Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam merhaba, her iki ürünün değerleri 20euro altındaydı zaten.. Normalde gümrük vs olmaması lazım.. Ülkenin çivisi çıktığı için yine de tedirgin oluyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 25 Nisan 2018; 8:54:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    torbaya eklendi ibaresi gümrükten geçtiğini , işyerine sevk ise adresine en yakın ptt işyerine gönderildiğini belirtiyor , ama gümrük parası varmı yokmu onu anlamak içinde takip numaralarını ptt nin masa üstü versiyonu ile açıp bakarsan orada çıkan biaçıklama bölümümevcut gümrük vergisi alınmışmı alınmamışmı
  • Merhaba arkadaşlar, amazon.de sipariş verdim MNG ile göndermişler InterbyMNG kargo sitesinden takip etmeye çalışıyorum data not found diyor nasıl takip yapacağım?
  • https://www.amazon.com/dp/B06Y6LRWZQ/ref=cm_sw_r_fm_apa_i_zSc4Ab3NFKDSD bu ürünü almak istiyorum. bana ne kadara gelir gümrük filan sorun değil ama 54 dolar olan bana kargo free yazıyor ama 138 dolar kadar hesap yapıyor . Yardim ederseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bizim evde Tefal marka var ama ben hiç beğenmiyorum pişirdiği patatesleri. Hangi model ve marka olursa olsun bol yağ da pişirilmiş patates kadar lezzetli olmuyor bu az yağ da kızartan cihazların pişirdikleri. Ayrıca 45 dakika ve 1 saat arasında ancak pişiriyor bu cihazlar. Az yağda piştiği için de yağ da pişenler den çok daha sert olabilmekte.
    Philipsinki farklı. Diğerleriyle karıştırmamak lazım. 15 dk. Pişiriyor. Farklı olduğu için daha fazla verip onu alasım vardı.

• hasan000083 H kullanıcısına yanıt
    Süre farkı olabilir ama bu tip az yağ ile pişen patates kızartmasından bildiğimiz patates kızartması lezzetini alamıyorsunuz. Söyle anlatayım. Normal cola ile diet cola arasın da olan farkı düşünün. Normal kola içerken boğazı hafif yakar ve o bir ferahlık verir ama diet kola onu yapmaz o sebeple de içerken bir ferahlık hissi almazsınız.

Patates kızartmasında buna benzer durum oluyor. Az yağda piştiği için patates normal yağ miktarın da pişene göre daha sert oluyor. Ben çok sert severim dersen sorun değil ama patates hem çıtır çıtır olsun hem yerken sert bir şey yiyor hissi almayım diyorsan klasik kızartma yöntemin den şaşmayacaksın.

Sağlık elbette her şey den önemli ama sağlığına çok dikkat edip ona göre beslenen insanlar bile ciddi hastalıklara yakalanabiliyor. Ayrıcı bu tip ürünleri bir hevesle alıp 1-2 ay kullanıp sonra bir kenara atanların sayısı da çok fazla çünkü gerçekçi olmak gerekirse çoğu insan lezzete önem verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 25 Nisan 2018; 11:31:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Süre farkı olabilir ama bu tip az yağ ile pişen patates kızartmasından bildiğimiz patates kızartması lezzetini alamıyorsunuz. Söyle anlatayım. Normal cola ile diet cola arasın da olan farkı düşünün. Normal kola içerken boğazı hafif yakar ve o bir ferahlık verir ama diet kola onu yapmaz o sebeple de içerken bir ferahlık hissi almazsınız.

Patates kızartmasında buna benzer durum oluyor. Az yağda piştiği için patates normal yağ miktarın da pişene göre daha sert oluyor. Ben çok sert severim dersen sorun değil ama patates hem çıtır çıtır olsun hem yerken sert bir şey yiyor hissi almayım diyorsan klasik kızartma yöntemin den şaşmayacaksın.

Sağlık elbette her şey den önemli ama sağlığına çok dikkat edip ona göre beslenen insanlar bile ciddi hastalıklara yakalanabiliyor. Ayrıcı bu tip ürünleri bir hevesle alıp 1-2 ay kullanıp sonra bir kenara atanların sayısı da çok fazla çünkü gerçekçi olmak gerekirse çoğu insan lezzete önem verir.
    Sert olmasının nedeni kullanıcıyla alakalı. Çok pisirirsen sert olur. Onu ayarlamak lazım. Temizliğinin kolay olması ve koku yapmaması lezzetini tolere eder.Tava da yapmaktan iyidir düşünüyorum.

• -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun şu dakkadan sonra gelmez hocam...
  • 49euro üzerine sizde de Kargo ekliyor mu ?

• ersyno kullanıcısına yanıt
    kargo türkiyeye ücretki olmuş geçmiş olsun

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    Kapatalım tükanı

• ersyno kullanıcısına yanıt
    bi anlamı kalmadı tabi bu durumda

• Ücretsiz kargo kampanyası tekrar olur mu ?
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    http://inter.mngkargo.com.tr/Tracking

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de ücretsiz kargo kalktımı ?
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hillx -- 25 Nisan 2018; 14:45:1 >
  • re_death kullanıcısına yanıt
    Pttposta takip detayında customs duty ve diğerleri 0 görünüyor..

• hillx kullanıcısına yanıt
    şimdilik evet ne yazık ki, umarım yeniden gelir ama zor gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

http://inter.mngkargo.com.tr/Tracking
    Hocam burdan sorgulama yaptığım zaman no data found diyor sanırım ürün Türkiye'ye giriş yapınca takip edebileceğim dimi?
  • amazon.com'da geçerli parçalar halinde 1120 dolar kodum vardır. 3.8 tlden dolar başına vereceğim.
  • hasan000083 H kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edilen pişirme süresi ile pişirdik. Daha az süre ile de pişirdik değişmedi. Az yağ olduğu için içine yeteri kadar yağ çekmediği için sert kalıyor. Yağ olmadan patates yumuşamaz.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.