Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57705771577257735774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacım vardı aldım. Teşekkürler. @lethaltouch
  • ilk sayfada sıcak indirimlerde yazılı olan "Logitech Wireless Mouse M320" yi 2-3 hafta önce teknosa da n 70 küsür tl ye almıştım, 2 gün sonra carrefoursa'da 49 tl ye gördüm. linkteki mouse 48 tl ye geliyor. alacak olanlara tavsiye gidip carrefoursa dan alsınlar.
  • Zx'in kulaklık Ampını takıp sesi oradan aldıgınız zaman ses kartının verdiği performans azalıyor, bu bilgiyi cesitli forumlarda ürünün kullanıcıları dogrulamıs.

Yani Zx ve Z arasındaki tek fark ve fiyatinin yüksek olmasının sebebi olan kulaklık amp'ı aradaki fiyat farkını vermeye değecek bir aparat değil.

Dolayısıyla çok aceleniz yoksa 55 dolar dip fiyati görmüs olan Z yi beklemek ( eger kulaklık ampını kullanmayacaksanız ) daha mantıklı duruyor.
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Hocam ZxR ses kartı ile birlikde hem Z5500 hemde HyperX Cloud 2 kulaklık ile kullanıyorum. Oyun film ve müzik'lerde hiç öyle yapaylık gibi bir durum söz konusu yok. 10 numara 5 yıldız. Bu zamana kadar bir çok ses kartı kullandım. Ben daha böyle bir ses kartına rastlamadım. Ne asus ne auzen hepsi hikaye. Bu kadar NET. Eğer varsa bildiğiniz kullanmış olduğunuz ses kartı söyleyin bi göz atalım.
  • TzisTa kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünümün gecikmesiyle ilgili görüştüm amazonla bugün. Başta yeniden yollayayım mı dedi görevli olur dedim. Daha sonra kalkışma ve terörist saldırısından dolayı gecikme olduğunu bunların kendileriyle alakalı bir problem olmadığını beklemem gerektiğini söylediler. Mecbur tamam dedik biz de. 24 gün bekledim 10gün daha beklicem. Beklemek sıkıntı değil de paket gelicek mi hala duruyor mu beni asıl meraklandıran olay bu

• başlıktaki razerın chroma olduğu belirtilirse iyi olur. başlığı görünce düz usb modeli sandım ve niye pahalı diye girdim konuya.
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Hocam siparişi hangi tarihte verdin ?

ben bu ayın 13 ünde verdim şuan yurtici kargo dağıtıma çıktı 5 dakikalık yolu 2 saatte getirecek inşallah
  • kadirtncs kullanıcısına yanıt
    27sinde verdim hocam. Amerikada iki hareketi oldu kargonun 28inde. Sonra hiç ses seda yok. 3temmuzda yine bişey aldım. 1hafta önceulaştı elime. Şanssız zamanıma geldi
  • https://www.amazon.com/Razer-Kraken-Playstation-Music-Headset/dp/B00LN0O0VG/ref=sr_1_6?s=pc&ie=UTF8&qid=1468997767&sr=8-6&keywords=kraken

buradaki düz usb ile chroma arasında rgb ışık dışında kayde değer fark var mı? bi kaç gündür arkadaşım için kraken bakınıyoruz, italyadaki kafa karıştırdı şimdi. prime ve audible kodları da yatıyor.
  • salagil kullanıcısına yanıt
    kodlar .com dan ise italyada kullanamazsın
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    ben de o yüzden soruyorum. eğer kulaklıklar arası çok fark yoksa direk com üzerinden alacağım ve promolarla oldukça ucuza gelecek. italya üzerindeki her türlü pahalı kalacak.
  • Arkadaşlar benim hesaba Prime offer tanımlanmış. 35 dolara 10 dolar indirim. Checkout kısmında PRIME10 kodunu girin diyor. Ben bununla giftcard alabilir miyim? 10 dolar iner mi?
  • https://www.amazon.com/gp/product/B01I5O5AP2/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

şunu da şuraya bırakayım.

edit: dakikasında bitmiş, 3rd parti satışı çıkıyor. 279usd + vergi di. toplam 341 dolardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salagil -- 20 Temmuz 2016; 10:44:46 >
  • konuyu okudum da bulamadım istediğim şeyi. yanda kargo ücreti yazmıyor. kaç liraya geleceğini nasıl hesaplayabilirim ki?

bkz:
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Bir sorum olacak

Arama yaptığımda Ship to Turkey  i seçiyorum.

Çıkan sonuçlardan neye bakarsam bakayım adres ekranına geldiğimde Sorry, this item can't be shipped to your selected address yazıyor.

Türkiyeye gönderim yapanları bulmak için başka bir yerden mi seçiyoruz?
  • JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    Sepete at ödeme ekranında ürün gönderilemiyor diyip ürünü sepetten atmazsa geliyor ..Yeni üye olanlarda var o sıkıntı hiçbir şey gelmiyor gözukuyor
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    2 gün önce kazayla 1700 dolar + vergili intel işlemci almıştım
  • JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    hayır o şekilde seçiliyor arada tek tük gönderilmeyenler de listeleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsad1905 -- 20 Temmuz 2016; 11:52:56 >
  • 
Sayfa: önceki 57705771577257735774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.