Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33353336333733383339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %25 indirim olayı hâlâ geçerli, ancak bu ürünlerde değil.. Daha önceki yüzdelik indirimlerde de aynı şekilde uygulanmadı diye hatırlıyorum. Zaten amazon fiyat takip sitesi Camel'de de uzun zamandır bu fiyatlara düşmediğini gösteriyor.
    Kalıp konusuna gelirsek, o biraz tartışılır. Genel olarak kaç numara giyiyorsanız size chart karşılığı ne ise onu alın(Timberland resmi sayfasındaki tablo da aynı).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RW7LGNE/ref=mp_s_a_1_4?qid=1450653624&sr=8-4&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=vr+box&dpPl=1&dpID=41oVu0%2BKxAL&ref=plSrch

Bu Vr One kullanan alan var mı acaba iphone6 için almayı düşünüyorum nasıldır sizce...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RW7LGNE/ref=mp_s_a_1_4?qid=1450653624&sr=8-4&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=vr+box&dpPl=1&dpID=41oVu0%2BKxAL&ref=plSrch

Bu Vr One kullanan alan var mı acaba iphone6 için almayı düşünüyorum nasıldır sizce...

güzel bişeye benzemiyor hocam ya

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RW7LGNE/ref=mp_s_a_1_4?qid=1450653624&sr=8-4&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=vr+box&dpPl=1&dpID=41oVu0%2BKxAL&ref=plSrch

güzel bişeye benzemiyor hocam ya

Hocam bilginiz varsa öneri verebilir misiniz max 50$ olsun ort üstü bie cihaz var mı?

• 10010001 kullanıcısına yanıt
    yok hocam aynı satıcı sadece bu ürüne bu kadar kargo istiyor başka zippolarda kargo düşük.
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Bu tarz teknoloji gerektirmeyen ürünleri Ebay vb sitelerden almak daha mantıklı, ben de 2 gün önce g3 için telefon kabı + vr aleti (cardboard yerine plastik olsun dedim 9 dolar verdim) + PS4 darthvader yapıştırma seti aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UstaUser -- 21 Aralık 2015; 1:53:22 >
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    hocam amazon destekle 2 saat konustum ama 3. parti satıcı diye kargolara müdahale edemediklerini söylediler. Bende satıcıya mesaj attım neden bu kadar kargo falan diye cevap bekliyorum
  • Ya bu Amazon chat neden bazen adımı, e-postamı ve adresimi soruyor bana? Göremiyorlar mı? Çoğu zaman sormuyorlar halbuki.

• yatıyorum ben bu gece birşey çıkmaz
    gerçi en uzun, gece 21 aralık siz bekleyin durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmoR_ -- 21 Aralık 2015; 1:58:00 >
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Güvenlik için.
  • Çünkü satıcı kendi başına kargolamak zorunda, Amazon satış hacmi aşırı yüksek olduğu için ucuza kargolama yapabiliyor, ancak satıcılar uygun fiyata kargolama yapamaz.

• ayin sonuna dogru ssd 500 gb bi indirim olsa bekliyoruz bakalim bizim kazikci magazalarin soyguncugundan kurtulalim

• medusa96 kullanıcısına yanıt
    amazon sadece amerika'ya ücretsiz gönderim yapıyor, avrupa'ya bile yapmıyor. türkiye'ye niye yapsın, saçmalık. amazon türkiye piyasasına girerse anca o zaman ücretsiz kargo olur, o da çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Aralık 2015; 2:08:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Güvenlik için.

Biliyorum da hep sormuyorlar ki. Arada kontrol ediyorlar demek ki.

Bir de ilginç bir şeye denk geldim bugün. Son konuştuğum kişi önceki chat'i göremediğini söyledi. Ben de tek tek baştan önceki konuşmayı anlatmak zorunda kaldım.

• ben ayakkabı kargosunu tekrar hesaplamak için amazon chat e baglandıgımda chatteki kişi bu linki attı. Bilgilerinin oldugunu ve sürekli takip ettiklerini buna destek vermem gerektigini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

amazon sadece amerika'ya ücretsiz gönderim yapıyor, avrupa'ya bile yapmıyor. türkiye'ye niye yapsın, saçmalık. amazon türkiye piyasasına girerse anca o zaman ücretsiz kargo olur, o da çok zor.

emin olun türkiye piyasasına girdiğinde bu fiyatlara alamayız hiçbirşeyi. Vergisi katkısı bindimi buradaki magazalarla aynı fiyatı bulur
  • UstaUser kullanıcısına yanıt
    aynı satıcı başka bir zippo çakmak ürününü 5 dolardan kargoluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Türkiye piyasasına girse bile fiyatlar öyle kalacak mı bakalım.

Biz yine amazon.com'dan alırız bence.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Bu ürün anlık değişiyor hocam gün içinde takip etmek gerekiyor bende en kötü cx300 diyorum ama içime sinmiyor bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 33353336333733383339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.