Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
70 Misafir (5 Mobil) - 65 Masaüstü5 Mobil
260.293
Cevap
2.943
Favori
13.389.417
Tıklama
Giriş
    2078 Mesaj

Bana uygun olduğumu ve sistemde gözüktüğümü söyledi.

- If you were eligible for the promotion you’ll receive a replacement code in the next 1-2 business days.
    - Could you check I'm eligible or not please?
    - I can see here that you are eligible on the promotion.

Unfortunately, as much as I would love to do that, our system will not allow me.
    Here's what we can do instead.
    You can place the order now and once we applied the replacement code on the account, we can issue the refund for the amount of promotion on the order and remove the credit on the account.
    I can make a personal follow up on that for you to prevent the hassle of contacting us again regarding the same issue.
    I hope that somehow works for you.

Thank you. I'll set a personal follow up on this and once the promo has been issued on your account, I will refund the $10.
    And remove the credit on the account.
    I hope I was able to address your concern. In the meantime, would there be anything else I can help you with today?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kongor -- 24 Kasım 2016; 14:58:3 >
    |
    |
    Zebza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    569 Mesaj
    |
    |

Fotoğrafçı varda :) lens hiç bakmadım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Wheatley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5271 Mesaj
    yokmu ac1200 gigabit router Blackfriday fiyatına yahu.

Daha önce verildi mi bilemiyorum ama amazon.it günün kampanyaları baya iyi...

Örnek olarak Logitech G920 TR fiyatı 1.600 / amazon.it 271.79 Euro (975 TL) / amazon.com 463 Dolar
    https://www.amazon.it/s/ref=gbph_img_s-3_b31a_746460b6?rh=i%3Acomputers%2Cn%3A425916031%2Ck%3Alogitech&ie=UTF8&hidden-keywords=B011N78DMA|B015CXCRVE|B00YUIM2J0|B0147152NW&smid=A11IL2PNWYJU7H&pf_rd_p=2bf745d6-d98e-4aee-b2e2-afb53ebeb31a&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A11IL2PNWYJU7H&pf_rd_r=08KF8FDVWQDT3HBPERPB

Merrell ayakkabılarda da indirim söz konusu
    https://www.amazon.it/b/ref=lp_12021148031_gbph_img_s-3_b31a_4ae7a560?rh=i%3Ashoes%2Cn%3A12021148031%2Cn%3A12021148031&ie=UTF8&smid=A11IL2PNWYJU7H&node=12021148031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rynell -- 24 Kasım 2016; 14:59:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

• Yüzbaşı
    325 Mesaj

Siparişin 75Eur'yu geçmezse vergi ödemezsin. Farklı siparişlerin toplamı gibi bir durum yok.
    |
    |
    Bozyayla2015 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SB Z amazon.de'de daha ucuz hala. 1.5 aydır bu fiyatta orada, fark 6 lira civarı ama avrupa'dan alınca garanti yönünden bizim lehimize olabiliyor bazı markalarda creative'de durum ne bilmiyorum.
    https://www.amazon.de/gp/product/B009RPQA2G/

60.5€

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Kasım 2016; 14:58:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj

satıcı amazon değil.. riskli 100 euro verilmez :)
    |
    |
    Barerkican kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kongor

Unfortunately, as much as I would love to do that, our system will not allow me.
    You can place the order now and once we applied the replacement code on the account, we can issue the refund for the amount of promotion on the order and remove the credit on the account.
    I can make a personal follow up on that for you to prevent the hassle of contacting us again regarding the same issue.

Thank you. I'll set a personal follow up on this and once the promo has been issued on your account, I will refund the $10.
    I hope I was able to address your concern. In the meantime, would there be anything else I can help you with today?

Adamlar sana özel indirim yapmış, sistemde gözüktüğün falan yok. :)
    Artık ne kadar başlarını şişirdiysen dayanamamışlar.

"Unfortunately, as much as I would love to do that, our system will not allow me. "

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Columbia Cascade Ridge II Softshell alan arkadaşlar ben 1.83 ve 90 kiloyum large almıştım, 1 hafta önce ulaştı elime. Giyiyorum sorun yok beden olarak. Ancak kapşonu çok geniş, o kısım rahatsız etti beni. Onun haricinde çok kaliteli, 4 derece havada içimde ince triko ile gezdim sıkıntı olmadı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr.ED
    Gel vatandaş gel. Sıvı soğutmasız bilgisayar kalmayacak.
    LEPA Liquid Cooler Cooling 240MM $57.99

Güzel fırsat, yorumlarda iyi oldukça. Son 6 ürünmüş, acele etmek lazım.
    |
    |
    |
    |

Bunu en ucuz şekilde hangi aracı ile almamı tavsiye edersiniz ?

Mesela borderlinx2mi Amerikaniste mi hangisi sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

aynı, tek fark kontrolcü. amazonda en başta ki incelemede kulaklığı kontrolcüye bağlamakla direk ses kartına bağlamak arasında kalite farkı olduğunu yazmışlar birde. benim de ses sisteminin kontrolcüsü var, kulaklığım ses kartlı zaten o yüzden z daha mantıklı. amazon.de'de hala daha ucuz bu arada, biraz daha düşebilir belki bekleyeceğim ben.

daha düşmez ben şiparişi geçiyorum aslında ben asus xonar istiyordum ama koca bf geçti 1$ indirim olmadı asus da nette de araştırdım z ve zx aynı kart

bu arada zrx de 179$ şuan
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: CuteDad

quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Adamlar sana özel indirim yapmış, sistemde gözüktüğün falan yok. :)
    Artık ne kadar başlarını şişirdiysen dayanamamışlar.

"Unfortunately, as much as I would love to do that, our system will not allow me. "

Hocam mesajı editledim, tam yerini atmamışım.

Tek sorduğum şuanda g810'da indirim var, ve bu indirim ile birlikte ben bu kodu kullanmak istiyorum, bunu yapabilir miyim veya bu indirimi iptal edip bana bu siparişe özel indirim tanımlayabilir misiniz, yine mastercard ile alım yapacağım diye sordum, bana bu şekilde cevap verdi.

Edit:

- If you were eligible for the promotion you’ll receive a replacement code in the next 1-2 business days.
    - Could you check I'm eligible or not please?
    - I can see here that you are eligible on the promotion.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kongor -- 24 Kasım 2016; 15:1:20 >
    |
    |

• Binbaşı
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Taotronics i ben de kullaniyorum cok iyi

Dediğiniz model bu değil mi hocam?

https://www.amazon.com/gp/product/B01GNYFT8E/

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan nan galad...
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj

Evet hocam

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Arwen Undomiel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.