Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37313732373337343735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkleri incelemedim ama msi gtx 970 100 me kullanıyorum coil whine diye bir şey yok bu kartta. 100 ME modeli bulursanız almalısınız mutlaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: St. Dupont

Linkleri incelemedim ama msi gtx 970 100 me kullanıyorum coil whine diye bir şey yok bu kartta. 100 ME modeli bulursanız almalısınız mutlaka.

He aynen birde bu kartta hiç duymadım bende daha sonra çıkmış olması lazım GAMING'ten.
  • Ustam bu amazon gift vardır kampanyası ile ilgili "exclusive Gift Cards offer" yaziyorsa uygun olmadigim anlamına geliyor demi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 B2 çok iyi duruyor fakat dolar çok yüksek ve 18.5 dolar kargosu var. kargoyu bedavaya getirebilseydik sipariş ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: ChePa

Ustam bu amazon gift vardır kampanyası ile ilgili "exclusive Gift Cards offer" yaziyorsa uygun olmadigim anlamına geliyor demi ?

İlk sayfada çok açık anlatılıyor.

Düzenleme gelecek genede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 19 Ocak 2016; 1:54:02 >
  • Bende ilk baktığımda yararlanabiliyordum kampanyadan fakat şimdi bana da "unfortunately, you are not eligible for this offer" demekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: St. Dupont

Linkleri incelemedim ama msi gtx 970 100 me kullanıyorum coil whine diye bir şey yok bu kartta. 100 ME modeli bulursanız almalısınız mutlaka.

Hocam onu bulmak cok zor bulabilecegimi sanmiyorum

Gigabyte icin yorumlariniz ne olur ?

http://www.amazon.com/gp/product/B00NH5T1MS?keywords=gtx%20970&qid=1453162212&ref_=sr_1_5&s=gift-cards&sr=8-5

Murat hocamin fwt+ alicaktim fakat amazonun stoklarinda gozukmuyor

• cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Ben bu markaya soğuğum ekran kartında.
  • forumda satın alıp kullanan bir arkadaş vardı bi 10 sayfa geride olması lazım
  • arkadaşlar şu 5 dolarlık indirim kodunu atacak var mı ? bir mühendismurat kardeşimize teşekkür ediyorum hakkitan sağolsun baya uğraşmış emek vermiş ve bizim gibi yenilere çok faydalı olmuş diğer katkı yapan arkadaşlara da çok çok teşekkürler. iyi ki varsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca bu zippolardan bende almak istiyorum ilk sayfadan itibaren en az 60 sayfa okudum. paylaşılan linkedekiler Türkiye ye gönderim yapmıyor yapanlardakiler çok sınırlı ve güzel olmayanlar bunun bir yolu yokmu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Sonuctan haberdar eder misiniz beni. Kredi kartindan mi banka hesap bakiyesinden mi cekecek.

Baktım. Ödeme reddedildi diyor. Ziraatı ararim bir ara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: podolski03

arkadaşlar şu 5 dolarlık indirim kodunu atacak var mı ? bir mühendismurat kardeşimize teşekkür ediyorum hakkitan sağolsun baya uğraşmış emek vermiş ve bizim gibi yenilere çok faydalı olmuş diğer katkı yapan arkadaşlara da çok çok teşekkürler. iyi ki varsınız

Sağolun sizlerde iyiki varsınız, siz varsanız değerli buralar.

Maalesef zippo'da durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

@MühendisMurat Hocam, bu ürünün gümrüğe takılma durumu olabilir mi?
    http://www.amazon.com/gp/product/B004HICPHW/ref=s9_simh_bw_p200_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-6&pf_rd_r=1BYZAR7K4RT3SK9XT3Y6&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1604772842&pf_rd_i=162017011
    Amerikapostam ile alacağım bir arkadaşım için

Sıkıntı bu işler ülkemizde, birşey diyemiyorum ama riski yüksek.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Emniyetten ruhtsatlı av tüfeği vardı ona takılacak ancak kesici, delici bir silah değil sonuçta yalnızca dürbün ama yinede kuşkulandım bende
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bana oyun için bir kafa üstü kulaklık önerirmisiniz? Bütçeyi fazla zorlamadan en fazla 60$. Razer hammerhead düşünüyodum fakat yorumları berbat. Şuan G230 ile G430 arasında gidip geliyorum

• arkadaşlar herhangi bir ürünün gördüğü en düşük fiyatı nereden görebiliyoruz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

Hocam bana oyun için bir kafa üstü kulaklık önerirmisiniz? Bütçeyi fazla zorlamadan en fazla 60$. Razer hammerhead düşünüyodum fakat yorumları berbat. Şuan G230 ile G430 arasında gidip geliyorum

G430 39$'ı gördükten sonra hadi olsun 45'ten fazla vermek iyi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk_XT

arkadaşlar herhangi bir ürünün gördüğü en düşük fiyatı nereden görebiliyoruz acaba ?

İlk sayfada bunun başlığı var kardeşim lütfen INDEX'e göz atıp oradan aratın.
  • 
Sayfa: önceki 37313732373337343735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.