Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Dostum sen beni pek anlamadin heralde
    Satici amazon degil
    Urun kablosuz hoparlor
    Fiyati 70 dolar
    15 dolar kargosu var
    Urun 2. El
    Urun amazon olmadigi icin satis sirasinda vergi cikmiyo
    Amerika avrupa ulkesi olmadigi icin vergisi yuzde 20 yani 70 dolardan 11 euro gibi bi vergi alinir eger vergi cikarsa.
    Ben amazondan 2. El urun alan oldumu olduysa sikinti yasadimi gumrukte vergi ciktimi vs diye soruyorum.
    Sen konudan bagimsiz cevaplar veriyosun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sabah 8'de başlıyor indirimler. Nasıl olacak bakalım 4 gözle bekliyorum.
  • Amazon.com da Başlamadı herhalde indirimler ben sitede bir değişiklik görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

https://www.amazon.com/gp/product/B01D8ETGNQ/

Bu klavyenin fiyatı ne zaman düşer acaba halen bekliyorum $87.14 en düşük fiyatı. Şuan ki fiyatı $139.99, K95 Platinum ile aynı neredeyse.
    hocam merakimdan soruyorum.k95 gibi bir klavye varken neden boyle populer olmayan bir klavye ye bakiyorsunuz.? k95 itopyada 899 tl ye dun satıldı. ben k95 de kullandım.logitech orion 910 da kullandım. k95 klavyede hangi marka olursa olsun cıgır aşmış bir ürün.başka bi marka aramayin bence.

• amazon dünden itibaren şuan icin cok büyük fıs cıktı.hem tr si hemde com u.hepsiburada ve itopya cok iyiydi dün.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar amazondan urun aldığımda amazon kredi kartından türk lirası mi çekiyor? Öyleyse hangi kurdan dönüştürüyor. Öyle degilse banka hangi kurdan dönüştürüyor nasil öğreniriz? Şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar ilk defa alışveriş yapma eğilimindeyim. İlk sayfayı okudum, affınıza sığınarak IQ biraz düşük olduğu için teyit amaçlı sormak istiyorum sizlere;

https://www.amazon.de/Logitech-Spectrum-7-1-Surround-Sound-5-mm-Audioausgang-geeignet/dp/B014GXQ3JS/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1542958162&sr=8-2&keywords=g633

Bu ürün Türkiye'ye gönderilemiyor demesine rağmen, prime ile abone olduktan sonra ana sayfasında gönderilmez ibaresi olsa bile sepetime ekledikten sonra beni ileri adımlara taşıyor ve;

Ürünler : EUR 55,46
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 12,12
    İthalat Ücreti Depozitosu: EUR 9,98
    Sipariş Toplamı: EUR 77,56

Bu tabloyu çıkarıyor karşıma. Sormak istediklerim;
    -Bu ürünü sipariş verebilir miyim?
    -Burada yazanlar dışında bir ücret öder miyim?
    -Bu siparişten 4 adet almak istesem ne gibi sıkıntılar yaşarım?
    -Bu ürünü başka uygun alabileceğim bir satıcı yada yöntem var mıdır?

Belki defalarca sorulmuştur bu sorular. Ama ilk yapacağım alışveriş olacak nasipse. Tedirgin oluyor insan haliyle. Hor görmeyin garibi, şimdiden çok teşekkür ederim.

• emresss05 E kullanıcısına yanıt
    Amazon.com dan usd olarak alın .de den euro olarak alın amazon un kuru bankadan yüksek. Usd ve euro ile alışveriş yapınca banka paranın çekildiği tarihin kuruna göre çekilen dolar euro yu ekstrenize yansıtır. Komisyon da alır. Provizyon da beklerken bazen 3 4 gün bekliyor o ara kur yükselince ekstreye yansıdığı gün yüksek kurdan değerlendirebiliyor. Bir alışverişimde doların karşılığı o gün 1400tl ydi. Provizyon da gördüm 4 gün sonra ekstreye 1830 tl olarak yansıdı bankayı aradım Provizyon da 1400 di dedim 4 gün de dolar yükselmiş farkı eklemiş banka.kısaca dolar cinsinden alıyorsun banka tl ye çevirip ekstreye yansıtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 23 Kasım 2018; 10:47:58 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    hocam amazondan 2. el bir ürün alıcağımda

son aşamadayım bi sıkıntı varmı?
  • söny kullanıcısına yanıt
    Sorun yok

• 599 dolara Asus FX504GD-ES51 iyi mi sizce?

