Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evga güç kaynağını almak istiyorum arkadaşlar. İlk alıverişim olacak, bu 10$ gift card indirimi yüklenene kadar ürüne uygulanan indirim kalkar sanırım? Başka indirim bulabilir miyiz acaba? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DDPZ4FA/
    Bu kulaklıktan almıştım bugün geldi, indirimdeydi 15 dolar civarı fakat ses kalitesi hiç hoşuma gitmedi. Biraz kulaklıklarda en çok satanlarda olmasına aldandım.
    Elimdeki 25 tllik pioneer kulaklık daha güzelmiş karşılaştırınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tskzn2 -- 18 Ocak 2016; 23:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenZekiMüren

Ben 750 g1 aldim ama bilmiyorum onaylanacak mi. Genc Bankkart ile siparis ettim. Alisveris yapan var mi bu kart ile

Hocam banka kartı değil mi bu kart kredi kartı değil yani. Öyle ise ödeme alamayacak hocam yüksek ihtimal. Daha 4 gün önce aynı şekilde sipariş verdim kabul etmedi, alamadı ödemeyi Amazon. Tekrar güncelleyip kredi kartı bilgilerini verdim.

• Hayır hocam veterinerlik okuyorum, 89$ düştüyse bekliyim o zaman
  • quote:

Ben 750 g1 aldim ama bilmiyorum onaylanacak mi. Genc Bankkart ile siparis ettim. Alisveris yapan var mi bu kart ile

Hocam banka kartı değil mi bu kart kredi kartı değil yani. Öyle ise ödeme alamayacak hocam yüksek ihtimal. Daha 4 gün önce aynı şekilde sipariş verdim kabul etmedi, alamadı ödemeyi Amazon. Tekrar güncelleyip kredi kartı bilgilerini verdim.

• quote:

• Alee271 A kullanıcısına yanıt
    Hocam önden mi sıkıyor yanlardan mı, bende alacağım timberland marka botu siz hangisini aldınız, birde isterseniz kalıba verin faydalı olabilir.
  • VETERINARY kullanıcısına yanıt
    nickinize hiç dikkat etmedim valla :), Anatomiden yarın sınav var, bu anatomi belası sizdede var mı? okuyorum okuyorum 10 dakka sonra kendi kendime anlat konuyu diyorum anlatamayınca basıyorum küfürü fırlatıyorum kitabı notları, varsa taktik bildiğiniz fikre açığım :)
    nickinize hiç dikkat etmedim valla :), Anatomiden yarın sınav var, bu anatomi belası sizdede var mı? okuyorum okuyorum 10 dakka sonra kendi kendime anlat konuyu diyorum anlatamayınca basıyorum küfürü fırlatıyorum kitabı notları, varsa taktik bildiğiniz fikre açığım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Sonuctan haberdar eder misiniz beni. Kredi kartindan mi banka hesap bakiyesinden mi cekecek.

Tabi hocam ederim. Banka kartinda zaten bakiyem yoktu. Şubatta yatacakti. Bakalım ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Sonuctan haberdar eder misiniz beni. Kredi kartindan mi banka hesap bakiyesinden mi cekecek.

Tabi hocam ederim. Banka kartinda zaten bakiyem yoktu. Şubatta yatacakti. Bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

quote:

Hocam ne bileyim. Hem kredi hem banka. İşte bende ondan dolayı sormustum. Bakalım çekecek mi. Cekmezse de para yatinca oradan aliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

quote:

Hocam ne bileyim. Hem kredi hem banka. İşte bende ondan dolayı sormustum. Bakalım çekecek mi. Cekmezse de para yatinca oradan aliriz

Hocam o üründe 123$ kargo ve vergi gözüküyor. Bence TR'de araştırsanız daha uyguna bulursunuz. Kargo ve vergi olmasa güzel fiyat ama ürün fiyatından fazla kargo+vergi var.
  • her mesajdan 8 tane var konuda. işin ilginci hep 1er dakika arayla atılmış görünüyorlar
  • Olmaz mı anatomi I,II,III topografik anatomi... 3. sınıfım verdim tüm anatomileri ben atlastan çalışıyodum daha rahat oluyodu, yarında patoloji II bütüm var
  • her mesajdan 8 tane var konuda. işin ilginci hep 1er dakika arayla atılmış görünüyorlar
    Sınav için bol şans hocam. İşi şansa bırakmayalımda pc yi tel i kapatayım ben de bi kahvemi çekip başlıyım sabahki sınav için çalışmaya. Hayırlı akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.