. Takdir edersin ki oralet le portakal suyu aynı şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Logitech G610 Orion(Red Switch) 59.99$(dip fiyat)

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01CDYB8AG/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1479972493&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=logitech+mechanical+keyboard&dpPl=1&dpID=41caei37JEL&ref=plSrch

Güzel fiyat bu klavye için.

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Kesin hatalı o bağlan düzeltirler 10 15 e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Corsair Gaming K55 RGB Klavye bekleyenler stoklara girdiğinde gönderecekler.Ben Almayı düşünüyorum ama kargo sanki pahalı geldi bana

https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-K55-Keyboard-Backlit/dp/B01M4LIKLI/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480005530&sr=8-2&keywords=Corsair+k55

Order Summary
    Items: $49.99
    Shipping & handling: $29.29
    Total before tax: $79.28
    Estimated tax to be collected: $0.00
    Order total: $79.28

Ürünün ağırlığı 1.8 pounds , kargo ağırlığı 12.1 pound yazmışlar. İyi sallamışlar.

Ürünün 7 katı kadar kargo ağırlığı mı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarsi

RAZER Hammerhead Pro V2 nasıl kulaklıktır varmıdır kullanan eden ? 180 tl gibi bir rakama alınabilirmi. Telefonda müzik dinlemek için alacağım

Cevap verebilecek var mı? ben de aynı soruyu soruyorum, arada kaynamasın istedim. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 79467947794879497950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.