Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 68866887688868896890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: helll_599

kaç kilo sınır var usta bunda beni taşır mı acaba 140 kiloyum ben bilgin varmı

100 kiloya kadar diyor bu model için.
  • doruktr kullanıcısına yanıt
    yani herkes mutlu bir tek ikimizmiyiz :(
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    sağol bilgilendirme için tüh ya ne üst baş alabiliyoz kendimize nede koltuk anca pc parçası yakarsa bu dünyayı şişmanlar yakar
  • quote:

sağol bilgilendirme için tüh ya ne üst baş alabiliyoz kendimize nede koltuk anca pc parçası yakarsa bu dünyayı şişmanlar yakar

Spor şart. 94 den 84 e düştüm 1 ayda. 80 yapıp bırakacağım.
    ben 140 kiloyum usta cok uğraşmak lazım ee bu arada bu evga kartlar patlıyormus usta ne diyon bu işe senin kart geldimi patlama çatlama varmı
  • Alabilirsiniz hocam problem çıkmaz.
  • Biriiz şu almanya amazon un fotoğraf makiması şeylerini öğrense ya kıyamet indirim var aslı varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ilk defa sipariş vermeyi düşünüyorum aliexpress gibi kesin geliyor mu sipariş
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Dünden beri internet aşırı yavaş sebebi hükümet mi Hız testi yapıyorum gayet düzgün fakat internete gelince çok yavaş Yakın zamanda düzelir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

quote:

Orijinalden alıntı: CukAdam

Oyuncu koltuğu arayanlar içinhttps://www.amazon.de/gp/product/B0056YNWVO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF ücretsiz kargo, ödeme sayfasına gelince 167 euro'ya düşüyor fiyatı. 560 TL çok uygun bence TR fiyatları 1000 TL civarında.

ayakları sabit kalıyormu bide çok büyük heybetlimi koltuk ?

1 sene önce adorede bu koltuk 599 TL'ye satılıyordu , sonrasında 799 oldu sonra 899 oldu talep artınca adorede cebini doldurma yoluna gitti. Ki kaldıki oyuncu koltuklarının arasında en ucuzu bu modeldi tasarımı bir tık asağıda ve kumaş diye. Bir de adorenin sattıkları arasındahttps://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri Şu var ki 299 Tl'den kaça çıkarmışlar..Alıcısı var ya hani ülkemizde geçirdikçe geçiriyorlar fiyatları. Ne de olsa Ülke olarak sistem böyle işliyor.

Amazonda deri olanları da mevcut baska marka 170 190 bandında onlar da tercih edilebilir.

ben bi koltuk alcam siz ne önerirsiniz hocam ? Boy 1.88 Kilo:90

• Echo Sabre E kullanıcısına yanıt
    1440p olsa düşünülürdü ama gtx 1070ile 1080p overkill olduğu için yazık olur
    ama gtx1060 kullanıcaların incelemesinde fayda var diye düşünüyorum
    samsung paneleri kalitelidir
  • lbyibo kullanıcısına yanıt
    Sakin ol şampiyon ben sadece bilgilendirme yaptım bu kadar atar yapmana gerek yok relax
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

arkadaşlar ilk defa sipariş vermeyi düşünüyorum aliexpress gibi kesin geliyor mu sipariş

Bu soru 2315 sayfalık konuyu ve özellikle ilk mesajı çöpe atmaktır.Biraz bakınsaydınız bari konuya şunu sormadan.
  • quote:

ben 140 kiloyum usta cok uğraşmak lazım ee bu arada bu evga kartlar patlıyormus usta ne diyon bu işe senin kart geldimi patlama çatlama varmı

Amazon Almanya hızlı çıktı. Kargolamaya başladılar.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Benim kartta sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

arkadaşlar ilk defa sipariş vermeyi düşünüyorum aliexpress gibi kesin geliyor mu sipariş

Bu soru 2315 sayfalık konuyu ve özellikle ilk mesajı çöpe atmaktır.Biraz bakınsaydınız bari konuya şunu sormadan.

ilk sayfaya baktımda birşey anlamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CukAdam

Oyuncu koltuğu arayanlar içinhttps://www.amazon.de/gp/product/B0056YNWVO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF ücretsiz kargo, ödeme sayfasına gelince 167 euro'ya düşüyor fiyatı. 560 TL çok uygun bence TR fiyatları 1000 TL civarında.

ayakları sabit kalıyormu bide çok büyük heybetlimi koltuk ?

1 sene önce adorede bu koltuk 599 TL'ye satılıyordu , sonrasında 799 oldu sonra 899 oldu talep artınca adorede cebini doldurma yoluna gitti. Ki kaldıki oyuncu koltuklarının arasında en ucuzu bu modeldi tasarımı bir tık asağıda ve kumaş diye. Bir de adorenin sattıkları arasındahttps://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri Şu var ki 299 Tl'den kaça çıkarmışlar..Alıcısı var ya hani ülkemizde geçirdikçe geçiriyorlar fiyatları. Ne de olsa Ülke olarak sistem böyle işliyor.

Amazonda deri olanları da mevcut baska marka 170 190 bandında onlar da tercih edilebilir.

ben bi koltuk alcam siz ne önerirsiniz hocam ? Boy 1.88 Kilo:90

Arkadasın verdiği linkten alabilirsin.

• değerli arkadaşlar şimdi monitör alıcam vatandan satın almadan önce test edicem. Bana neleri kontrol etmemi tavsiye edersiniz. Program tavsiyeniz nedir. Işık sızmasına dikkat edicem siyahdayken panelin köselerindeki o parlaklıklar onlara dikkat ederim. Yakın zamanda almış veya bilgi sahibi bi arkadaş biliyorsa güzel bir program tavsiye ederse sevinirim. Oraya gittimki usb atıcam kontrol edicem .
  • Arkadaşlar siparişim kargolanıp yola çıkmasına rağmen hala kartdan parayı çekmemiş çoktan çekmiş olması lazım değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00XCEDGCU/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Fena değil vergi yok kargo yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hayırlı olsun hocam ne diyeyim biz ancak karşıdan bakarız giyim kuşam koltuk tarzı şeylere şartlar el vermiyor
  • 
Sayfa: önceki 68866887688868896890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.