Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71247125712671277128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stentor

https://www.amazon.de/gp/aw/social/swf/B00AAJBBWC/o=ShareProduct/ref=tsm_1_aw_swf_d_sp?vs=1

2 tane aldım kargo bedava oldu. Winter2016 kodunu unutmayın ilk sayfada var.

Normalde hangi beden giyiyorsunuz, burdan ne aldınız?
    Yorumlarda 82 kg 1.90 birisi L aldım çuval gibi oldu yazmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendı adıma ılk alısverısı yaptım..
    https://www.amazon.de/gp/product/B0052AXWUI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B01FJIM320/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    ıkısı toplam sepette 41,89 euro tutdu...yuzde 20 ındırım uyguladı...bence gayet uyguna geldı...

• Arkadaşlar acaba aranızdan amazondan playstation oyunu alan var mı ? Fifa 17 almak istiyorum 50 dolar kargosuz türkiyedeki fiyatı 320 tl.Ordan alınca türkçe dil seçeğeni olmuyor diyorlar bu doğru mu ? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvc_kvc

kendı adıma ılk alısverısı yaptım..
    https://www.amazon.de/gp/product/B0052AXWUI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B01FJIM320/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    ıkısı toplam sepette 41,89 euro tutdu...yuzde 20 ındırım uyguladı...bence gayet uyguna geldı...

Yukarda sordum size de sorayım
    Normalde hangi beden giyiyorsunuz, burdan ne aldınız?
    Yorumlarda 82 kg 1.90 birisi L aldım çuval gibi oldu yazmış

• KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Yok bana uyarda 85-90 kilo varımdır :) Bababma uymaz, şimdi ben alsam oda ister falan işin içinden çıkamayız :))
  • kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Bu polarları içlik olarak mı giyiyorsunuz montun altına veya hafif serin havalarda mı?
  • Arkadaşlar amazonla görüştüm

quote:

Satıcısı veya kargolayıcısı amazon olmayan bir satıcıdan ürün almak istiyorum fakat satıcı yeni olduğundan şüphelerim var. Satıcı amazon olmasa bile amazon koruması altında mıyım?

Ücüncuü saticidan yapacaginiz siparislerde ilk önce saticiyla iletisime gecmenizi saglamaktayiz eger satici size yardimci olmazsa biz garanti sagliyoruz.Ancak ürünün size ulasmamasi halinde bizde bloke halinde olan ürün fiyatini size geri iade ediyoruz.Yani ürünün gelmemesi halinde Amazon garantisi altindasiniz.

Ancak belirtmek isterimki normalin cok altinda satis yapan saticilar genelde pek güvenilir cikmamaktadir.

Diye bir cevap aldım.Acaba bloke olan ürün derken neyi kastettiler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrgndz -- 12 Kasım 2016; 23:17:7 >
  • Bu colombianın malı denemeden alınmaz ya,kimi küçük diyor kimi bol diyor ne kesimi belli ne kalıbı...Nort face falan daha oturmuş gibi geldi bana.
  • cnrgndz C kullanıcısına yanıt
    Bloke olan ürün demiyor bloke olan ürün fiyatı diyor. Sanırım bu aliexpress ve n11 mantıği. Siz onay vermeden para satıcıya geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powered by Plants -- 12 Kasım 2016; 23:19:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerika amazondan alırsan türkçe olmayacaktır. Menünün türkçe olması o kadar önemli mi? Altyazılı veya dublaj oyun olsa anlarım da Fifa için türkçeye gerek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrgndz

Arkadaşlar amazonla görüştüm

quote:

Satıcısı veya kargolayıcısı amazon olmayan bir satıcıdan ürün almak istiyorum fakat satıcı yeni olduğundan şüphelerim var. Satıcı amazon olmasa bile amazon koruması altında mıyım?

Ücüncuü saticidan yapacaginiz siparislerde ilk önce saticiyla iletisime gecmenizi saglamaktayiz eger satici size yardimci olmazsa biz garanti sagliyoruz.Ancak ürünün size ulasmamasi halinde bizde bloke halinde olan ürün fiyatini size geri iade ediyoruz.Yani ürünün gelmemesi halinde Amazon garantisi altindasiniz.

Ancak belirtmek isterimki normalin cok altinda satis yapan saticilar genelde pek güvenilir cikmamaktadir.

Diye bir cevap aldım.Acaba bloke olan ürün derken neyi kastettiler ?

Sana yazdığı cümleyi , senin de buraya aktardığın cümleyi tekrardan okursan neyi kastettiklerini anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

Amazon.com da Columbia polar ve yelekler 20$ civarı ama maalesef gönderim yok.alman sitesinden 25€ ya aldık.

Bende iki tane aldım 45 euro, kargo ücretsiz, gayet güzel alışveriş. Amazon.com dan alsak daha pahalı olurdu herhalde kargo vs vs ile.

ben de colombia mont alacağım. acaba bf de fiyatlar daha da düşer mi? veya bu kışlık ürünlerde olan 20 indirim biter mi?

% 20 indirim 31 kasımda bitiyor yani bfden sonra

sagolun hocam çok yardımcı oldunuz

• hocam beden tablosu var..ordan bır mezro yada metre ıle alıp olcun...oyle en ıyı bulabılırsınız...genelde columbıa kesımlerı genıstır..benım boy kısa oldugu ıcın zaten daha kucugu yok...dar olursa ese dosta verırız bol olursa tadılat yaptırırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Murat hocam bence bunu forumca kullanmalıyız. Link verirken mesela smile ile verirseniz bir cok iyiliğe vesile olursunuz.

Sagolun hocam bi tek sizden destek geldi
  • Satıcısı Amazon.de olmayıp ama göndericisi Amazon.de olan ürünler güvenilir midir?
  • anladım hocam sağolasın
  • VeRMİNaaRD kullanıcısına yanıt
    Arada bende de yapıyor.Çok daha önceden deneme amaçlı sepete atmışsınızdır o sebeble yapıyor amazon.

Sound blaster z'nin Asus'un gamer anakartlarında bulunan supreme fx ses kartından 70 dolara değecek farkı var mı? Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Açıkçası hyperx cloud 2 ve supreme fx'in yeteceğini düşünüyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty26 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ama ben de anlamadım neden kimse umursamadı. Sonuçta cebimizden bir şey çıkmadan yardım ediyoruz. Tabi bu bütün Amazonlar icin geçerli olsaymis daha iyi olurmus.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    tişört ustu mont altı ...ıyı sıcak tutar..ayrıca serın havada yalnız gıyılebılır...

• 
Sayfa: önceki 71247125712671277128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.