Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.269
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71307131713271337134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

Amazon.com da Columbia polar ve yelekler 20$ civarı ama maalesef gönderim yok.alman sitesinden 25€ ya aldık.

Bende iki tane aldım 45 euro, kargo ücretsiz, gayet güzel alışveriş. Amazon.com dan alsak daha pahalı olurdu herhalde kargo vs vs ile.

ben de colombia mont alacağım. acaba bf de fiyatlar daha da düşer mi? veya bu kışlık ürünlerde olan 20 indirim biter mi?

Düşse de beden kalmayabilir. Columbia 2 sweet için 45 euro gayet ideal bir rakam. Daha da düşeceğini sanmam açıkçası. Diğer ürünlerde olabilir tabi bilemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla çok güzel indirimler geliyor yanıyo bildiğiniz black friday için kendimi tutamıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suddenly30 -- 13 Kasım 2016; 1:41:40 >
  • Sennheiser CX 300 II Precision Enhanced Bass Earbuds, Black

Hocam bu ürünün kargo ücreti ne kadar bulamadim yardım lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: DewilBurak

Hocam ben de i5 6500lü sistem kuruyorum fakat stok fan yeterli diye yorumlar okudum siz niye ek olarak cooler master fan almayı düşünüyorsunuz?

10-11 aydır i5 6500 , Evga gtx 960 4GB'lı bir sistem kullanıyorum. Stok fan oldukça yeterli çünkü işlemcinin çektiği watt oldukça düşük.

Düşük elektrik tüketimi = Az ısınma

Enerjinin korunumu yasası oldukça açık, az güçle çalışan mekanizma nasıl ısı enerjisi çıkarsın ortaya ? Ayrıca stok fan sessiz epey, ben hiç sıkıntı yaşamadım daha temizlik yapmama rağmen.

Hyper 212 türü kule tipi soğutucular Skylake sistemleriçin KESİNLİKLE önerilmiyor. Çünkü Skylake işlemciler oldukça ince ve baskıya karşı bir önceki nesil gibi dayanıklı değiller. Ben full yükte bile ısınma problemi yaşamadım stok fanla ilgili, bahara doğru macun yenilerim herhalde diye düşünüyorum. Ki zaten sistemi çok kullandığım söylenemez. Eğer şekil olsun hoş dursun istiyorsanız ucuz yollu bir sıvı soğutucu alırsınız Amazon'dan misler gibi kullanırsınız. Onu da ilerisi için düşünün derim, ben stok fanla idare edeyim sonra sıvı soğutucuya geçerim dedim ama hiç gerek yok.

Düşük güç tüketimi = düşük sıcaklık evet normal şartlarda öyle fakat işlemcilerde bu kural geçerli değil.

90w tdp 6700K nın sıcaklık değerleri 95w tdp 6300 den hatta 125w 8350 den daha yüksek. Bunun örneği milyon tane sitede görülebilir.

Bu doğadaki herşey için geçerli, dediğiniz şey ekstrem bir durum değil. Çekilen elektrik gücünün dönüşebileceği maksimum bir ısı değeri var ve bunu aşabilmesi mümkün mü ? Bilimsel olarak değil, paralel evrende belki. Skylake serisi düşük güç tüketiminin ve ısı değerlerinin alındığı bir nesil. i5 6500 kullanıcısı olarak stok fanın gayet yeterli olduğunu iddia ediyorum, bu serideki modellerin güç tüketimi ile ısıl değerleri arasında dosdoğru bir korelasyon olduğunu değil. Dikkatinizi çekerim.

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Sennheiser CX 300 II Precision Enhanced Bass Earbuds, Black
    by Sennheiser
    3.9 out of 5 stars 3,753 customer reviews | 217 answered questions
    Was: $24.95
    With Deal: $19.95 + $5.64 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details
    You Save: $5.00 (20%)
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    RX 480 ve aoc aoc g2460pf al.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Amazon.com da Columbia polar ve yelekler 20$ civarı ama maalesef gönderim yok.alman sitesinden 25€ ya aldık.

Bende iki tane aldım 45 euro, kargo ücretsiz, gayet güzel alışveriş. Amazon.com dan alsak daha pahalı olurdu herhalde kargo vs vs ile.

ben de colombia mont alacağım. acaba bf de fiyatlar daha da düşer mi? veya bu kışlık ürünlerde olan 20 indirim biter mi?

Düşse de beden kalmayabilir. Columbia 2 sweet için 45 euro gayet ideal bir rakam. Daha da düşeceğini sanmam açıkçası. Diğer ürünlerde olabilir tabi bilemeyiz.

napsam ya alsam mı? bir mont bir de polar alacaktım. bilemedim şimdi? bu fiyatlardan daha fazla düşmez mi

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    2 tane zanzara var mağaza güvenilir mi diye baktınız mı?

bende gece gece aldım yine bir şeyler
    amazon.de den ilk siparişim
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

https://www.amazon.de/gp/product/B00IM5JJH0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B019RV1V9Q/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ben aldıktan sonra fiyatları uçtu

• :S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, tabiki yaparız hocam.
  • :S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Omini filan TR gönderimi kapanmış. Onuda görünce dayanamadım fırsat bu fırsat diyip aldım. Geçen sefer 4 5 ay önce de bu fiyatlara düşmüştü kaçırmıştım çok üzülmüştüm bir daha aynı şeye katlanamazdım. :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

napsam ya alsam mı? bir mont bir de polar alacaktım. bilemedim şimdi? bu fiyatlardan daha fazla düşmez mi

Bence al, %20 indirim + vergi de düşünce uygun fiyat çıkıyor bence :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Link verebilirmisiniz ?

• Allah'im insallah bf de teleskop indirimi olur, konuda bir ilk olabilir bu teleskop alimi, astronominin ulkemizdeki gelisimini hizlanacak belkide

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    ben n11 indirimde 620 ye aldım asus pro gaming z170 i tr den garanti olsun diye, .com da 150 dolar civarı orayı da tercih edebilirsin
    alışverişle baya çek dağıttı n11 önümüzdeki günlerde çek bulup tr den de alabilirsin uyguna
    küçük parçaları bu şekilde alacağım bende, fırsatları yakaladıkça yavaş yavaş topluyorum sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

2 tane zanzara var mağaza güvenilir mi diye baktınız mı?

bende gece gece aldım yine bir şeyler
    amazon.de den ilk siparişim
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

https://www.amazon.de/gp/product/B00IM5JJH0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B019RV1V9Q/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ben aldıktan sonra fiyatları uçtu

40€ ya diesel iyiymiş

• Sepete ekleyip son aşamaya gel 59€ amazon.de çoğu gönderilmeyen yazılı üründe hata var gönderiliyor sepete ekleyip işleme devam etmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Link verebilirmisiniz ?

Şuan mobildeyim, bu konunun ana sayfasında linki var Hocam, oraya tıklayıp columbia seçin, amazon un kendi gönderdiği ürünler %20 indirimli. Ayrıca KDV de düşüyor. İyi fiyata geliyor.

• Ignite kullanıcısına yanıt
    Zanzara ne hocam?
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Magaza adi

• 
Sayfa: önceki 71307131713271337134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.