Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42204221422242234224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanabılırsın

• Razer için boşuna 300 TL para bayılmayın. Fiyatı uygun değil + ses performansının 300 TL edecek bir yanı yok
  • şarjlı değilde elektrikle çalışan (kablolu) Bluetooth Hoparlör varmı?
  • Arkadaş doğru söylüyor. Piyasdaki diğer kulaklıklara göre en az 500 lira olması lazım.

Geçen sene blackfriday zamanında almıştım. Hiçbir aşınma ve problemlemle karşılaşmadım.
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Destek vermek lazım en azından aşağılamamak lazım sonuçta Türk firması dimi ? ürünleri ortada, işlemci ekran kartı üst düzey + malzeme kalitesi - fiyat olarak uygun+. iyi yanı kötü yani olabilir. malzemesini kendi üretmiyor demişsin çoğu laptop markası malzemeyi kendi üretmiyor zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lethaltouch -- 21 Şubat 2016; 22:14:10 >
  • shineon25 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. ürününüz hayırlı olsun. yalnız yeni alacak arkadaşlara amazon'daki asus rogu tavsiye ederim. yeni seri işlemci, ddr4 ram vs ile bir tık önde gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethaltouch

Destek vermek lazım en azından aşağılamamak lazım sonuçta Türk firması dimi ? ürünleri ortada, işlemci ekran kartı üst düzey + malzeme kalitesi - fiyat olarak uygun+. iyi yanı kötü yani olabilir. malzemesini kendi üretmiyor demişsin çoğu laptop markası malzemeyi kendi üretmiyor zaten..

Malzeme kalitesi ust duzey dediniz hocam 3 ay icinde aleti eger masaustu mantigiyla kullanmiyorsan Mutlaka deforme oluyor. Arge yapan firma Turk firmasidir bkz Arcelik. Bu teknoloji alaninda milliyetciligi kullanarak ekmek yiyen firmalarin insanlara neler sattigini herkes biliyor bkz Casper. Daha uzatirim ama bilen biliyor bilmeyense ogrenmemek icin diretiyor bosa caba sarfetmeye gerek yok.

• Geçen amazon'a yazmıştım vergi sınırınız güncel değil boşuna vergi alıyorsunuz 81-82 dolar ürünlere diye
    ve yine anlaşmalı kargo firmanızın bahsettiği yıllık 5 adet getirme sınırı yıllar önce kalktı o bilgi o de değişti demiştim ondan mı güncellediler bu vergi sınırını acaba
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    109$ iken 100 defa bende dahil bir cok arkadas yazdik h100i v2 de vergi yok degerlendirmek isteyen degerlendirsin diye ama kaale alinip konu basligina wd red'den baska bisey yazilmadi, 5400Rpm bir hdd sanki cok iyi mis gibi. Simdide kacirmakdan mi bahsediyorsunuz.

• Red John kullanıcısına yanıt
    cloud 2 veya kraken 7.1
  • WD 2TB diskler tekrar 75 dolara düşer mi? geçen sefer kaçırdım artık kaçırmadan almam lazım. seagate te en son 75 ti şimdi artmış.
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Wd redle işim olmadı hiç ben onda bir hata var sanıyordum müşteri hizmetlerine bağlanıp sordum bir problem yok dediler ama alana kadar yükseldi fiyat son gün farkettim burada da hiç denk gelmedim kendim gördüm amazonda
  • Thermaltake Wired USB Commander Gaming Gear Keyboard & Mouse Combo (KB-CMC-PLBDUS-01)
    alınırmı düşünceleriniz nedir
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    Bence almadiginiz cok cok iyi olmus neden diye sorucak olursaniz wd red 5400Rpm. Wd red pro 7200 Rpm. Bu zamanda 5400Rpm bir diske 2TB diye gidip para vermek, dogru olmadigi dusuncesindeyim. Hea wd red pro olsaydi o fiyata gercekden iyi derdim ve depolama icin degerlendirilebilirdi.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam ben soğutucunun tekrar 110 olmasını bekliyorum sadece :)
  • Aylardır Razer Kraken 7.1'in bu indirimini bekliyordum oh be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynelabidinx

Razer Blackwidow Ultimate 2014 Mechanical Gaming Keyboard
    Price: $79.99

hazır olun
    Bu mesaja eklenen görseller:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

ne zaman olacak.

• 
Sayfa: önceki 42204221422242234224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.