https://amzn.to/2DTQivI

8300H işlemci
    8 GB RAM
    GeForce GTX 1050 grafik kartı
    15.6" full HD ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 23 Kasım 2018; 11:21:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mobil uygulamadaki kamerayla ürün aratırsanız 5 dolar indirim veriyor sanırım

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durumun önüne geçmenin bir yolu varmı 1400 e alsığım şey 1800 olursa amazondan almanın hiçbir avantajı kalmaz

• daha indirim olmaz
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Ona yapacak bişey yok bunu banka belirliyor amazondan 100$ lık alışveriş yaptıysan amazon 100$ alır. Fiyat farkını kartının bankası neyse o belirliyor. Amazon la alakalı değil. Bankanın sistemi bu. Bana 450 tl fazla para ekledi banka sordum kur yükseldi dedi birşey yapamayız dedi. Ürünü alıyorsun amazon belki parayı 1 hafta sonra alıyor kartından sonra o provizyon a düşüyor ekstreye yansıması 3 4 günü buluyor o arada fark olursa onu da ekliyor. Keşke 3 4 günde kur düşse daha az ödemiş olurdum. Ama en para kartı olsa oradan 1 defa çekim yapıyor bakiyeden düşüyor provizyon olayı yok. Nakitten çekiyor o gün ne ise banka kuru bakiyenden o düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

hocam merakimdan soruyorum.k95 gibi bir klavye varken neden boyle populer olmayan bir klavye ye bakiyorsunuz.? k95 itopyada 899 tl ye dun satıldı. ben k95 de kullandım.logitech orion 910 da kullandım. k95 klavyede hangi marka olursa olsun cıgır aşmış bir ürün.başka bi marka aramayin bence.

Alıntıları Göster
    Bende kullandım K95 Platinum çok güzel klavye evet fakat bazı konularda beni memnun etmedi hiç bunun bir kaç nedeni,

Kablosu çıkarılıp takılamıyor, kalınlığı fazla, usb port girişi olduğu için 2 tane girişli geliyor. (Masayı silip temizlemeyi seven birisiyim her seferinde klavyeyi çıkar bağla sıkıcı iş)
    Tuş fontlarını beğenmedim (eski 2014-2015 tuş fontları çok güzeldi sırf gamer tayfa için daha çok rgb efekti olsun diye büyük font yaptılar)
    K70 serisi K70 MK.2 olarak güncellenmiş çok güzel olmuş fakat K65 serisi güncellenmemiş halen. (Numpad kullanmıyorum masada fazla yer kaplıyor, FPS oyun oynuyorsan numpadsiz klavye daha avantajlı geliyor)
    Bottom row tuşları standart değil, başka bir tuş takımı alacaksan uymuyor. (Corsair için kısacası şöyle : Ctrl 1.50, Windows 1, Alt 1.25, Spacebar 6.50, Alt 1.25, Windows 1, Fn 1, Ctrl 1.50)
    Resimdeki gibi güzel tuşların olmasını istemez misin? (Standart bottom row tuş dizilimi şöyle : 1.25, 1.25, 1.25, 6.25, 1.25, 1.25, 1.25, 1.25)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaisyLucky59 -- 23 Kasım 2018; 12:5:48 >

• Merhaba,

Amazon.de den sipariş verdim stok olmadığı için ödeme çekilmedi fakat 1 euro olarak çekim yapılmış. Sebebini bilmediğim bir şekilde hesabım kilitlendi. İnternetten ve forumdan araştırarak amazonu aradım. 24 saat içinde mail geleceğini ve sorunun çözüleceğini belirttiler . Ayrıca hesap ekstremi gönderdim.

Amazon.de bloke olduktan sonra amazon.com'a da girememekteym. Bu 2 site birbiri ile bağlantılı mı çalışmaktadır. (aynı mail ,aynı adres bilgileri mevcut ). Amazon.de düzelince .comda düzelecek midir? İşlemleri hızlandırmak için yapabileceğim başka bir işlem var mıdır.

ÜRün için stok gelince bilgi verilecek denildi. Stok geldiğinde ürünü şuan aldığımdan başka bir fiyat gösterme ihtimali varmıdır. (kur bağımsız) .

Teşekkürler şimdiden yardımcı olabilen olursa. ilk defa alışveriş yapıyorum panikledim biraz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulekule

daha indirim olmaz
    Gece sepete 21 tane ürün ekledim bugün sepete F5 basıp denedim hiç birisi indirime girmedi. :D
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.