Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42284229423042314232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam suan almanyadayim asus strix r9 390x alicaktim arkadasa ayni fiyata bu ekran kartini buldum oda kararsiz kaldi ben asusdan memnunum fakat sivi sogutma oldugu icin aklimiz buna takildi iki model de 409€ suanda
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    powerdan uzak dur şuan ati var bende nedensiz yere temiz kullanmama rağmen fanı bozuldu geçen yıl şuan fansız kullanıyorum üzerine bir 80cm fan yapıştırdım 10 derece fark oluyor ama 7850 gibi eski bir karta 5 krş para yatıramam ,2 kez powercolora mail attım 1 kere türkçe bir kere ingilizce 1 cevap dahi gelmedi kendilerinden.mesajını gördüm yazmak istedim.
  • Arkadaşlar ilk sayfaya baktım ama bulamadım cevabı. Bir ürün sadece prime üyelere satılıyorsa prime üye olduktan sonra bu ürünü kesinlikle Türkiye'ye getirtebilir miyiz? Yoksa yine Tr'ye satış olmaya bilir mi? Prime'da böyle bir ayrıcalık oluyor mu kısacası?

Murat, dostum eğer bu yazıyı görürsen cevap yazar mısın?
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Corsair m65 rgb nin fps oyunlrında bir deneyip sonucu bildirimisiniz. Kullananlar takılma gübi sorun yaşmışlar sizden de fikir alalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Equris kullanıcısına yanıt
    Prime üyelikle TR kargosu arasında bir bağlantı yok bildiğim kadarıyla. Amazon'un uluslararası kargo gönderim kurallarıyla alakalı, eğer normalde göndermiyorlarsa yine göndermezler.
  • arkadaşlar 5 gün önce amazondan bir hard disc satın aldım ama hala preparing for shipping olarak gözüküyor normalmi bu?
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum; benim güvenlik kamerası normal sürelerden iki gün sonra elime ulaştı, bu durumda bile kargo iade ettirme hakkımı kullanmadım biraz daha anlayışlı olalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Arkadaşlar ilk sayfaya baktım ama bulamadım cevabı. Bir ürün sadece prime üyelere satılıyorsa prime üye olduktan sonra bu ürünü kesinlikle Türkiye'ye getirtebilir miyiz? Yoksa yine Tr'ye satış olmaya bilir mi? Prime'da böyle bir ayrıcalık oluyor mu kısacası?

Murat, dostum eğer bu yazıyı görürsen cevap yazar mısın?

prime da öyle bir ayrıcalık yok prime ürün olup da Türkiye'ye gönderilmeyen birçok ürün var.
  • bonham55 B kullanıcısına yanıt
    Ayın 16 sında aldığım ürün 1 saat önce kargoya verildi. 1 gün daha bekleyin bence. Hala bir hareket olmazsa chat'e sorabilirsin bir problem olup olmadığını.
  • Arkadaşlar bu gif card yada onunla beraber gelen 10$ hediye ürün direk fiyattan mı düşüyor yoksa toplam fiyattan mI?

Şöyle söyleyeyim 89$ bir ürün var türkiyeye gönderimde 17$ vergi biniyor. 10$'lık çeki kullanırsam 79$ olarak görüp vergiden kaçma şansımız var mı?
  • araya hafta sonu falan girdi belki o yuzdendir,eyvallah hocam yarını da bekliyelim o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonham55 -- 22 Şubat 2016; 17:11:20 >
  • araknafobia kullanıcısına yanıt
    Ürün bedeli üzerinden vergilrndirilir. Kaçarı yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

hocam razer mambayı aldım bende bana biraz kaba geldi diyimde herşeyi güzelde bana kapa geldi, 230 lira ya sattım hemen sonra

Hocam suan logitech m125 kullanıyorum oda ele tam oturuyor böle elde kücük kalmıcak tam oturmasını istiyorum cs go oynuyorum şuan logitechle olmuyor ben alırsam böle bişe ömürlük olur nereye kadar yeterse artık hele ışıkları beni benden alıyor benim monsterda öle cezbediyor beni :)
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 22 Şubat 2016; 17:11:23 >

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    razer mamba tournement editionda yazılım sorunu var bendeki ve diğer tüm herkesteki firmware sorunu yüzünden arada bir anlık kopma yapıyor haberiniz olsun alırken
  • ürün bugün geldi sağ sağlim

Bu mesaja eklenen görseller:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Kargo gecmisi 3 gundur guncellenmiyor sizce iletisime geçmeli miyim ? I parcel hafta sonları calismiyor mu yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Prime üyelikle TR kargosu arasında bir bağlantı yok bildiğim kadarıyla. Amazon'un uluslararası kargo gönderim kurallarıyla alakalı, eğer normalde göndermiyorlarsa yine göndermezler.

Anladım hocam teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinkokten

Kargo gecmisi 3 gundur guncellenmiyor sizce iletisime geçmeli miyim ? I parcel hafta sonları calismiyor mu yoksa?

Exported i-Parcel and in transit to country of destination 2/19/2016 Edison

Bende en son hareket böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkinde received at iparcel yazıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkinkokten -- 22 Şubat 2016; 17:48:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar amazondan aldığım corsair k70 in vergi iadesi mesajı geldi 19.68 dolar refund diye.Ocak ayının 14 ünde teslim edilmişti klavye bana.mesaj ise bugün geldi.Alan kişilerin bilgisi olsun.
  • 
Sayfa: önceki 42284229423042314232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.