Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70927093709470957096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Şu BF de Almanya'daki montlar indirime girse iyi olur aslında

aynen öyle,şöyle 70 euro civarına polar kaliteli mont alabilsek kötü olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

Dün enpara kartımdan 46,14 euro'luk alışverişim için ücret kesildi normalde internetten baktığımda 164 tutması gerekiyor ancak 168 çekilmiş sebebi ne olabilir acaba ? 52 USD diye çevirmiş.

banka dolara çevirip almış olabilir bilmiyorum tam,arkadaşlar yardım eder
  • AADUUKET kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar su 11.11 indirimiyle alakali bir sey soracagim , sacmaliyorsam bagislayin.

Cek ve kodlarda yapilan indirimler sadece %10 gibi bir tutara denk geliyor.2000'e 222 gibi. Amazon'da daha dehset indirimler yakaladigim oldu benim. Misal 50 dolarlik bir ayakkabi bir anda 20 dolara dusebiliyor ve ssdlerde yine ayni sekilde.

Neden herkes bu kadar cilgin gibi n11'den alisveris yapiyor ?

Yanlissam duzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

g3 serisi daha yeni çıktı ne indirimi?

Geçenlerde G2 aldım daha kargosu gelmeden G3 çıktı

• Karttaki isim farklılığından türkçe karakter yanlışlığı Amazon.de için açtığun hesap askıya alınmış ve mail atmışlar

İsmimi,kart numaramı ve hesap extremi istiyorlar

Ancak bunun için sadece fax ve posta adresi vermişler.

Bana attıkları maile geri dönsem olur mu yoksa illa fax mı göndermek zorundamıyız? Ayrıca 25 ine kadar bekleyip tekrar hesap açsak olur mu başka kartla?

• https://www.amazon.de/gp/product/B00J61B4QI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1

Columbia guzel bir bot. vergi indirimine giriyor 66€'ya geliyor. Son 1 adet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinkurtt -- 11 Kasım 2016; 21:50:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 2400MHz (PC4-19200) C14 Memory Kit - Red

!!! VERGİ ALTI !!!

https://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-2400MHz-PC4-19200-Memory/dp/B0123ZC250/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1478884822&sr=8-2&keywords=corsair+vengeance+lpx+16gb+2+x+8gb+ddr4-2400+memory

3000MHZ cl15 olanını 2-3 ay önce 79 dolardan aldım, almayın bunu

bf de düşer tekrardan bu

https://www.amazon.com/gp/product/B014JESKRW/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

• 0z59 0 kullanıcısına yanıt
    Piyasa fiyatina yakin satilan urunler cekle kuponla uyguna geliyor. Ssd vb urunler amazonun indirimli sattigi fiyatlara aliniyor. Sevmesem de bazen n11 avantajli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu black friday muhabbeti her cuma mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam doğru söylüyorsun, hatta şimdi baktım 3000MHz CL15 16GB(2x8) Beyaz olanı 87$ şuan.. Ah bi vergi altı olsa :)

https://www.amazon.com/gp/product/B01EI5Z2T6/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&th=1
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    yeni kulaklık almış gibi olursun.Tabi alacağın karta göre de değişkenlik gösterir
  • Ps4 pro yu displayporttan baglayamadigim icin hdmi 2.0 monitor bakiyorum..Amazon.com dan alinirsa voltaj monitorde sorun oluyormuydu

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01CH9ZTI4/ref=mp_s_a_1_fkmr1_2?ie=UTF8&qid=1478885338&sr=8-2-fkmr1&pi=AC_SX280_SY350_FMwebp_QL65&keywords=lg+27+ud

• Arkadaşlar çokmu sesli h100i v2 herkes dert yanıyor bende almaya niyetliyim çünkü

Şuanda intel stock fan mevcut bende

Bundan dahamı seslidir nedir anlayamadım gitti valla

• creative sb Z 210 tlye geliyor fiyat gerçekten çok iyi. acelem yok şu an için creative sb ZX beklemek mantıklı mı? kapasitörleri farklıydı yanılmıyosam + ses kontrolcüyle birlikte geliyor. vergi altına inmesi benim için yeterli olur :)
  • PVH kullanıcısına yanıt
    olur olur, asıl olay bf patlamadan doların biraz normale dönmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

Bu black friday muhabbeti her cuma mi acaba

Aynen her cuma ; cuma namazindan sonra basliyor kismetse.
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    Vergi ve kargo dahil 117 dolara geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z59

quote:

Burası ile Amerika saatleri farklı ama hocam burada cuma namazı 13:00 gibi oluyor onlarda da 13:00 da başlıyorsa burada gece 22:00 de başlıyor demektir, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

quote:

Orijinalden alıntı: 0z59

quote:

Burası ile Amerika saatleri farklı ama hocam burada cuma namazı 13:00 gibi oluyor onlarda da 13:00 da başlıyorsa burada gece 22:00 de başlıyor demektir, teşekkürler

Saygilar bizden efendim

• 
Sayfa: önceki 70927093709470957096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.